[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #691
    Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

    tubli!
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #692
      Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

      lol 20aastat, 26 000 ja üle EV ka. Mingi paksrott oled w?

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #693
        Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        lol 20aastat, 26 000 ja üle EV ka. Mingi paksrott oled w?
        Blogi pidi ju ellu ärkama? Palun uuendusi!

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #694
          Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

          hmm

          1 miljon k2tt ja 100nl

          pole isegi mitte proovinud k6rgemal m2ngida

          n6rk

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #695
            Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            hmm

            1 miljon k2tt ja 100nl

            pole isegi mitte proovinud k6rgemal m2ngida

            n6rk
            Millegipärast sisetunne ütles, et negatiivne kommentaar selle kasutaja poolt, ilma, et oleks näinud seda kommentaari :D

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #696
              Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              hmm

              1 miljon k2tt ja 100nl

              pole isegi mitte proovinud k6rgemal m2ngida

              n6rk

              word

              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post432027

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #697
                Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                graafik ilus ja beatid micro stakes, niiet gj selles m6ttes

                teises m6ttes aga 4-6 tabler 20-30bi brmiga 6max m2ngija j6uab miljon k2ega 20x kaugemale kui sina

                ei tahtnud halvasti 6elda, lihtsalt kommentaarid nagu "impressive, dominating" jne on minu arust ylepingutus



                //

                eks igalyhel oma eesm2rgid, lihtsalt kirjutasid et t66k6rvalt seega pole pro niiet oleks v6inud veits k6rgemal kasv6i proovida, kui n2ed et ei beati v6id tagasi grindima minna ju aga sul 100nl norm winrate ja 0 k2tt 200nl

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #698
                  Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  eks igalyhel oma eesm2rgid
                  just nimelt. eks need dominating etc olegi huumor. obv ma suvaline mikrovend pokkeris ja ei pretendeerigi kõva mängija tiitlile.


                  mul puudub igasugune ambitsioon:

                  * saada baltikumi parimaks pokkerimängijaks
                  * mängida NL200+ üks käsi, sest saaks siis q_q käest feimi

                  P.S. endiselt sooviks teada, mis limiitidel, kus ise tegutsed? vihjeid? võibolla oledki mendisugune dominaator rahalaudades - sellisel juhul respekt ja gg. seni aga liigitud oma käteteemade postitustega / üldise suhtumisega minu silmis kergelt "printer" kategooriasse.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #699
                    Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                    * mängida NL200+ üks käsi, sest saaks siis q_q käest feimi

                    pole vaja niimoodi 6elda minu arust, ei tahtnud halvasti 6elda, nagu sa ise ytlesid on see tavaline tulemus mida ma ka ytlesin oma postis. muidu mulle su levelid jne meeldivad niiet keep up

                    P.S. endiselt sooviks teada, mis limiitidel, kus ise tegutsed? vihjeid? võibolla oledki mendisugune dominaator rahalaudades - sellisel juhul respekt ja gg. seni aga liigitud oma käteteemade postitustega / üldise suhtumisega minu silmis kergelt "printer" kategooriasse.

                    nagu ka sina ei soovi mingit fame-i ja eelistan pokkeri kohapealt j22da anonyymseks teatud p6hjustel

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #700
                      Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      eelistan pokkeri kohapealt j22da anonyymseks teatud p6hjustel
                      võibolla kokkusattumus, aga hiljuti analoogse põhjenduse tõi foorumis üks MTT boss, kui ta sharkscope avada ei soovinud :P.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #701
                        Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        võibolla kokkusattumus, aga hiljuti analoogse põhjenduse tõi foorumis üks MTT boss, kui ta sharkscope avada ei soovinud :P.
                        see mtt boss kyll anonyymne ei olnud pokkerimaastikul, pigem vastupidi attention whore

                        //

                        nvm sain valesti aru vist

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #702
                          Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          partytime!!!
                          Impressive!! Sicko, kui töö kõrvalt niimoodi pappi peale pritsib.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #703
                            Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                            Bump

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #704
                              Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                              Tahtsin juba ammu üht-teist Leitsile öelda, aga ei suutnud silmast-silma. Õnneks HCC videoblogist sain inspiratsiooni ja siit ta tuleb. Tervitustega sulle Tartusse!:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • isutuba
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 633

                                #705
                                Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                                U Leits?

                                Comment

                                Working...