MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #511
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    AK ma kindlalt foldiks. AK on kindel flip või split, QQ puhul nii hull asi poleks.

    Kas siin ei kehti see loogika, et sul on väga viisakas stäkk ja see duubel ei anna sulle sittagi juurde, kuid riskid kogu stäkiga. Kui näiteks oleks miski 10BB, siis tegelt lisastäkki oleks väga-väga vaja ja risk võib end ära tasuda.
    Teisest otsast AK domineerib vastase Ax, Kx, blokeerib AA, KK ja see pott on chip leadi nimel

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #512
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Kui ilusti paluda rng-d siis annab

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #513
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        Kogu sõjataustal muidugi..mind väga ärritav teema terves euroopas.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #514
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Kogu sõjataustal muidugi..mind väga ärritav teema terves euroopas.

          Väga huvitav loogika. Eestis majandus langeb ainult tänu väga kehvadele otsustele, siis selle languse pööramiseks kasvuks, ei juurida välja algpõhuseid, tuuakse hoopis odavat võõrtööjõudu.

          Ettevõtted, mis rabelevad seoses kehvade majandustingimuste ja käibe languste tõttu, kulud kasvavad seoses kõrgete energia ja toormehindade tõttu ning palgasurve kasvab, siis üks võimalus "ellu jääda", ongi neil haarata viimasest õlekõrrest ja palgata see odav tööjõudu.

          See odav tööjõud on väiksema palgaga, mis teeb siin väiksemat käivet ja lisaks viib raha välja (saadab perele), mis omakorda halvendab majandusprognoose. Võtab kohalikult tööd ja hakkab ka ettevõtete vahel pakkuma ebaausat konkurentsi.

          Peale kõike selle on "võõrtööjõud" väga suure maksuriskiga s.t. soosib ümbriku palkasid, mis taaskord muudab riigi tulusid väiksemaks ja annab kiusatuse maksude tõusuks.

          Kõik see, mis ma nimetasin, on surnud ring. Lumepalliefekt.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #515
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Väga huvitav loogika. Eestis majandus langeb ainult tänu väga kehvadele otsustele, siis selle languse pööramiseks kasvuks, ei juurida välja algpõhuseid, tuuakse hoopis odavat võõrtööjõudu.

            Ettevõtted, mis rabelevad seoses kehvade majandustingimuste ja käibe languste tõttu, kulud kasvavad seoses kõrgete energia ja toormehindade tõttu ning palgasurve kasvab, siis üks võimalus "ellu jääda", ongi neil haarata viimasest õlekõrrest ja palgata see odav tööjõudu.

            See odav tööjõud on väiksema palgaga, mis teeb siin väiksemat käivet ja lisaks viib raha välja (saadab perele), mis omakorda halvendab majandusprognoose. Võtab kohalikult tööd ja hakkab ka ettevõtete vahel pakkuma ebaausat konkurentsi.

            Peale kõike selle on "võõrtööjõud" väga suure maksuriskiga s.t. soosib ümbriku palkasid, mis taaskord muudab riigi tulusid väiksemaks ja annab kiusatuse maksude tõusuks.

            Kõik see, mis ma nimetasin, on surnud ring. Lumepalliefekt.
            Ma arutlesin umbes samamoodi ,aga lühidamalt. Ettevõtjate töö-koostöös riigi heade otsustega on teha end atraktiivsemaks. Meil krdi 50k töötut vms(ei tea viimaseid andmeid). Aga prg siuke kerge nurgataga diil,et tvi toome odavad töölised mujalt.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #516
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Kusjuures kuskil kuulsin huvitavat asja mingilt anlüütikult. Palgasurve kasvb SAMAS töötute osakaal tõuseb. Ehk kohale kandideerib 200 inimest, aga samas tahavad kõik ka suurt palka saada? Töötute armee peaks ju loogikga palga survet edasi lükkama. Ettevõtjana võtad inimese, kes vähem küsib
              Last edited by privador; 23.03.25, 11:58.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #517
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Kusjuures kuskil kuulsin huvitavat asja mingilt anlüütikult. Palgasurve kasvb SAMAS töötute osakaal tõuseb. Ehk kohale kandideerib 200 inimest, aga samas tahavad kõik ka suurt palka saada? Töötute armee peaks ju loogikga palga survet edasi lükkama. Ettevõtjana võtad inimese, kes vähem küsib
                Jup, eriti kui töö pole spetsiifiline ja puudub patriotism, vaid ainult dollarz, euroz, jeeniz tähtis (suurettevõtted ja eriti need, mis võõrkapitalil)

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #518
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Jup, eriti kui töö pole spetsiifiline ja puudub patriotism, vaid ainult dollarz, euroz, jeeniz tähtis (suurettevõtted ja eriti need, mis võõrkapitalil)
                  Dollarz olekski kõige tähtsam. Ma teenin viimased kuud vähem kui selveri kassapidaja,aga õnneks survet veel pole,et ise peaks mõtlema palgatööle. Nagunii jääks samasse valdkonda,ma ei suudaks teha midagi,mis ei meeldi. Lähekski kasinni uksetaha kasvõi,et tööd on ve. Ma laisk ka olnud volüümi osas ja turnaelu palk võibki mitmeid kuid viibida mõne sunruni-ni

                  Edit: kui midagi vastu tahtmist teha,siis parem toogu juba eurod kontol selle naeratuse näole
                  Last edited by Söönlusikast; 23.03.25, 13:20.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #519
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Miinimumpalgad Euroopa Liidu (EL) riikides on märkimisväärselt erinevad. Viimase kümnendi jooksul on miinimumpalk paljudes liikmesriikides aga oluliselt tõusnud, selgub Eurostati andmetest.


                    Päris huvitav ei teadnudki. Leedu miinimumpalk on ca 150 euri suurem. Olen alati arvnud, et eesti Baltikumist selgelt parimte näitajatega.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #520
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      https://arileht.delfi.ee/artikkel/12...beli-tagaotsas

                      Päris huvitav ei teadnudki. Leedu miinimumpalk on ca 150 euri suurem. Olen alati arvnud, et eesti Baltikumist selgelt parimte näitajatega.
                      Kas seal ei olnud see trikk,et kui maksud maha arvata,siis netos jääb eestlasele ikka rohkem

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #521
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        Seepärast ongi "brutopalk" mu arvates rumalus, kui tuuakse võrdlusi - kas teiste riikide või eelnevate perioodidega.

                        Tavainimest huvitab ainult see palju talle palgapäeval kontole laekub.

                        Lisaks, kui rääkida brutost, siis äkki lisaks brutole juurde ka sotsmaksu. Miks on nii, et sotsmaks tuleb seina seest, aga tulumaks töötaja taskust.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #522
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Seepärast ongi "brutopalk" mu arvates rumalus, kui tuuakse võrdlusi - kas teiste riikide või eelnevate perioodidega.

                          Tavainimest huvitab ainult see palju talle palgapäeval kontole laekub.

                          Lisaks, kui rääkida brutost, siis äkki lisaks brutole juurde ka sotsmaksu. Miks on nii, et sotsmaks tuleb seina seest, aga tulumaks töötaja taskust.
                          Ostujõud ka teine faktor siiski,eriti kui suvel see käivekas hakkab oma tööd tegema(arvatavasti tarbija saab varem juba tundma seda).

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #523
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Eestis ka see mure, et rikastel tegelikult hea elada. Nad ei maksa makse,sed ütlevad ka rikkd ise. Nt see Karu case. Selge case. Olympic osteti ära. Elutöö exit. Siis vist nõuandjad ütlesid, et krt miks sa sealt tulumaksu pead maksma(noh võimalik divikas), et me pööritme seda kuskil euroopas ja maksusaartel...Lõpuks sai MA äripäeva artikli peale vist kuidagi haisu ninna ja Karu aumehena siiski kohtusse ei läinud vaidlema. Võtame nüüd olukorra kus rikkur ei taha OÜ-sse tekkinud kasumist centigi maksta maksudeks, samas see väikepalgaline-talt võetakse üle 50% sissetulekust maksudeks(Tulumaks+sotsmaks). Me vist ainuke riik maailmas, kus pole kvmaksu. Noor pere tahab kodu osta, siis on üle poole bronnitud(IT-miljonärid korruste kaupa kokku ostnud "raha paigutuseks") Mingi viimane korter järgi, kuskil tupikus ilma päikesevalguseta...jne

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #524
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Eestis ka see mure, et rikastel tegelikult hea elada. Nad ei maksa makse,sed ütlevad ka rikkd ise. Nt see Karu case. Selge case. Olympic osteti ära. Elutöö exit. Siis vist nõuandjad ütlesid, et krt miks sa sealt tulumaksu pead maksma(noh võimalik divikas), et me pööritme seda kuskil euroopas ja maksusaartel...Lõpuks sai MA äripäeva artikli peale vist kuidagi haisu ninna ja Karu aumehena siiski kohtusse ei läinud vaidlema. Võtame nüüd olukorra kus rikkur ei taha OÜ-sse tekkinud kasumist centigi maksta maksudeks, samas see väikepalgaline-talt võetakse üle 50% sissetulekust maksudeks(Tulumaks+sotsmaks). Me vist ainuke riik maailmas, kus pole kvmaksu. Noor pere tahab kodu osta, siis on üle poole bronnitud(IT-miljonärid korruste kaupa kokku ostnud "raha paigutuseks") Mingi viimane korter järgi, kuskil tupikus ilma päikesevalguseta...jne
                              Ära hakka karistama ajusid. Karista inimesi,kes selle olukorra tekitanud. Märksõna oleks see ringkaitse,mis ka ranka öelnud. Tervel riigikogul oma väiksed oü-d ja muud ärisidemed-ei oma tähtsust keda valida.

                              Edit :sotsialism,kommunism pole lahendus. Natukese peaks siiski distribution olema. Enamus "vaesed" elavad paremini kui 150a tagasi maailma rikkamad inimesed. Kui vaatad kodutunde vms saateid ja näed nurgas purki täis konisi ja tühjasid lauaviina pudeleid-ütleks käige vi**ttu ja iga inimese valikud. Ärge ainult tulge rääkima sellest mõnest % inimestest ,kes päriselt raskelt haiged-tugigrupita jne. Enamus % percieved alam/alumise otsa kesklassi teeb ise oma valikud ja on oma "mina olen ohver" faasis. Nagu olen korduvalt öelnud,mugavam näpp endast eemale suunata
                              Last edited by Söönlusikast; 23.03.25, 16:57.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #525
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                200 millise eelarvega 1.7 reiting imdb-s ikka tase. Aga peab lapsi ikka eemale hoidma sellest jamast

                                Comment

                                Working...