[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #181
    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Palju Õnne!

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #182
      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      Palju Õnne!

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #183
        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.



        gratz maan

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #184
          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          Õnne!

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #185
            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            Tänud. Hetkel ka EMV alamsateliidil veel CL. Kuid bigstackbully olla ei oska. :)

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #186
              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              Congrats!

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #187
                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                Mnjaah, lendasin kah, 9 siis. 6 sai pileti. tundmatu villian raise 3bb EP ma keevitasin BB AJs 6bb peal, villian callis. Board 766 rainbow. Lükkasin miskise 8bb cbeti vastane raises min vist, ma nuppe. Peast käis suht üks mõte läbi, et ilmselt mingine madalam paar, et ehk oudid on vabad (ning ka bluff on seal ranges). Obv vaatas 77 vastu. Fish olen, mõnituseks A ka veel turni. :)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #188
                  Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  palju õnne

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #189
                    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    õ

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #190
                      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      Nii käib tänaseks õhtuks luckboxi treenimine. Järestikused käed siis. :)

                      Hand #1
                      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 453301
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      MP2: $9.55
                      CO: $10.10
                      BTN: $4.85
                      SB: $9.90
                      BB: $10.00
                      Hero (UTG): $10.15
                      UTG+1: $27.75
                      MP1: $6.75

                      Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with T 6
                      Hero raises to $10.15 all in, 5 folds, SB calls $9.85 all in, 1 fold

                      Flop: ($19.90) 9 J Q (2 players - 2 are all in)

                      Turn: ($19.90) 8 (2 players - 2 are all in)

                      River: ($19.90) 6 (2 players - 2 are all in)

                      Final Pot: $19.90
                      SB shows Q K (a pair of Queens)
                      Hero shows T 6 (a straight, Eight to Queen)
                      Hero wins $18.95
                      (Rake: $0.95)

                      Hand #2

                      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 453300
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      UTG+1: $9.55
                      UTG+2: $10.10
                      MP1: $4.75
                      MP2: $10.00
                      CO: $9.90
                      Hero (BTN): $19.50
                      SB: $10.00
                      BB: $27.75
                      UTG: $6.65

                      Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 4 K
                      2 folds, UTG+2 calls $0.10, 3 folds, Hero raises to $19.50 all in, 2 folds, UTG+2 calls $10 all in

                      Flop: ($20.35) 6 T 3 (2 players - 2 are all in)

                      Turn: ($20.35) 8 (2 players - 2 are all in)

                      River: ($20.35) K (2 players - 2 are all in)

                      Final Pot: $20.35
                      UTG+2 shows A J (high card Ace)
                      Hero shows 4 K (a pair of Kings)
                      Hero wins $19.35
                      (Rake: $1.00)

                      View all 2 hands

                      Comment

                      • dabljuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 494

                        #191
                        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        Misasja? Miks sa nii teed??? Muidu asjalikud kommentaarid sul käte kohta full ringi foorumis a siin vaatan praegu, et skandinaavia veri lööb välja.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #192
                          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          pigem fishikene laudades teiste jaoks mitte lakboxi treenimine :()

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #193
                            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            Algselt postitas dabljuu
                            Misasja? Miks sa nii teed??? Muidu asjalikud kommentaarid sul käte kohta full ringi foorumis a siin vaatan praegu, et skandinaavia veri lööb välja.
                            Luckboxi treenimine ja iiizi m0n3y. :)

                            PS. Ära seda tõsiselt võta. Vahel peab nalja ka saama. Chat'i käsi ikka tõeline action. Ja imo parim tildi ravim, lihtsalt parim!

                            Comment

                            • dabljuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 494

                              #194
                              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              kujutan ette , samas kuldne imidz nüüd

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #195
                                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                Algselt postitas dabljuu
                                kujutan ette , samas kuldne imidz nüüd
                                Tegemist ei ole minu limiidiga ning kõik vastased olid randomid. For fun only.

                                Comment

                                Working...