[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #151
    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Algselt postitas masterpuppet
    Nii, sain uue videoga hakkama. Peaks parem olema kui eelmine, sest olukordi on rohkem, vähem seletamist ja rohkem korraliku mängu. Video üsnagi suur, 69 minutit, kuid ehk saab vaadatud.
    http://www.sendspace.com/file/jaz2j7
    Kohe üldse ei saa tõmmata, juba paar päeva proovin, aga koguaeg ütleb:
    Sorry, the free service is at full capacity.

    edit: nii kui selle positituse olin ära teinud, sain hakata tõmbama. vaatan kindlasti läbi :)

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #152
      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      Ja aasta spewmonkey on..... MINA!
      Nii pederastlikult haiget mängu pole ma ei tea kui fucki ammu teinud. Haiglane overthinking every fucking pot must be mine, türrune mõtlemisviis.

      Türre, võtan nüüd pokkerist ja NL50 väikse pausi, ajan õppimisasjad korda.

      Ei teagi, aks nüüd platinumi poole pürgida. Olen võimsalt graafikus, kuid isu enam pokkerit mängida pole. Siis ei tule ka sittagi välja.

      Aga igatahes hhaha graafikud sellest NV siis, alates reedest!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #153
        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

        Mis ma siis vahepeal teinud olen?
        Ligi 10k kätt breakeven varaitsioonirikast nühkimist, mis hakkas väheke juba muutuma, kuid ikka suutsin tänase viimase sessiga kõik pepuauku keerata. Ühesõnaga hetkel veel tunne on, et NL50 biidin, kui vaid oma spewy lolluseid sisse ei tule.
        Samuti saab kohe otsa deposiitboonus, mis on jõulsielt rolli kasvatanud. Samas tuleb ilmselt see kuu ka platinumstar ära, seega ehk saab varsti mõne boonuse juurde osta. Kuid see tuleviku küsimus, kui üldse tuleviku tuleb.

        Siit ka siis paar stiilinäidet rahapõletamisest.

        Hand #1
        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 428265
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        Hero (BTN/SB): $55.90
        BB: $60.75

        Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 8 J
        Hero raises to $1.50, BB calls $1

        Flop: ($3.00) J 8 Q (2 players)
        BB checks, Hero bets $2, BB raises to $6.65, Hero calls $4.65

        Turn: ($16.30) 7 (2 players)
        BB checks, Hero bets $9, BB raises to $52.60 all in, Hero calls $38.75 all in

        River: ($111.80) 9 (2 players - 2 are all in)

        Final Pot: $111.80
        Hero shows 8 J (two pair, Jacks and Eights)
        BB shows J Q (two pair, Queens and Jacks)
        BB wins $110.80
        (Rake: $1.00)

        Hand #2
        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 428266
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        MP1: $48.00
        MP2: $52.25
        CO: $49.50
        BTN: $30.00
        Hero (SB): $51.25
        BB: $50.00
        UTG: $63.30
        UTG+1: $66.45

        Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with A A
        UTG raises to $1, 5 folds, Hero raises to $4, 1 fold, UTG calls $3

        Flop: ($8.50) 5 2 3 (2 players)
        Hero bets $5, UTG calls $5

        Turn: ($18.50) 9 (2 players)
        Hero bets $13, UTG calls $13

        River: ($44.50) 6 (2 players)
        Hero bets $29.25 all in, UTG calls $29.25

        Final Pot: $103.00
        Hero shows A A (a pair of Aces)
        UTG shows 7 8 (a flush, Eight high)
        UTG wins $100.00
        (Rake: $3.00)

        Hand #3
        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 428267
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        MP: $13.00
        CO: $8.25
        BTN: $38.40
        SB: $54.80
        BB: $10.45
        UTG: $8.75
        Hero (UTG+1): $50.75

        Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with Q Q
        1 fold, Hero raises to $2, 3 folds, SB calls $1.75, 1 fold

        Flop: ($4.50) Q 8 5 (2 players)
        SB checks, Hero bets $3, SB raises to $9, Hero calls $6

        Turn: ($22.50) K (2 players)
        SB checks, Hero bets $14, SB raises to $39, Hero raises to $39.75 all in, SB calls $0.75

        River: ($102.00) T (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $102.00
        SB shows K K (three of a kind, Kings)
        Hero shows Q Q (three of a kind, Queens)
        SB wins $99.00
        (Rake: $3.00)

        Hand #4
        Ära mine foorumikaaslasega metat tegema, kui oled iga kuradi liigutuse peale pessimistlik. Tahtsin samas ära callida, kuid ei teagi. Vapsikul oli siis AK. Oleks mõnus flipike tulnud. :D
        Poker Stars $0.25/$0.50 Pot Limit Hold'em - 7 players - View hand 428268
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        UTG+1: $50.00
        MP: $47.50
        CO: $19.00
        Hero (BTN): $50.00
        SB: $77.55
        Vapsik: $63.45
        UTG: $66.55

        Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 4 4
        2 folds, MP calls $0.50, CO calls $0.50, Hero raises to $2.75, SB calls $2.50, Vapsik raises to $8, 2 folds, Hero raises to $20, 1 fold, Vapsik raises to $63.45 all in, 1 fold

        Final Pot: $43.75
        BB wins $43.75


        View all 4 hands

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #154
          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          Nii, aitab. Viimased 4 miinusessi ruineerinud mind ning ei suuda enam hetkel NL50 mängida. Kolin kuni NV tagasi NL25, taastan seal vaikselt.

          See kuu NL50.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #155
            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            Irw, sai siis ka alguses NL25 tildist raha ära antud. Aga tegin endale mõttes täna restarti ning üle pika aja jälle pluss sess ehk siis +2BI.

            Üks hea käsi ka tänasest regi vastu, kes kaitseb liiga tihti oma blindi.

            Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 433094
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            MP2: $43.55
            CO: $24.90
            Hero (BTN): $25.00
            SB: $27.75
            BB: $25.00
            UTG: $39.35
            UTG+1: $39.25
            MP1: $25.10

            Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 8 K
            5 folds, Hero raises to $0.75, 1 fold, BB raises to $2.25, Hero raises to $6, BB calls $3.75

            Flop: ($12.10) 3 K 7 (2 players)
            BB checks, Hero bets $7, BB raises to $19 all in, Hero calls $12 all in

            Turn: ($50.10) Q (2 players - 2 are all in)

            River: ($50.10) 5 (2 players - 2 are all in)

            Final Pot: $50.10
            Hero shows 8 K (a pair of Kings)
            BB shows 8 8 (a pair of Eights)
            Hero wins $47.65
            (Rake: $2.45)

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #156
              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              Kust sa pärit oled ?

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #157
                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                Algselt postitas andu_andu
                Kust sa pärit oled ?
                Mahmuudist.

                Tegelt oli ta kohta riid, et foldib 4betile, kui kaitseb blindi. Seekord läks nii.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #158
                  Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  Algselt postitas masterpuppet
                  Mahmuudist.

                  Tegelt oli ta kohta riid, et foldib 4betile, kui kaitseb blindi. Seekord läks nii.
                  lol, ma ei vaadanudki seda kätt, lihtsalt küsisin :D

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #159
                    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    Algselt postitas andu_andu
                    lol, ma ei vaadanudki seda kätt, lihtsalt küsisin :D
                    Aaa, Keilast. :D
                    Ma ei teadnud, et sa isikut kokku ei pane. :D

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #160
                      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      Wow, sai üle pika aja ka natuke donkamendi FT maitstud. Turniiriks siis FTRP 2k added turniir. Olin vahepeal pikalt võimas chipliider, kuid flipid obv lõpus enam ei toitnud (üks eestlane lasi mõnuga mu peal liugu). FT sai isegi 700 chipi peale 25k peale tagasi võideldud, kuid obv lõpus enam A5 vs QK vastu ei pidanud. 6. koht ning 125$ alkoholiraha tuli.

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #161
                        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        Türe, lõin nüüd lõpuks oma hea hiire lõhki. :/
                        Enne, kui mindset korras pole ma NL50 enam ei puutu.
                        Ja mingu stars putsi oma rakegenereerivate boonuslevelite süsteemiga.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #162
                          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          Elu parim päev. tervelt -7 BI. külma kõhuga

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #163
                            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            No mis ma oskan öelda, ära mängi täis peaga.

                            Comment

                            • DanRai
                              Bännitud
                              • Nov 2008
                              • 31

                              #164
                              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              nice

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #165
                                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                Algselt postitas masterpuppet
                                Elu parim päev. tervelt -7 BI. külma kõhuga

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                :(

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...