Re: Mart (Hopeless7)
1 käsi: vastasel pool stacki, aga ta ta preflop tõste ei olnud piisavalt suur ju. 3BB sobib calliks. Oleks 6BB oleks fold.
2. käsi: jah six handedis oleks võinud preflop tõsta. Aga pigem teen seda madalatel limiitidel buttonilt. Ja vastane oleks obv suht suure tõenäosusega BB-l tõste ära callinud, tulem oleks sama olnud.
3. FRis midposist 55 küll vast mõistlik ei ole. Jah oleks võinud rohkem panustada flopis, kahjuks oleks tulem sama olnud taas. AA vend oleks kindlasti allinn pannud sest masti tõmme maas. Ja masti ostja oleks ikkagi nuppe panud tänu pot odsidele.
4. Min reise ma ei tee üldse iga kuu vast 1-2 korda:D.
5. Olen nõus.
Üldiselt madalatel limiitidel pole vahet kas tõstad paaridega või mitte. See on mu isiklik arvamus. P/F +35 laudades eriti. sest alati tahab keegi preflop panustada. Isiklik arvamus vähemalt.
1 käsi: vastasel pool stacki, aga ta ta preflop tõste ei olnud piisavalt suur ju. 3BB sobib calliks. Oleks 6BB oleks fold.
2. käsi: jah six handedis oleks võinud preflop tõsta. Aga pigem teen seda madalatel limiitidel buttonilt. Ja vastane oleks obv suht suure tõenäosusega BB-l tõste ära callinud, tulem oleks sama olnud.
3. FRis midposist 55 küll vast mõistlik ei ole. Jah oleks võinud rohkem panustada flopis, kahjuks oleks tulem sama olnud taas. AA vend oleks kindlasti allinn pannud sest masti tõmme maas. Ja masti ostja oleks ikkagi nuppe panud tänu pot odsidele.
4. Min reise ma ei tee üldse iga kuu vast 1-2 korda:D.
5. Olen nõus.
Üldiselt madalatel limiitidel pole vahet kas tõstad paaridega või mitte. See on mu isiklik arvamus. P/F +35 laudades eriti. sest alati tahab keegi preflop panustada. Isiklik arvamus vähemalt.

Comment