Eestimatsi päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #46
    Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

    jajah
    Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Tänasest siis FTPs , boonust ja rakebacki hoorama nüüd, õhtul proovin pikema pela ka teha. Softi uurides sain sellise käe.
    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($10)
    Button ($11.09)
    SB ($11)
    BB ($10.94)
    UTG ($8.03)
    Hero (MP) ($10)

    Preflop: Hero is MP with K, K
    1 fold, Hero bets $0.35, CO raises $1.20, 3 folds, Hero raises $3.40, CO calls $2.55

    Flop: ($7.65) 7, 10, A (2 players)
    Hero checks, CO bets $3, Hero folds

    Total pot: $7.65

    Küsimus selles siis, et kas me peaks cbettima siin? Täitsa tõenäoline AK ning JJ/QQ ja sellised checkiks vist järgi?
    ma paneks pres rohkem aga asplayed:
    c/r AI.
    imo ta range on QQ(6x),KK(1x),AK(6x).
    nii et peaks AI minema.. ja et QQ/KK max valuet saada võib c/r AI.

    Comment

    • EestiMats
      Grinder
      • Jul 2009
      • 625

      #47
      Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

      3.75 on vähe? Palju ma ikka panema pean.
      Igatahes Om nom nom nom. Pilti vaadake omal vastutusel, mina tagajärje eest vastutust ei võta.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #48
        Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

        ****.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        1,7k käsi ja 27$ rake , mismõttes?
        Last edited by EestiMats; 04.08.10, 13:08.

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #49
          Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

          Tra ma ei tea, üle 6 tunni täna pokkerit mänginud ja **** ma ei või, nii swingine pole see värk mul elusees olnud, tekib suur kahtlus kas ma üldse biidin seda toredat mängu.Viimane sess 350 kätt ja booom -40 , türademaa.
          Panen graafiku ja suuremad käed, palun aidake vigu otsida, nii ei saa see jama jätkuda. Paar tänast(hommikust) kätt juba üleval postitatud. Oleksin väga tänulik kui saaksin natukenegi tagasisidet.
          Kaotatud käed.
          1.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          2.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          3.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          4. Tiltplayer in aktsioon, see siis peale seda kui langesin -40, õnneks ainuke spewitud käsi. OOTAN MINDSETI raamatut
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Aegajalt tuleb ju võita ka.
          5.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          6.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          7.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Perse raisk, jätsin posti tegemise ajaks 1 laua veel lahti ja boom
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Aga see selleks, postitan siis tänase graafiku ka esimsed 60 kätt on mängitud eelneval päeval.
          EV joone erinevus alguses siis sellest, et suutsin KK v AA ära crackida.
          Graph
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Olekut rahustas
          [YOUTUBE]fsZIprhZzYs[/YOUTUBE]

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #50
            Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

            haha, olen juba pool tundi su blogis ja kuulan seitsmendat korda seda Birgiti lugu.
            good times

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #51
              Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

              Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
              haha, olen juba pool tundi su blogis ja kuulan seitsmendat korda seda Birgiti lugu.
              good times
              Hehe

              Pokkeri koha pealt ma vahepeal siin võileiba järades mõtlesin, et kas ma mängin halvasti/ ei kannata variatsiooni ning vingun liialt/ mängin halvasti, jooksen halvasti ning vingun vastavalt.
              Millegipärast kaldun arvama, et vingun liiga palju ning tegu on liialt tavaliste nähtustega. Alles hiljuti ma soigusin ka siis kui ma flipi kaotasin, kuid praegu jätab külmaks, ehk olen arenemas. Loodan , etsaan ka The Poker Mindsetist abi . On see raamat täis maagilisi jõude mis parandavad ja arendavad minu mõttemaailma ning mis aitaks selle vastu, et ma siin ei halaks.

              Tõmbamas on ka PP kasutaja Jaagup17-e NL50 6max video, kommentaaride järgi on tegu hea videoga ning arvatavasti on seal asju millest õppida.
              Last edited by EestiMats; 05.08.10, 00:21.

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #52
                Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                Hommikul kohe kena +33$ sess otsa ja tuju hea. Hetkel viimane laud lahti , kus on 3 fishi, kes jagavad raha nii kergelt, aga kahjuks pean hakkama sättima, sest sõidan 3ks päevaks Tartusse.
                Seniks kõike head ning edu laudades !

                Comment

                • EestiMats
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 625

                  #53
                  Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                  Kuna nüüd olen mängu biitimisega suures hädas , tiltan ja spewin igas suunas raha, siis mõtlesin, et teen päeviku ja ehk saan endale uuesti jalad alla pokkerimaailmas, FTP-sse jäi kinni suur osa minu BR-st, 3,1k$. Peale seda deposin mingi 900$ 888sse , aga seal läksin peagi tilti, sest ei oma seal RB-d ja spewisin ka mingi 1/3 br-st maha, siis sealt cashout, MB-st veits juurde ning deposin 1,3k europokerisse, kus võtsin eesmärgiks biitida nl30 6maxi. Alguses suutsin BE mängu teha ja siis hakkasin täiega spewima ja üle mõtlema, nagu mul 6maxis tavaks, enne Black Friday-d suutsin heads upis näidata enamvähem tulemusi, ent siis järsku kadus täielikult huvi selle vastu, kuna hakkasin lihtsalt imemuuve tegema ja raha loovutama.
                  FTP HU
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  888 HU
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Panen ka alltime 6maxi FTP ja 888s bb-des
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  See kuu europokkeris siis
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Mõnusaid spewikäsi, mida on lausa häbi postitada.
                  1.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  2.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  3.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  4.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  5.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  6.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  7.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ei jaksa rohkem panna neid. Nagu näha, siis 6maxi biitimine minu jaoks tundub suhtkoht võimatu, aga ju ma proovin siis praegu edasi veel, ehk saab ühel päeval FTP rolli ka kätte, siis võibolla prooviks HU-s uuesti läbi lüüa, a noh... eks näis mis juhtuma hakkab.

                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #54
                    Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                    Mitte miski ei taha õnnestuda, 0 spewi 2 coolerit i guess?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Mäksu
                      FPP Pro
                      • Aug 2009
                      • 238

                      #55
                      Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

                      loodetavasti saan selle nädala lõpus sind piinama tulla oma nl30 shotiga.

                      Comment

                      • EestiMats
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 625

                        #56
                        Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

                        Pane paar 3betti mulle ja siis sul on nl50 roll koos

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #57
                          Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                          Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                          Mitte miski ei taha õnnestuda, 0 spewi 2 coolerit i guess?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          jap

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #58
                            Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

                            Ei. 2käsi 4b on lamp, call ta 3b pre. Villain võib ju 3b monkey olla, aga ega ta sul mingi AQ;AJ;KQ sisse ei aja pre, kui sina teda utg pealt juba 4betid. Callides domineerime tema range ja flopi A või K hittides maksab ta kindlasti välja meile, kui hitib top paari kehvema kickeriga.

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #59
                              Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Ei. 2käsi 4b on lamp, call ta 3b pre. Villain võib ju 3b monkey olla, aga ega ta sul mingi AQ;AJ;KQ sisse ei aja pre, kui sina teda utg pealt juba 4betid. Callides domineerime tema range ja flopi A või K hittides maksab ta kindlasti välja meile, kui hitib top paari kehvema kickeriga.
                              Kamoon nit, 4handed AKs on nuts ju, bustoks PRE obv.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #60
                                Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

                                Mnjaa, 4-handed on sellises olukorras tõesti ok bustoks minna. 6-handed mängus aga on UTGlt call IP rohkem +EV vast.

                                Comment

                                Working...