[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #301
    Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    mis kellaajad ja päevad tildis kuldsed on,esmaspäev kolin ka sinna !

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #302
      Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      mis kellaajad ja päevad tildis kuldsed on,esmaspäev kolin ka sinna !
      Vastasin Ownerile kyll MSN, kuid yldsuse huvides kordan yle.

      Mina arvan, et parim aeg mängimiseks on hommikul ca 5-10. Siis on enamasti igas lauas vähemalt 2 fishi ning kui mõni regular veel on viitsinud lauda jääda, siis on ta enamasti "väsinud" ning pinget eriti ei paku.

      Samas meeldib mulle ka päeviti mängida, sest siis pole yldse regulare, kuid on terve hunnik nn "halli massi" ning korraliku tableselectiga leiab ka maakera kuklapoolel elavad fishid yles.

      Kuid yldiselt korraliku tableselectida leiab iga kell vähemalt 6 head lauda.

      See siis kõik NL50 ja FTP kogemuse põhjal.

      ---

      Tänane sess oli jälle uimane nyhkimine. Eksamisessi ajal ikka suht raske aega leida, aga punktid nõuavad nyhkimist. Järgnev käsi päästis kasumi osas päeva. Kõik olid totaalsed fishid ja peale seda laud lagunes. :D

      Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 738170
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      UTG+1: $50.00
      MP: $29.55
      CO: $45.35
      BTN: $47.45
      SB: $27.20
      BB: $47.55
      Hero (UTG): $51.55

      Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with K A
      Hero raises to $1.50, UTG+1 calls $1.50, MP calls $1.50, 2 folds, SB calls $1.25, BB calls $1

      Flop: ($7.50) 8 9 7 (5 players)
      SB bets $3, BB calls $3, Hero raises to $10.50, UTG+1 folds, MP calls $10.50, SB calls $7.50, BB raises to $46.05 all in, Hero raises to $50.05 all in, MP calls $17.55 all in, SB calls $15.20 all in

      Turn: ($153.35) K (4 players - 4 are all in)

      River: ($153.35) 4 (4 players - 4 are all in)

      Final Pot: $153.35
      MP shows J 4 (a pair of Fours)
      SB shows A T (Ace King high)
      BB shows Q 9 (a pair of Nines)
      Hero shows K A (a pair of Kings)
      Hero wins $36.00
      Hero wins $7.05
      Hero wins $107.30
      (Rake: $3.00)

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #303
        Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

        Korralik laks :D

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #304
          Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          IRW täiesti! :) NH

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #305
            Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            12-4 on v2ga tummised lauad
            e: viimane antud k2si v2hegi mõtlevate vastu on imho tegelt yliclose ja pigem -ev kui korraliku readi pole . antud flopis kui sust yle AI lykatakse jea head riidi ple, oleme suht kaugel, isegi oma fulsh drawst
            Last edited by leits; 05.06.10, 23:12.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #306
              Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              Tean, et close. Kuid pot oli juba nii suur, et ma ei näinud seal eriti võimalust foldida. gigafishid olid ikkagi.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #307
                Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                Laupäeva väevane aeg on nuts mängimiseks. Regulare pole ning kohtab igasuguseid.

                Miss-limpisin ja laud läks iga tänavaga paremaks. Soluread, et tal on K ja ta callib mind.

                Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                BB: $64.20
                Hero (UTG): $50.00
                UTG+1: $37.50
                MP1: $62.75
                MP2: $29.85
                CO: $13.30
                BTN: $135.00
                SB: $50.00

                Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with 5 5
                Hero calls $0.50, UTG+1 calls $0.50, MP1 calls $0.50, MP2 calls $0.50, 2 folds, SB calls $0.25, BB checks

                Flop: ($3.00) Q K 5 (6 players)
                SB checks, BB checks, Hero bets $2.50, UTG+1 calls $2.50, MP1 folds, MP2 folds, SB folds, BB folds

                Turn: ($8.00) 5 (2 players)
                Hero bets $5.50, UTG+1 calls $5.50

                River: ($19.00) K (2 players)
                Hero requests TIME, Hero bets $41.50 all in, UTG+1 calls $29 all in

                Final Pot: $77.00
                Hero shows 5 5 (four of a kind, Fives)
                UTG+1 mucks K J
                Hero wins $74.00
                (Rake: $3.00)

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #308
                  Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  Krt, pühapäev on ju hoopis. Aga anyway, vahet ei ole.

                  Comment

                  • ROTT RUUDI
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 520

                    #309
                    Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    Haha, ma kujutan ette kui pettunud ta showdownil oli :)
                    Aga jah nädalavahetus lendab nii käbe, et ei saa arugi kui uus nädal juba alanud.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #310
                      Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      Pretty sick month, eh hombre!



                      Olen proovinud eksamite kõrvalt iga päev ikka ironday ära teha. 16,5bb/100

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #311
                        Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        Paistab, et õppimine grindi ei sega :)

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #312
                          Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          Tüüpiline, et kui vähe aega on mängida, siis mängitakse väga head mängu. Endal ka niimoodi tihti.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #313
                            Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            Ahoi!

                            Degen gonna degen forever ehk pokkerist lahti ei saa.

                            Nõnna, alustan uuesti vaikselt päevikuga, et ajaloolised hetked saaksid ajalooannaaalidesse. Mis siis vahepeal toimunud on. 2011-2012 oli suhteliselt robotlikud slightly winning aastad ning seetõttu viskas 2012. a suvel siiralt üle ning quittisin omaarust 4ever, roll välja ning bustorisse.

                            Kuid 1. novembril saabus imeline päev, kus Full Tilt avanes ning sain sealt starsi 700 FPP. Muidu tuleb veel siinkohal märkida, et kunagi kolisin 2 nädalat enne Black Fridayd Starsi oma NL100 rolliga. Seega võite mind ka selgeltnägijaks kutsuda.

                            Aga igatahes, tekkis sügaval sees degenihääl, kes hakkas röökima, et teeme sellest 700 FPP palju-palju cashi. Ja nii see jälle hakkas. Tegin esmalt 70 FPP Sunday Stormi satikaid 10 man turbo satikaid, kus esimene härra sai ainult pileti. Nendega sai kokku aetud 22T$. Mille omakorda muutsin 0,50$ 45 mannidega ligikaudu 36$. Ja NL2 uks jalaga maha. Alguses üritasin veel 6maxiga lõbutseda, kuid FR on ikka südamelähedane.

                            Hetkel põmst 2 kuud möödas ning paugutan NL16 uksi. BR management on suht crazy ning proovin enam vähem koheselt järgmise limiidi uksi paugutada, kui enam vähem 15BI on olemas. Kõige raskem oli NL2 to NL5 üleminek. :D

                            Aga vaikselt hakkab tunnetus tagasi tulema ja loodetavasti olen uuks aastaks NL25, et saaks ikka uue aasta reload boonusega kohe paugutama hakkata. Nii, et Stars, olgu boonus olla.

                            Graafikuke ka. Joonekesi ei hakka panema, rikuvad ainult ilusat pilti. :D Aga õigele prole kohaselt jooksen üle EV.



                            Statsid kah:

                            Last edited by masterpuppet; 19.12.12, 06:34.

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #314
                              Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              Tore tore GL!

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #315
                                Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                issand kui ägedad olete! edu!

                                Comment

                                Working...