[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bikewarrior
    Bännitud
    • Apr 2009
    • 283

    #91
    Re: pastilaa

    Tuleb tuttav ette?
    Kirusid küll chatis
    Mõtlesin kas turn foldida või mitte, otsustasin et ei :D
    sa olid UTG

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #92
      Re: pastilaa

      Miks ta ei tule! Mul olid vist mutid siin - loomulikult panin su seti peale. Nii et surnud olin niikuinii, aga turnis korralikult tulistades oleks muidugi ära tulnud vist :). Miks ma flopis tiba vähem panin - SB oli 54/28 mees. Olen täheldanud, et blindidelt on need vennad veel idiootsemad, sest raha ju juba sees ikkagi. Tuleb any2 mängu teha!

      See, et sina kaasa lõid, oli muidugi kole.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #93
        Re: pastilaa

        Pole ammu siia kirjutanud, rohkem teiste teemasi solkinud. Viimased väiksed sessid muidu armsas NL25 on okkalised miinused tulnud ja mitu BI alla EV jooksu saadab mind sel kolgata teel. Panen mõned lahedad käed viimastest sessidest.

        1. 11/8/9(!) 649 käe peale

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        2. 34/26/2 pea 100 kätt

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3. 38/13/8

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        4. Paar kätt ainult, aga arvata on, et räme donk

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        5. Ka vähe käsi, aga donk, kes muu.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Mida teeksid Sina? Mis on vastasel?

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #94
          Re: pastilaa

          ära niipalju käsi korraga pane, pea läheb sassi.
          a alustan algusest:

          1. FOLD turnis. kui Nit sind turnis reraisib siis on tal reeglina ka kõva käsi.
          eks tal ka set ole. ta range ongi mid pairid + Ax ristid


          2. mängiks samamoodi vb betiks riveris kuskil 4,5. raisi peale foldiks. mitte muidui kui ta minraisisb.

          3. samamoodi. vastane donk. paardunud flop. eriti ei foldiks turni.

          4. väga fine

          5. superb. tänaks ainult jumalat, et sain setiga stackide peale mängitud.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #95
            Re: pastilaa

            Tänud vastamast Pikk!

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #96
              Re: pastilaa

              Algselt postitas pastilaa
              Tänud vastamast Pikk!
              peaasi et sa tõsiselt neid vastuseid ei võta, sest minu winrate on nalja number sinu kõrval :D

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #97
                Re: pastilaa

                1. Foldi ei näe.
                2. Ma annaks vist flopil anna ja check/foldiks. IMHO pole see väga hea cbeti koht sellise vastase vastu.
                3. Mhh, väga ei meeldi see koht, aga sellise venna vastu ei sudaks foldida.
                4. Milles siin probleemo? Paljuõnne vastasele kui tal seal JQ, TT või mõni parem set.
                5. Lihtne koht ju, isegi rea vastu on tublisti aute ja tal on ka igasugust muud jama seal. Tegelikult turnis paneks vist veitsa rohkem, aga nii pole ka hullu.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #98
                  Re: pastilaa

                  Tänud, Vapsik!

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #99
                    Re: pastilaa

                    Algselt postitas pastilaa
                    Tänud, Vapsik!
                    Mida põnevat vastased neis näitasid siis?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #100
                      Re: pastilaa

                      1.8h8d
                      2.KsQs
                      3.8c9s
                      4.KcKs
                      5.4c6s

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #101
                        Re: pastilaa

                        valus sel juhul!

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #102
                          Re: pastilaa

                          Väike kokkuvõte senisest.

                          NL25

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          NL50

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #103
                            Re: pastilaa

                            ära hirmuta

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #104
                              Re: pastilaa

                              Hirmsat ei ole siin midagi - NL25 on laisaks teinud. Ise olen ülis*tta mängu teinud. Taipupole tarkuseterade abil loodan normaalselt mängima hakata millalgi.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #105
                                Re: pastilaa

                                Mul on väga kaval strateegia sel kuul NL25s käigus olnud. Nimelt saan riveris summutisse täie raha eest ette ära, et siis varsti NL50s uuesti kirgliku hiiteri toel lennelda...

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...