Tere, olen pokerit mänginud peaaegu, et aasta. Alustasin 0llist freerollidega, ehitasin nii trios kui unibetis BRi ülesse nullist.
Pokerit hakkasin mängima lihtsalt põhjusel. Iga kuu jäi paari tuhat krooni puudu. Ja nagu imeväel biitisin kohe algusest peale pokerit.
Esimest korda kandsin 1000 kr välja mõtlesin oi bljää see on lagi rohkem poleks tahtnudki. Järgmine kuu 4000, oi oi vapsee tööl ei peagi nii käima ju. Alates detsembrist tulid juba +20.000k numbrid ning raha voolas
. NL10 ja NL20mnes iga kuu +20.000 stabiilselt teenida on minu arust hea näitaja. Enesekindlus oli hea, miskit ei kartnud, BRi hoidsin samuti ala 200E ligidal sest rohkem polnud vajagi grindisin - nittisin õigel ajal donkasin probleemi ei olnud. Mõned downswingid olid, aga need kestsid päev kaks. Parim näide oli see, 9 aknaga nittides 4h jooksul ei saanud ühtegi setti, parim paar oli TT ja parim käsi AQ <--- see tundus ulme aga vähemalt blindid sõid ainult. Ja floppi vaatamine.
Veel juuni +20k ehk siis täpsemalt 162kr tunnis.
Käes on juuli. Miskit on katki, juba tervelt 2 nädalat. Mind set paigast ära. Kaarti ei tule. Käed ei parane. Setid põlevad. Top paarid põlevad. Flushid purustatakse riveril. Tildi hoos kaotan veel madalamate flushidega nõrgema 2 paariga jne. Jah jah, tilit on paha aga igapäev seadistan ennast paika. Puhkan, söön, käin spas ikka sukkitakse hittitakse minu vastu ära.
Kuna loll ainult arvab, et süüdi on kaardi jooks. Siis kaldun arvama, et mu mängus on midagi nüüd viga. Kuskil on midagi valesti.

See on käesolev kuu.
Eelmine kuu..

ja veel enne seda.. veebruar, aprill.

Igatahes. Mis teha? Pokerist on saanud hetkel minu ainuke sissetuleku allikas. Mäng katkine, tähendab palju probleeme. Oleks keegi nii hea vaataks üle mu käed. Taoks jalaga perse ja ütleks,mis valesti teen. Sest enda mõistus enam ei.. peab tunnistama, et ei saa hakkama. Käsi võib vaadata www.pokerhand.org kasutaja lenn17 või Hopeless7.
Raha pole, aga mõne õlle ikka teeks välja, kui keegi pro viitsib HEMis mu käsi üle vaadata ja ka väheke HEMi seadistamist õpetada. Tänan juba, ette abi eest. Vabandan trüki vigade, komade puudumise ja kohmaka lauseehituse pärast. Russiii Standart platinum on päris hea. Kui olen pmteliselt bustoks läinud:P.
Pokerit hakkasin mängima lihtsalt põhjusel. Iga kuu jäi paari tuhat krooni puudu. Ja nagu imeväel biitisin kohe algusest peale pokerit.
Esimest korda kandsin 1000 kr välja mõtlesin oi bljää see on lagi rohkem poleks tahtnudki. Järgmine kuu 4000, oi oi vapsee tööl ei peagi nii käima ju. Alates detsembrist tulid juba +20.000k numbrid ning raha voolas
. NL10 ja NL20mnes iga kuu +20.000 stabiilselt teenida on minu arust hea näitaja. Enesekindlus oli hea, miskit ei kartnud, BRi hoidsin samuti ala 200E ligidal sest rohkem polnud vajagi grindisin - nittisin õigel ajal donkasin probleemi ei olnud. Mõned downswingid olid, aga need kestsid päev kaks. Parim näide oli see, 9 aknaga nittides 4h jooksul ei saanud ühtegi setti, parim paar oli TT ja parim käsi AQ <--- see tundus ulme aga vähemalt blindid sõid ainult. Ja floppi vaatamine.Veel juuni +20k ehk siis täpsemalt 162kr tunnis.
Käes on juuli. Miskit on katki, juba tervelt 2 nädalat. Mind set paigast ära. Kaarti ei tule. Käed ei parane. Setid põlevad. Top paarid põlevad. Flushid purustatakse riveril. Tildi hoos kaotan veel madalamate flushidega nõrgema 2 paariga jne. Jah jah, tilit on paha aga igapäev seadistan ennast paika. Puhkan, söön, käin spas ikka sukkitakse hittitakse minu vastu ära.
Kuna loll ainult arvab, et süüdi on kaardi jooks. Siis kaldun arvama, et mu mängus on midagi nüüd viga. Kuskil on midagi valesti.

See on käesolev kuu.
Eelmine kuu..

ja veel enne seda.. veebruar, aprill.

Igatahes. Mis teha? Pokerist on saanud hetkel minu ainuke sissetuleku allikas. Mäng katkine, tähendab palju probleeme. Oleks keegi nii hea vaataks üle mu käed. Taoks jalaga perse ja ütleks,mis valesti teen. Sest enda mõistus enam ei.. peab tunnistama, et ei saa hakkama. Käsi võib vaadata www.pokerhand.org kasutaja lenn17 või Hopeless7.
Raha pole, aga mõne õlle ikka teeks välja, kui keegi pro viitsib HEMis mu käsi üle vaadata ja ka väheke HEMi seadistamist õpetada. Tänan juba, ette abi eest. Vabandan trüki vigade, komade puudumise ja kohmaka lauseehituse pärast. Russiii Standart platinum on päris hea. Kui olen pmteliselt bustoks läinud:P.
Comment