MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #526
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Seal lumivalgekeses juba üks päkapikk pede või transa polnud vä ? :D

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #527
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Seal lumivalgekeses juba üks päkapikk pede või transa polnud vä ? :D
      prints ka ei päästnud,girlpower selle filmi toon

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #528
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Seal lumivalgekeses juba üks päkapikk pede või transa polnud vä ? :D

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #529
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Seal lumivalgekeses juba üks päkapikk pede või transa polnud vä ? :D
          Nõrkus, oleks pidanud siis kõik päkapikud homoks tegema. Commitima peab

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #530
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Päris räige dilemma, et kuidas 7 päkapikuga sooline tasakaal paika panna.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #531
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Võitsid pileti TPS-ilt.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #532
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Võitsid pileti TPS-ilt.
                Toodzeri dollarid juba duublis


                isegi quAdrupplis pmst

                Last edited by Söönlusikast; 28.03.25, 11:22.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #533
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Lusikas korjab kuu lõpus taarat, samal ajal kui suured poisid laiavad chesteris

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  nagu vanaema õpetas, kes senti ei korja , see münti ei saa

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #534
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    @privador mis bottom on stackimisel siin , ilma hrcd avamata-otsene mull

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    paarsada euri overlay ka'

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    unustasin ühe võla ära. Igatahes jah, kusjuures mina callsin tookord ja duublisse. Ikkagi shorty puudumine laiendab call off range.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Asjad muutuvad, kui ntx utg panin 5bb peale

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Näitab ka ära suure stacki võimed mediumstackide vastu (mitte harrastada kuskil win tvl, kus igasugune arusaam mingisugusest icm-st puuduvad. Ei imestaks kui seal saaks vabalt 4.5b 3bet sizingut kasutada lõpufaasis suurstackina.IP üldse minclickida

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by Söönlusikast; 29.03.25, 09:00.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #535
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      Marketing level "pro max"...."kusjuures on võimalik teha ka rebuysi ja add on"(nagu see oleks hoopis hea asi mängijale)



                      Kui ma ei teaks,arvaks et see juba esimene AI töö mis käiku lastud
                      Last edited by Söönlusikast; 30.03.25, 19:37.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #536
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        Mis mõttes esimene AI reklaam?

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #537
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Mis mõttes esimene AI reklaam?
                          Nagu iroonia,see lausejupp "kusjuures saad teha rebuy" tundub nii ebainimlik. Ma ei suudaks sellist lauset kirja panna. Samas ma pole sekunditki oma elus müügitööd teinud...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #538
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Nagu iroonia,see lausejupp "kusjuures saad teha rebuy" tundub nii ebainimlik. Ma ei suudaks sellist lauset kirja panna. Samas ma pole sekunditki oma elus müügitööd teinud...
                            Kogu see tekst on ju perses. Hüümärgid ja muu sitt. AI sellist paska ei teeks. Teisisõnu, see copywriter, kes selle kirjutas, loodan, et tal pole see pärisamet. Vastasel juhul kõnnib väga õrnal jääl.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #539
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kogu see tekst on ju perses. Hüümärgid ja muu sitt. AI sellist paska ei teeks. Teisisõnu, see copywriter, kes selle kirjutas, loodan, et tal pole see pärisamet. Vastasel juhul kõnnib väga õrnal jääl.
                              Ma kohe mainin,et ma ei oskaks paremini. Aga kuna ma juba selle siia postitasin,siis ütleks,et nii ka ei oskaks ??

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #540
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Ma kohe mainin,et ma ei oskaks paremini. Aga kuna ma juba selle siia postitasin,siis ütleks,et nii ka ei oskaks ??
                                Copywriter peaks kasutama just AId ja oma teksti läbi laskma AI-st. Muideks AI saab väga hästi hakkama ka niiöelda käekirja loomisel.

                                Näiteks ma olen AI-l keelanud ülistuse ja neid punkte, mis ma talt nõuan on hetkel seitse. Ja neid ma ajapikku lisan juurde. Hetkel olen tulemiga ülirahul.

                                Comment

                                Working...