Kuna päeviku pidamine on taas moodi minemas, hakkan ka mina halama pigem siin ja mitte spämmima teiste päevikuid nii palju.
Astusin täna kaalule, et näha siis oma aastatepikkuse hävitustöö tulemusi ja esimene šokk oli käes, kui kaal kirjutas ette Err§§*. Õnneks oli tegemist päriselt tehnilise erroriga ja pärast väikest loksutamist andis vastuseks tagasihoidlikud 122,9kg.
Ei taha introt kahe A4 peale lirtsuda- lühidalt hakkan kajastama seda õudset kaalulangetusteekonda, natukese pokkerit ja ka nikotiini võõrutusnähtusid. Mida aeg edasi, seda rohkem loodetavasti saan minna ainult pokkeri ning reformierakonna kirumise peale üle.
Kaalugrindi osas lühidalt-täiesti puccis kui palju on infot netis, mis veel omakorda vastandub omavahel, ehk siis otsustasin ,et alustan preflop lihtsalt ja lõpetan selle lõppematuna näiva ettevalmistuse (olen netis lugenud, podcaste kuulanud mitmeid kuid juba-hakka või uskuma, et oma aju üritab mind eemale hoida sellest teekonnast). Preflop siis näeb välja nii, et tõmbasin mingi kalorilugemise äppi(myfitness pal, mida naine ka siin selgitanud mulle ) , baas on 2300 kalorit päevas ja eks jooksvalt hakkan ka adjustima kui winrate ei parane. Baasi osas veel nii palju, et "tühjad kalorid " jätan ka (ei tea selle mõiste tegelikku sisu:aga õlled ja magus kraam) ja parem panen nende asemel väikse šašliku naha vahele.
Edit: kui vaid **#¤%%&&>/# saaks estpatrickule ja kakahirmutisele oma kaalu jagada, kes seda päriselt vajavad ma snapiks selle võimaluse.



Astusin täna kaalule, et näha siis oma aastatepikkuse hävitustöö tulemusi ja esimene šokk oli käes, kui kaal kirjutas ette Err§§*. Õnneks oli tegemist päriselt tehnilise erroriga ja pärast väikest loksutamist andis vastuseks tagasihoidlikud 122,9kg.
Ei taha introt kahe A4 peale lirtsuda- lühidalt hakkan kajastama seda õudset kaalulangetusteekonda, natukese pokkerit ja ka nikotiini võõrutusnähtusid. Mida aeg edasi, seda rohkem loodetavasti saan minna ainult pokkeri ning reformierakonna kirumise peale üle.
Kaalugrindi osas lühidalt-täiesti puccis kui palju on infot netis, mis veel omakorda vastandub omavahel, ehk siis otsustasin ,et alustan preflop lihtsalt ja lõpetan selle lõppematuna näiva ettevalmistuse (olen netis lugenud, podcaste kuulanud mitmeid kuid juba-hakka või uskuma, et oma aju üritab mind eemale hoida sellest teekonnast). Preflop siis näeb välja nii, et tõmbasin mingi kalorilugemise äppi(myfitness pal, mida naine ka siin selgitanud mulle ) , baas on 2300 kalorit päevas ja eks jooksvalt hakkan ka adjustima kui winrate ei parane. Baasi osas veel nii palju, et "tühjad kalorid " jätan ka (ei tea selle mõiste tegelikku sisu:aga õlled ja magus kraam) ja parem panen nende asemel väikse šašliku naha vahele.
Edit: kui vaid **#¤%%&&>/# saaks estpatrickule ja kakahirmutisele oma kaalu jagada, kes seda päriselt vajavad ma snapiks selle võimaluse.







Comment