[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #571
    Re: pastilaa

    liitun teiega alla EV jooksmise osas aga noh ma muidu sakin ka.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #572
      Re: pastilaa

      Külma närvi.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #573
        Re: pastilaa

        Detsembri seis -$1300, kokku tipust -$1550. Mõneks ajaks igatahes tagasi armsasse NL50sse...

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #574
          Re: pastilaa

          :/
          Kus toas mängid muidu?

          Edu igatahes.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #575
            Re: pastilaa

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            :/
            Kus toas mängid muidu?

            Edu igatahes.
            tyty starsis

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #576
              Re: pastilaa

              grinch varastas lakboxi ära? Jõulud tulemas, küllap tegutseb ka tema juba ..

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #577
                Re: pastilaa

                Jatkuu...

                Viimased 25k käsi siis 21BI alla EV.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Päeva suuremad kaotatud käed:

                1. vs reg kellega suht palju ragistamist

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                2. vs standard regid

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                3. vs 42/20/2 kes korra 3bet potis 2nd paariga donk-shoves flopil. cbet jama suurus, aga ega muidu vist sellise notega venna vastu teisiti ei saaks?

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kena päeva jätku!

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #578
                  Re: pastilaa

                  Väga raske jooks....ulme. Tilti ja spewimist ei tule, kui nii sitasti jooksed ?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #579
                    Re: pastilaa

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Väga raske jooks....ulme. Tilti ja spewimist ei tule, kui nii sitasti jooksed ?
                    Paar BI on tegelikult poolenisti "maha dongatud" küll nüüd tildipisiku tõttu (meenuvad kaks korda AA foldimata jätmine suht lihtsas kohas ja korra bvb üks loll bluff). Tavaliselt suht paksu nahaga ja mõned miinussessid pole erilist mõju avaldanud, aga hetke jooks on minu jaoks omamoodi uus "elamus"!

                    Comment

                    • lypsja
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 270

                      #580
                      Re: pastilaa

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      3. vs 42/20/2 kes korra 3bet potis 2nd paariga donk-shoves flopil. cbet jama
                      pole just minu liivakast aga loodan ka kunagi sinna jõuda ja seega üritan veidi sõna võtta :)... kas sellise loose venna vastu AMA-teoreemi peale pole mõte liikunud mängu hetkel... sul veel riid et nõrga käega läheb vahest lolliks, seda enam peaks vastupidine villase käitumine täheepanu äratama või ma näen kolli kohas kus ei tohiks näha?

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #581
                        Re: pastilaa

                        QQ käsi mulle eriti ei meeldi

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #582
                          Re: pastilaa

                          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                          QQ käsi mulle eriti ei meeldi
                          wat?
                          iga riveri kaart on nii jama, et callida turni raise ei saa ju. Kas foldida või raisida allinni. fold oleks liiga weak sellise monkey vastu

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #583
                            Re: pastilaa

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            wat?
                            iga riveri kaart on nii jama, et callida turni raise ei saa ju. Kas foldida või raisida allinni. fold oleks liiga weak sellise monkey vastu
                            Ma lihtsalt võtan hoo maha sellisel sitasel boardil, muud midagi :P

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #584
                              Re: pastilaa

                              Vahepeal lõin siis NL100 rolli palmi all laiaks! Kuna pokkerit mängin rohkem lõbu ja lisateenistuse võtmes, siis plaanikohaselt peagi tagasi NL100 lainel. Tegin äsja ühe sessi rankaga (väga kasulik) ja kui boss viitsib, plaanin teda tülitada ka tulevikus. Minu arust on coaching väga lahe viis enda "vormis hoidmiseks" ja lollide vigade kõrvaldamiseks. Üleüldse on õppimine väga oluline ja tore tegevus - seda kõiges, mis huvitab. Tee eesmärgini on tähtis, mitte eesmärk iseeneses...

                              Post saver:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #585
                                Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                                GL. Samas võiksid teistele ka näidata, kuidas puhkus palmi all välja nägi.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by Pahvak; 24.03.11, 16:32.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...