[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #826
    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

    natural

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #827
      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

      epic

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #828
        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

        siiick

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #829
          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

          Ma usun, et see on pocket paaride graafik.
          Minul on igatahes nende graafik täpselt selline.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #830
            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

            Photoshopitud graafik, kus ainult võidetud käed

            Nh
            gg
            wp

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #831
              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

              Võiksid suts kõrgemale kaema tulla, graafik räägib enda eest

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #832
                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                Mulle tundub, et võib isegi legit graafik olla, seal ~180k käe juures näiteks paistab üks päris julm downer olevat.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • talendijaht
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 220

                  #833
                  Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                  super graph!

                  Comment

                  • kala6li
                    Grinder
                    • Mar 2013
                    • 635

                    #834
                    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                    ILUS, keep going!

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #835
                      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                      Minu arvates tihe edukate/upswingiste graafikute regulaarne eksponeerimine on ülehinnatud. Obvious "auku mängitud" graafikuid kohtab vähem (Madis, kuidas läheb?).

                      Ma valetaksin, kui ütleksin, et mind ei huvita, kuidas teistel eesti pokkerimängijatel läheb finatsiliselt ja palju keegi oma kukrusse pistab. Aga at the end of the day, kas ma tunnen ennast paremini/kadedamalt, kui kellelgi minust kehvemini/paremini läheb? Tuleb ikka rohkem enda elule kaasa elada. Küll sooviks teada nende edukamate/miinusmängijate mängustiili ja muude nippide kohta, et miks siis kokkuvõttes niimoodi?

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #836
                        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                        Sick. Kas sa oled NL25 kõikide aegade suurim võitja?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #837
                          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                          Seda talenti tuleks ainult kõrgemal kasutada, aga kui töö kõrvalt kergelt sisse viskab siukse süteemiga ka normal.

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #838
                            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                            Palju coachingu h tasu on lollile NL10 mängijale?

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #839
                              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                              Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                              Palju coachingu h tasu on lollile NL10 mängijale?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #840
                                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                                2014 seni - ei midagi uut (pokkeri seisukohast kahjuks). töö tõttu rohkemaks ei leia aega (mis on tore).

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...