Re: Eestimatsi päevik
Praegu vanu postitusi lugedes tundub, et mul on tavaks saanud ca iga 6 kuu tagant postitada,tildata ja siis jälle quittida/mitte postitada ning kuna limiit hakkab peaaegu täis saama, siis on loomulikult aeg seda uuesti teha!
Postituse mõte on anda teada, et ma pole koomas ega surnud nagu Supstil tavaks arvata iga neljapäev-pühapäev. Donk on jätkuvalt elus ning genereerib Pokerstarsile sulli nii, et endal edukalt pelmeenid ning vahel ka hapukoor laual. Mitmendat kuud maksan arveid kõnekaardi eest, mida ei kasuta pikemat aega ning igakuiselt lisandub üüriarvele viivis, kuid elu on selline.
Eelmine aasta jäi miski ~10k plussi ma arvan, pole vanat arvutit käivitanud ammu. See aasta olen enamasti nolifenud ja railinud LoLi ning ühe tulihingelise eestlasena railisin muidugi "Matis Mjuuri"(super tulemus ! orgasmide nimel oleks võinud muidugi kinni panna) , tänu kellele olen hakanud viimastel päevadel Pokerstarsile genema ka turniiride näol. Erinevalt heads-upile on turniirid millegipärast palju kaasahaaravamad ja huvitavamad ning tundidepikkused sessid ei tundu üldsegi pikad. Fakt on see, et olen turniirides totaalne vaal, kuid kuna mängin ainult microt, siis väga hullu see BR-ile ei tee, kui suudan end HU-ga vee peal hoida.
Heads-upist niipalju : viimase nädalaga(mil hakkasin jälle mängima), teenisin korraliku kasumi, kuid viimase 2 päevaga, pärast pikki turnasesse käis öösel hilja sama agro-vaal mind nl400 vägistamas ning selle tõttu on cash nullis. Ma olen kas pikki mängutunde nii väsinud, et tema agro mängustiil mind liinist välja viib, või olen lihtsalt ise see targeted vaal, kes ei suuda liigselt agressiivse vastase vastu kohaneda :(
Igatahes, kuna veebruarist hakkab jälle kool pihta, siis argipäeviti arvatavasti väga turniire lasta ei jõua, sest magada ka vaja, kuid kui suudan nädalavahetustel kaine olla, siis kindlasti üritan mängida turniire ning lasta kõrvale HU-d.
Viimase viie päeva turniiride graafik siis : "Hitid" on siis kas Sunday milli või mõne suurema turka ticketid satikatelt, mille olen teinud $T-ks kuna obv üle BRi ja vastased on liiga OP-d . ( Eksam ka esmaspäeva hommikul, deepish run nussiks ära ) .
Homme mingi 109$ Sunday kick-off vms asi ka, millele ticketi hittisin ning kuna see on sihuke micropauk, siis selle plaanin kinni panna. Niisama turniiridelt on seni olnud palju deep runne, kuid enne FT-d on õnn otsa saanud. Eilne kõige lähedasem vist
Täna ka mingiaeg lõpetasin juurderegamise, sest olin väsinud, paar tk oli alles, käisin isegi poes enne 22-te mingi 15min(ajastasin breakiga), tagasivaadates polnud ühtegi spotti ikka ning asi lõppes sellega :
Loodan, et postitan edaspidi ka mingit stuffi siia, olenemata sellest, kas keegi vastab või mitte, tunnen, et Supsti on tüdinud minu lõputust whinest Skypes
HU4ROlLz sai kotti tho
Praegu vanu postitusi lugedes tundub, et mul on tavaks saanud ca iga 6 kuu tagant postitada,tildata ja siis jälle quittida/mitte postitada ning kuna limiit hakkab peaaegu täis saama, siis on loomulikult aeg seda uuesti teha!
Postituse mõte on anda teada, et ma pole koomas ega surnud nagu Supstil tavaks arvata iga neljapäev-pühapäev. Donk on jätkuvalt elus ning genereerib Pokerstarsile sulli nii, et endal edukalt pelmeenid ning vahel ka hapukoor laual. Mitmendat kuud maksan arveid kõnekaardi eest, mida ei kasuta pikemat aega ning igakuiselt lisandub üüriarvele viivis, kuid elu on selline.
Eelmine aasta jäi miski ~10k plussi ma arvan, pole vanat arvutit käivitanud ammu. See aasta olen enamasti nolifenud ja railinud LoLi ning ühe tulihingelise eestlasena railisin muidugi "Matis Mjuuri"(super tulemus ! orgasmide nimel oleks võinud muidugi kinni panna) , tänu kellele olen hakanud viimastel päevadel Pokerstarsile genema ka turniiride näol. Erinevalt heads-upile on turniirid millegipärast palju kaasahaaravamad ja huvitavamad ning tundidepikkused sessid ei tundu üldsegi pikad. Fakt on see, et olen turniirides totaalne vaal, kuid kuna mängin ainult microt, siis väga hullu see BR-ile ei tee, kui suudan end HU-ga vee peal hoida.
Heads-upist niipalju : viimase nädalaga(mil hakkasin jälle mängima), teenisin korraliku kasumi, kuid viimase 2 päevaga, pärast pikki turnasesse käis öösel hilja sama agro-vaal mind nl400 vägistamas ning selle tõttu on cash nullis. Ma olen kas pikki mängutunde nii väsinud, et tema agro mängustiil mind liinist välja viib, või olen lihtsalt ise see targeted vaal, kes ei suuda liigselt agressiivse vastase vastu kohaneda :(
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Igatahes, kuna veebruarist hakkab jälle kool pihta, siis argipäeviti arvatavasti väga turniire lasta ei jõua, sest magada ka vaja, kuid kui suudan nädalavahetustel kaine olla, siis kindlasti üritan mängida turniire ning lasta kõrvale HU-d.
Viimase viie päeva turniiride graafik siis : "Hitid" on siis kas Sunday milli või mõne suurema turka ticketid satikatelt, mille olen teinud $T-ks kuna obv üle BRi ja vastased on liiga OP-d . ( Eksam ka esmaspäeva hommikul, deepish run nussiks ära ) .
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Homme mingi 109$ Sunday kick-off vms asi ka, millele ticketi hittisin ning kuna see on sihuke micropauk, siis selle plaanin kinni panna. Niisama turniiridelt on seni olnud palju deep runne, kuid enne FT-d on õnn otsa saanud. Eilne kõige lähedasem vist
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Täna ka mingiaeg lõpetasin juurderegamise, sest olin väsinud, paar tk oli alles, käisin isegi poes enne 22-te mingi 15min(ajastasin breakiga), tagasivaadates polnud ühtegi spotti ikka ning asi lõppes sellega :
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Loodan, et postitan edaspidi ka mingit stuffi siia, olenemata sellest, kas keegi vastab või mitte, tunnen, et Supsti on tüdinud minu lõputust whinest Skypes
HU4ROlLz sai kotti tho
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



J 
2



Comment