MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #286
    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Eks ootame KTO-venna ära. Ju viskab miski tabeli, mis näitab, et mis pull on. Ei saa ju tõsi olla, et priva exib.
    eks seal bounty ahnus käimas oli, a natuke liiga lappe läks... kto,gto jaoks.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #287
      Re: Kalorite ja MTT grind.

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Eks ootame KTO-venna ära. Ju viskab miski tabeli, mis näitab, et mis pull on. Ei saa ju tõsi olla, et priva exib.
      Ma tahaks teada kui kõik all in olid kuidas see 45s foldi läks?

      Ainuke ja tõenäoline variant on et JTo open shoves.

      Edasi :

      AK lebo call
      K9s mõtles et krt see isob laialt
      AQs mõtles et pole 3h nii head kätt saanud
      J6o missclickis või oli 3bb


      Sa coverisid neid ka?
      Last edited by Kakahirmutis; 24.01.25, 15:10.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #288
        Re: Kalorite ja MTT grind.

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Ma tahaks teada kui kõik all in olid kuidas see 45s foldi läks?

        Ainuke ja tõenäoline variant on et JTo open shoves.

        Edasi :

        AK lebo call
        K9s mõtles et krt see isob laialt
        AQs mõtles et pole 3h nii head kätt saanud
        J6o missclickis või oli 3bb
        ma olen nit, tight on right v.a toodzil

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #289
          Re: Kalorite ja MTT grind.

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          ma olen nit, tight on right v.a toodzil
          Aga reaalsuses, niipalju bountrysi mängus siis 54s peaks ju päris hästi mängima? Eeldus oleks et enamus blokivad A-T kaardid ära, vb mõni 99-88 ka seal vahel ehk suured kaardid blokeeritud, sellel juhul 54s on heas olukorras

          Sinu 5,4,3,2,6,7,8 kaarte mis vaja oleks ei tohiks keegi eriti käes hoida, veidi rohkem meeldiks 56s kuna 54s tahab ridade jaoks A mis on selles spotis teiste käes
          Last edited by Kakahirmutis; 24.01.25, 15:17.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #290
            Re: Kalorite ja MTT grind.

            Tegelt käsi algas kuidagi nii: (erinevalt starsist ja optibetist hea see, et lihtsa klõpsutamisega leidsin käe ajaloo, kuna ft nö uus laud-optibetis oleks ikka tüütu juba )

            oleks võin ise juba isomisega algust teha, vb ei natuke autopilootisin ja vb ei näind suurt mõtet, kuna laud olid suht toodzereid täis.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #291
              Re: Kalorite ja MTT grind.

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Tegelt käsi algas kuidagi nii: (erinevalt starsist ja optibetist hea see, et lihtsa klõpsutamisega leidsin käe ajaloo, kuna ft nö uus laud-optibetis oleks ikka tüütu juba )

              oleks võin ise juba isomisega algust teha, vb ei natuke autopilootisin ja vb ei näind suurt mõtet, kuna laud olid suht toodzereid täis.
              Tunne on et call ja fold mõlemad +EV

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #292
                Re: Kalorite ja MTT grind.

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Tunne on et call ja fold mõlemad +EV
                eks ta siuke jah , praegune delfi artikkel võtab hästi villainid kokku

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #293
                  Re: Kalorite ja MTT grind.

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  eks ta siuke jah , praegune delfi artikkel võtab hästi villainid kokku

                  Ma tahaks ka aga sõpru ei ole

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #294
                    Re: Kalorite ja MTT grind.

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Ma tahaks ka aga sõpru ei ole
                    jaanikat või pulbrit ?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #295
                      Re: Kalorite ja MTT grind.

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      jaanikat või pulbrit ?
                      No ütleme nii et Jaanikast on pohhui.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #296
                        Re: Kalorite ja MTT grind.

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Ma tahaks teada kui kõik all in olid kuidas see 45s foldi läks?

                        Ainuke ja tõenäoline variant on et JTo open shoves.

                        Edasi :

                        AK lebo call
                        K9s mõtles et krt see isob laialt
                        AQs mõtles et pole 3h nii head kätt saanud
                        J6o missclickis või oli 3bb


                        Sa coverisid neid ka?
                        ???

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #297
                          Re: Kalorite ja MTT grind.

                          aga kuna juba kajastasin ühte kätt oleks viisakas lõpp ka panna

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #298
                            Re: Kalorite ja MTT grind.

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            aga kuna juba kajastasin ühte kätt oleks viisakas lõpp ka panna

                            Ma ei tea kas seda saaks võiduks nimetada, said ühe rimi koti jagu toidu abi pigem

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #299
                              Re: Kalorite ja MTT grind.

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Ma ei tea kas seda saaks võiduks nimetada, said ühe rimi koti jagu toidu abi pigem
                              ma ei tea mis sa ostad vabal ajal rimist, a 189 euro eest ma saan ikka rohkem kui ühe koti.

                              edit :
                              Ma muidugi käin selkus/coopis, vb rimi mingi ärikate koht
                              Last edited by Söönlusikast; 24.01.25, 16:23.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #300
                                Re: Kalorite ja MTT grind.

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                ma ei tea mis sa ostad vabal ajal rimist, a 189 euro eest ma saan ikka rohkem kui ühe koti.

                                edit :
                                Ma muidugi käin selkus/coopis, vb rimi mingi ärikate koht
                                No 2 kotti, üks on kartuleid ja kurki täis

                                Comment

                                Working...