[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #841
    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

    Comment

    • Majandaja
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 2133

      #842
      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

      Igav ei hakka sellise stabiilse ligi 10bb/100le printimisega täpselt samal limiidil?

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #843
        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

        Ma arvan ka, et pastilaa peaks hakkama meelega suuremaid swinge tekitama :P

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #844
          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          2014 seni - ei midagi uut (pokkeri seisukohast kahjuks). töö tõttu rohkemaks ei leia aega (mis on tore).

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          [ ] Ei midagi uut.
          [x] Still 10bb printer.
          [x] Brag.

          Kas hatskoosid ka kunagi palli platsile tegema tuled ?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #845
            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

            Mugavustsoon

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #846
              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

              Tubli poiss!

              Comment

              • KaldaPoiss
                Julm Donk
                • Jan 2011
                • 80

                #847
                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                Nice, Keep up !

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #848
                  Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                  Talendi raiskamine micros kui suudaksid midstaket biitida!

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #849
                    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                    variatsiooni vaba raha ju suht, ei pea väga vaeva nägema et laudu saada jne.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #850
                      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                      50-100s leiab igakell mängija endal vajalik arv kvaliteetseid laudu!

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #851
                        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                        Igakord kui siin graafik postitatakse kästakse OP-l limiidist üles minna. Naljakas juba

                        Comment

                        • supernova66666
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 732

                          #852
                          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                          Naljakas on imo pigem see, et miks seda ei tehta:P Sellise graafiku ja winratega veidike ülevalpool mängides ei tohiks biitimisega raskusi tulla.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #853
                            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                            Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                            Naljakas on imo pigem see, et miks seda ei tehta:P Sellise graafiku ja winratega veidike ülevalpool mängides ei tohiks biitimisega raskusi tulla.
                            Seda on siin vähemalt 3 korda öeldud miks hetkel ei mängi kõrgemal.

                            Comment

                            • supernova66666
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 732

                              #854
                              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Seda on siin vähemalt 3 korda öeldud miks hetkel ei mängi kõrgemal.
                              Vb jah, kui postitan kuhugi siis loentihti vaid 10-15 viimast posti.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #855
                                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Seda on siin vähemalt 3 korda öeldud miks hetkel ei mängi kõrgemal.
                                ma tänan :P

                                Comment

                                Working...