Re: Mart (Hopeless7)
kui mingit ill advanced readi pole, siis bad beat kategooriasse, PF ei foldi väga KK'd :D
Algselt postitas lenn17
🎅 €10 riskivabalt pokkeriks
🎁 Võta pokkerisse 10 eurot pärisraha täiesti riskivabalt. Lisaks saad ka koheselt $1000 boonust.
VÕTA KOHE

http://www.pokerhand.org/?4788584. Kohe mõtlesin, vapsee hakkab siin ka peale nagu unreal. Muidugi võib ka mind süüdistada, sest minu preflop reis oli liiga väike. Samas tundus allinni minek kuidagi liiga raha raiskamisena, shorti ainult callib ja actionit ei tule. Lõpuks ikkagi actionit ei saanud ja shorti obv flopas setti insta.
K
8
5
(4 Players)
(3 Players)
(3 Players)
4
K
Q
7
T
(6 Players)
(6 Players)
(3 Players)
3
,Q
,J
Q
3
J
(5 Players)
(5 Players)
(5 Players)
A
,Q
,9
Q
4
T
(2 Players)
(2 Players)
(2 Players)
5
,Q
Mingit manjakki ja rämedalt nuppe lükkama pole mõtet hakkata sellises olukorras. Aga on küll lihtsalt parem kopikas käes kui stack kellegi teise käes. Muud juttu polegi, riveri reis tunduski, et wtf kas tõesti on nelik vastas. Aga enam ei saanud callimatta ka jätta, nahuii top sett rokib, aga mitte neliku vastu.
Q
4
A
(4 Players)
(4 Players)
(4 Players)
Q
7
turnis juba taga, ja mulle see kaart isegi meeldis, siis välistatud, et ta oma mingi pasaga 2 paari ära hitib siis on ikkagi biited.
Q
4
T
(2 Players)
(2 Players)
(2 Players)
5
,Q
Q
5
A
(3 Players)
(3 Players)
(3 Players)
A
T
4
(5 Players)
(2 Players)
(2 Players)
K
,8
. Ja triost, kus alustasin, suutsin NL5(tol ajal) ja NL10mnega sisuliselt 11k välja kasseerida vau:D
Comment