Eestimatsi päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #31
    Re: EestiMats Donkamas

    Olen nüüdseks proovinud juba KÕIKSUGU mänge ja praegu olen jälle alguses, 6maxis. Motivatsiooni pole eriti olnud, kurjad mõtted käivad pidevalt peas, et NÜÜD hakkan õppima,mängima,käsi postitama jne. See postitus on samuti kuri mõte, et ehk motiveerib mängima ja arendab mind kui saan Teilt tagasisidet.
    Lugesin ka oma eelnevad postid siin teemas läbi ja suht häbi hakkas.
    Teema pealkirja muutmist ma ka ei biidi hetkel.
    Aga eis midagi, katse nr 352 nl10 6maxis alaku, peagi roll nl25 jaoks ka olemas ning siis tuleb loota head jooksu.

    Comment

    • EestiMats
      Grinder
      • Jul 2009
      • 625

      #32
      Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

      Millegipärast lõi sihuke adre sisse selle käe ajal
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Kellegi päevikust silma jäänud müstiline Quadminer on tagasi.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Ja nüüd üks kommenteerimist vajav käsi.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #33
        Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

        150 kätt ja -3BI
        Le FU

        No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Button ($10.86)
        Hero (SB) ($10)
        BB ($17.19)
        UTG ($10.48)
        MP ($11.44)
        CO ($10)

        Preflop: Hero is SB with A, A
        3 folds, Button bets $0.30, Hero raises $1.05, 1 fold, Button calls $0.80

        Flop: ($2.30) 10, 8, 4 (2 players)
        Hero bets $1.40, Button raises $2.90, Hero raises $7.50 (All-In), Button calls $6

        Turn: ($20.10) 4 (2 players, 1 all-in)

        River: ($20.10) 2 (2 players, 1 all-in)

        Total pot: $20.10

        Olen fish:(
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Hakkab looma, ennem samamoodi callis OOP SC-ga , kuid siis läks stack talle.
        No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Button ($10)
        SB ($11.05)
        BB ($15.05)
        UTG ($6.27)
        MP ($29.45)
        Hero (CO) ($14.63)

        Preflop: Hero is CO with K, K
        1 fold, MP bets $0.40, Hero raises $1.20, 3 folds, MP calls $0.80

        Flop: ($2.55) 3, 10, 3 (2 players)
        MP checks, Hero bets $1.60, MP raises $3.20, Hero raises $6.40, MP raises $9.60, Hero raises $5.43 (All-In), MP calls $0.63

        Turn: ($29.41) Q (2 players, 1 all-in)

        River: ($29.41) Q (2 players, 1 all-in)

        Total pot: $29.41

        Results:
        MP had 10, 8 (two pair, Queens and tens).
        Hero had K, K (two pair, Kings and Queens).
        Outcome: Hero won $27.95

        Metal , seis kõva BE juba : )
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Halp.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by EestiMats; 25.07.10, 00:55.

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #34
          Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

          Minu NL10 suurim pot, väärib uut postitust kohe.
          No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          Hero (UTG) ($28.28)
          MP ($10)
          CO ($27.38)
          Button ($10.58)
          SB ($14.88)
          BB ($44.78)

          Preflop: Hero is UTG with K, K
          Hero bets $0.38, 4 folds, BB raises $1.08, Hero calls $0.80

          Flop: ($2.41) K, 8, 10 (2 players)
          BB bets $1.70, Hero raises $4.50, BB raises $41.86, Hero calls $22.56

          Turn: ($56.53) Q (2 players)

          River: ($56.53) 7 (2 players)

          Total pot: $56.53

          Results:
          BB had A, K (one pair, Kings).
          Hero had K, K (three of a kind, Kings).
          Outcome: Hero won $54.69

          Kahjuks seis jääb suht kusine, aga peaasi , et plussis : )
          Last edited by EestiMats; 25.07.10, 01:13.

          Comment

          • EestiMats
            Grinder
            • Jul 2009
            • 625

            #35
            Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

            ****, vend on 19/8 AF 1.2 ja ma lihtsalt annan oma stacki ära, tra kui fish ma olen.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            EDIT : Seis miinustes, aga tuju laes , sama venna vastu siis .
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by EestiMats; 25.07.10, 23:49.

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #36
              Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

              No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              SB ($11.22) Fish
              Hero (BB) ($18.81) minu 3bet oli lauas 22 over ca 90 hands
              UTG ($10.89)
              MP ($10.40)
              CO ($13.03)
              Button ($10) REG

              Preflop: Hero is BB with K, A
              3 folds, Button bets $0.30, SB calls $0.25, Hero raises $1.30, Button raises $2.80, SB calls 3.10, Hero raises $17.51 (All-In), 2 folds

              Total pot: $9.30

              Muidu jooksen kehvasti ja mängin veel hullemini , FML.
              Panen fishide vastu liiga palju toorest.

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #37
                Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                Kui ma täna haiglasse ei satu, siis 29-31 juuli proovin teha 5k käsi, mis on pmslt minu hetkene kuu volüüm
                Last edited by EestiMats; 29.07.10, 11:31.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #38
                  Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                  Kas selline gayraise sb peal 85o-ga on standard?

                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #39
                    Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                    Olen hakanud minraisema sb-l nende regide vastu kes liiga palju foldivad oma bb.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #40
                      Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                      Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                      Olen hakanud minraisema sb-l nende regide vastu kes liiga palju foldivad oma bb.
                      ja käega minraised samamoodi?kui mitte siis saavad isegi sitad regid sellest aru ja kui jah siis varsti hakkad nutma kui käed ei pea kuna lased tasuta floppi vaadata!

                      Comment

                      • EestiMats
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 625

                        #41
                        Re: EestiMats Donkamas NL30 6maxis

                        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                        ja käega minraised samamoodi?kui mitte siis saavad isegi sitad regid sellest aru ja kui jah siis varsti hakkad nutma kui käed ei pea kuna lased tasuta floppi vaadata!

                        Suur enamus foldib ikka kogu aeg edasi kui 2bb-ga stealida mitte ei hakka mingi pasaga callima, sest nad IP ja hakkavad hullult floatima ning metama. Mingi nutsi lähedase käega stealin samamoodi, kui vastane saabki seti, 2 paari või mingi muu nutsi , ega ma siis kohe broke ei pea minema ning pealegi 3bb bettides hitivad nad samamoodi .
                        Mina arvan vähemalt nii.
                        Last edited by EestiMats; 18.07.11, 12:18.

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #42
                          Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                          Paari päeva pärast kolin üle FTP-sse, seniks aga üritan võimalikult palju artikleid lugeda.

                          Comment

                          • EestiMats
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 625

                            #43
                            Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                            Tänasest siis FTPs , boonust ja rakebacki hoorama nüüd, õhtul proovin pikema pela ka teha. Softi uurides sain sellise käe.
                            No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            CO ($10)
                            Button ($11.09)
                            SB ($11)
                            BB ($10.94)
                            UTG ($8.03)
                            Hero (MP) ($10)

                            Preflop: Hero is MP with K, K
                            1 fold, Hero bets $0.35, CO raises $1.20, 3 folds, Hero raises $3.40, CO calls $2.55

                            Flop: ($7.65) 7, 10, A (2 players)
                            Hero checks, CO bets $3, Hero folds

                            Total pot: $7.65

                            Küsimus selles siis, et kas me peaks cbettima siin? Täitsa tõenäoline AK ning JJ/QQ ja sellised checkiks vist järgi?

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #44
                              Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                              Oi kuidas mulle ei meeldi, kui KK-ga oled OOP 3betted potis ja flopis on A :) need on sellised sita maitsega kohad enamasti.

                              Aga mina tema asemel betiks küll JJ/QQ-ga ja just AK-ga võibolla chk järgi.
                              Mina oleks sinu asemel ilmselt bet-foldinud.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #45
                                Re: EestiMats Donkamas NL10 6maxis

                                betib 4 daala ning siis hakkab foldima? lol. taha jääb tal ju 2,60 kõigest. kuhu ta enam foldib

                                Comment

                                Working...