Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.
Kohe üldse ei saa tõmmata, juba paar päeva proovin, aga koguaeg ütleb:
Sorry, the free service is at full capacity.
edit: nii kui selle positituse olin ära teinud, sain hakata tõmbama. vaatan kindlasti läbi :)
Algselt postitas masterpuppet
Sorry, the free service is at full capacity.
edit: nii kui selle positituse olin ära teinud, sain hakata tõmbama. vaatan kindlasti läbi :)


J 
Q


Comment