Re: EestiMats Donkamas
Olen nüüdseks proovinud juba KÕIKSUGU mänge ja praegu olen jälle alguses, 6maxis. Motivatsiooni pole eriti olnud, kurjad mõtted käivad pidevalt peas, et NÜÜD hakkan õppima,mängima,käsi postitama jne. See postitus on samuti kuri mõte, et ehk motiveerib mängima ja arendab mind kui saan Teilt tagasisidet.
Lugesin ka oma eelnevad postid siin teemas läbi ja suht häbi hakkas.
Teema pealkirja muutmist ma ka ei biidi hetkel.
Aga eis midagi, katse nr 352 nl10 6maxis alaku, peagi roll nl25 jaoks ka olemas ning siis tuleb loota head jooksu.
Olen nüüdseks proovinud juba KÕIKSUGU mänge ja praegu olen jälle alguses, 6maxis. Motivatsiooni pole eriti olnud, kurjad mõtted käivad pidevalt peas, et NÜÜD hakkan õppima,mängima,käsi postitama jne. See postitus on samuti kuri mõte, et ehk motiveerib mängima ja arendab mind kui saan Teilt tagasisidet.
Lugesin ka oma eelnevad postid siin teemas läbi ja suht häbi hakkas.

Teema pealkirja muutmist ma ka ei biidi hetkel.
Aga eis midagi, katse nr 352 nl10 6maxis alaku, peagi roll nl25 jaoks ka olemas ning siis tuleb loota head jooksu.
, A
, 2
9
Comment