[NL20 6-max] niki pokerdamas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Stewie
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 198

    #601
    Re: niki pokerdamas

    Q4 foldin, sest selline bet riveris on palju kordi kui 8x 9x käsi, mis tahavad väärtust, sest kardavad, et sa checkid järgi.
    T8s seda tahaks ka ise teada, mis on parim, ise teeksin nii 95-100.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #602
      Re: niki pokerdamas

      Q4 käes hakkasin hiljem mõtlema, et kas oleks võinud callida või ei. fold ikka õige ma usun
      ma panin antud käes 110 ja mõtlesin, et see on vist ok.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #603
        Re: niki pokerdamas

        Q4o ma foldiks, tundub valuebetina mingi nõrk A, 9 või 8. Arvaks, et A on vähetõenäoline, sest enamus mängib Ax agressiivsemalt pre ja flopil.
        T8s paneks t100- t120 ja shove snapiks/ületõste shoveks.

        Comment

        • Stewie
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 198

          #604
          Re: niki pokerdamas

          eesmärgiga sisse ajada, eks?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #605
            Re: niki pokerdamas

            ok, aga seal T8 käes tõstsin 110ni, ta callis. Turn J. palju betime. või c/r?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #606
              Re: niki pokerdamas

              Algselt postitas Stewie Vaata postitust
              eesmärgiga sisse ajada, eks?
              Obv. Näiteks TPTK vastu me flipame.

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              ok, aga seal T8 käes tõstsin 110ni, ta callis. Turn J. palju betime. või c/r?
              Ei näe siin küll põhjust checkida. Käsi ilusti hidden ka ja betiks edasi. Riveris ka meile ühtegi halba kaarti tulla ei saa. Turnil siis effective stack t340 ja pot on t280. Ma teeks mingi imeliku sizingu nagu näiteks t100-t120 ja shoveks iga riveri. Qx seal naljalt foldida ei saa imo.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #607
                Re: niki pokerdamas

                ok ty, ma panin pool potti ja ta foldis
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #608
                  Re: niki pokerdamas

                  aga veel üks käsi. vastane tundmatu, oleme suht readless. paar korda tõstnud, korra foldis ka flopist


                  hetkel vaatan, et väga halvasti mängitud käsi. flopil oleks pidanud lihtsalt cbettima. turnil üritasin varastada. mis riveri blufist arvate?

                  PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  Hero (SB) (t620)
                  BB (t380)

                  Hero's M: 20.67

                  Preflop: Hero is SB with Q, 10
                  Hero bets t40, BB calls t20

                  Flop: (t80) 9, 7, A (2 players)
                  BB checks, Hero checks

                  Turn: (t80) 8 (2 players)
                  BB checks, Hero bets t40, BB raises to t100, Hero calls t60

                  River: (t280) 5 (2 players)
                  BB checks, Hero bets t240, BB calls t240 (All-In)

                  Total pot: t760

                  Results:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #609
                    Re: niki pokerdamas

                    cbeti floppi loomulikult. Turnis repid 9x, mida sa riveris ei betiks, tal väga vähe käsi, mida ta checkfoldib peale turni checkraiset.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #610
                      Re: niki pokerdamas

                      kurat sa ajad alati nii loogilist juttu alaska, ty
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #611
                        Re: niki pokerdamas

                        mis rangega keegi muidu midagi min3betiga teeb? ma mõtlein just ala mingi Ax käsi
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #612
                          Re: niki pokerdamas

                          selles mõttes fishid tavalised min3betid, normaalsed seda ei tee. ma ise teen vahel väikse 3beti monsteriga, aga mitte min.

                          anywho, väike min3bet on tavaliselt mu arust Ax või halvemapoolsem broadway. vahel ka random air. ma üldjuhul callin ja flopil olen päris tight

                          1) vastane tundus, ok, ühe korra 2barreldas K64ss7 boardil. siis floatis Q9633 ja bettis riverit 40/160
                          Nüüd siuke riveri shove. call/fold?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2) käsi. ei tea mida teha. mõtlesin kas bettida või ei. Ax shoveb turni, callida väga ei taha nagu. vb ch turn ja suure tõenäosusega leadib any riveri. thoughts? Pmst HH jäi välja, aga shoves mu betile
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #613
                            Re: niki pokerdamas

                            Kui tavaliselt shoven üle 3beti A8+, siis üle min3beti shoven 20bb+ A5+, kuna suuri A ei ole palju ranges. Väiksemad A flatin.

                            1) notedest eriti midagi välja ei loe, see 40/160 tähendab tõenäoliselt thin valuet, niiet midagi ta jälgib betsizesid valides. Ma ei ole suur fänn riveri donkshove callidele, mõned tingimused on küll täidetud, aga kuna sul tight image (40/160 foldisid, barrelile foldisid?)ja sa ise cbetid ja barreldad siin enamasti valuekäega, siis ta ei arvesta väga fold equitiga.

                            2)Ei pea alati cbettima, kui vastane ei floati palju, kui floatib siin Kx, siis turnis valuet pole, shove peale easy fold as played.

                            Edit: ei näinud mastidrawd, stove küsimus, vastase range ikkagi enamasti väike Ax.
                            Last edited by alaska; 13.06.12, 09:10.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #614
                              Re: niki pokerdamas

                              ty
                              1) ega ei olnudki palju notesi, mingi 4-5 käsi alles. foldisin nii barellile kui ka 40/160. nii et sa arvad, et pigem fold?
                              ty muidu
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #615
                                Re: niki pokerdamas

                                Standardina tundmatu vastu on kindlasti fold, kui mast jõuab kohale ja saad donkshove. Callimiseks on reade vaja, timingtelle.
                                Eile mängisin 10 mängu ühe vastu, kes shoves ainult bluffe ja valuebettis monstereid 1/5 potist riveris.

                                Selle käe juures on halb see, et suur osa loose playeri floatingrangest ei taha ka selle turni kaardi peale maha panna, see annab mingi lisatõmbe juurde. Just sellised liinid keerataksegi bluffiks sellise ideaalse kaardi tulles. KQ, QJ, J9, 56, 78 tüüpi käed. See võiks olla õigustuseks callile, aga ikkagi võiks ta olla mingi bluffiga juba vahele jäänud.

                                Comment

                                Working...