Re: Eestimatsi päevik
Kuu läbi. Kuna vähemalt mängisin pokkerit natuke ja LoLi täpselt 0h(va kuu alguses vist) , siis olen omadega rahul. 17 mängupäeva, tunde 34h.
Märtsis arvatavasti eriti mängida ei jõua
.
Graafik :
Täna rootsi kruiisile, kerge palavikupoiss vist külas, aga sellegipoolest tuled kustu !
Kuu läbi. Kuna vähemalt mängisin pokkerit natuke ja LoLi täpselt 0h(va kuu alguses vist) , siis olen omadega rahul. 17 mängupäeva, tunde 34h.
Märtsis arvatavasti eriti mängida ei jõua
.Graafik :
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Täna rootsi kruiisile, kerge palavikupoiss vist külas, aga sellegipoolest tuled kustu !

Q 
K 


Comment