Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes
Aga et poleks ainult jaur, et mäng raske jne, siis veidi stratisisu, mis on aidanud laivis väikses mängus olematu sämpli peale viimasel ajal häid tulemusi saada.
Enamus laivis on kas nitid või (semi)stationid ja siis ilmselgelt mängida vastavalt, mõistlikkuse piires proovida varastada ja stationite vastu value peale ainult. Enamus on selgelt liiga otsekohesed ja suuri bluffe madalal ei ole, ei julgeta stäkkidele mängida ja välja kukkuda bluffiga, mõni üksik proovib nii reppida (ja selline tihti repib madalal üle, liiga tihti, jälle lihtne ära kasutada). Mingi väiksem % on sellised semiregused tegelased, kes proovivad positsioonis või bb'l üle mängida, 3betitakse väga vähe ja sisuliselt ainult valuet. Selliste vastu varem ilma üldse kaasa mõtlemata saigi cbet tehtud ja alla antud, mis oli sisuliselt raha põlema panemine, nad võtsid turnil maha. Siis ongi laiemalt 2 pauku top range ja (semi)bluffiga endale sobivamatel boardidel ja mingitel T9x boaridel lihtsalt 55, AQo tüüpi käega lihtsalt ck-annad alla, aga ka TPMK, ülepaar mastiblokkeriga tüüpi ja setid mastiblokkeriga vabalt turni ck range'i jätta peale cbetti, et lasta neil osades kohtades ka ära bluffida.
Täna nt varasest possist avades panen ka 0 Equityga tihti 2 pauku boardidel, kus endal oluline range advantage, KQxss, AQT tüüpi floppe olen 67'ga ka pannud. Kasvõi btn call + bb call vastu. Siis reg ikka mõtleb, kas tahab teine paar nõrk kikker tüüpi käe või tihti isegi floadiga suurt potti mängida ja üldiselt antakse alla, edaspidi mängitakse palju vähem vastu (ja siis pigem otsekohesemalt polariseeritult võtta, veidi vähem bluffida). Näitad ära, et ISA tuli koju, isa teeb külma! Who's your daddy? Sellise momentumi üles ehitamine on päris oluline.
Samas eile tegin näiteks HU päris olulise vea. Vastane oli pre suurte bettidega pigem mingite A8, QJ0 tüüpi kätega lõhkunud ja HU jõudes esimene käsi 753 rainbow boardil BB'lt leadisin J7'ga, tuli kiire suur raise. Turn K tõi ka mastitõmbe ja snäpshoves, ägisesin ja tegin lolli calli mõeldes, et raudselt jälle mängib üle midagi, repib turni ohukaarti. Oligi 2 paari. Laivis postflop madalal suur enamus mängijaid ikkagi mingit paar + tõmme või combodraw tüüpi kätt üle ei mängi ja selle jaoks peaks hea read olema. Preflop palju naeruväärselt suuri bette veel ei tähenda, et posflop julgeks light lõhkuda. Endal spinnide pealt edge'i kõvasti väikeste pottidega vastane ära blindida või preflop keskpärase käe üle mängimist ära karistada, polnud seal mingit mõtet väga piiripealses kohas suurt duublit anda. Õppetund käes ja järgmine kord olen targem.
Vahepeal ka proovisin mastiblokkerit bluffiks pöörata kui vastasel oli selline TT, JJ tüüpi tugevamapoolne aga capped range. Pole mingit pointi, preflop head kätt ühe ülekaardi puhul laivis ei foldita ka 3 mastist boardidel. Mõtlevad, et bluffin tihti ja armutakse kätte ära ja noh neil oli õigus ka neil kordadel. Selliseid spotte võib ja peab ära kasutama kui vastasel ka selline nõrgem range on, 2. paar või siis lihtsalt keskmine mastikaart tüüpi käed.
Madalad turnad laivis on tegelikult päris mahlased, pigem annab ka ligi 100% ROI teha küll kui veel edasi areneda, hetkel veel sealmaal pole, pigem vast mõnikümmend % ROI, peab veel õppima ja katsetama, erroreid mängust välja saama. Ilmselgelt teenimiskoht need pole, ka keskmist palka välja ei venita, aga hobina väike lisateenistus meelelahutusena on igati ok.
Aga et poleks ainult jaur, et mäng raske jne, siis veidi stratisisu, mis on aidanud laivis väikses mängus olematu sämpli peale viimasel ajal häid tulemusi saada.
Enamus laivis on kas nitid või (semi)stationid ja siis ilmselgelt mängida vastavalt, mõistlikkuse piires proovida varastada ja stationite vastu value peale ainult. Enamus on selgelt liiga otsekohesed ja suuri bluffe madalal ei ole, ei julgeta stäkkidele mängida ja välja kukkuda bluffiga, mõni üksik proovib nii reppida (ja selline tihti repib madalal üle, liiga tihti, jälle lihtne ära kasutada). Mingi väiksem % on sellised semiregused tegelased, kes proovivad positsioonis või bb'l üle mängida, 3betitakse väga vähe ja sisuliselt ainult valuet. Selliste vastu varem ilma üldse kaasa mõtlemata saigi cbet tehtud ja alla antud, mis oli sisuliselt raha põlema panemine, nad võtsid turnil maha. Siis ongi laiemalt 2 pauku top range ja (semi)bluffiga endale sobivamatel boardidel ja mingitel T9x boaridel lihtsalt 55, AQo tüüpi käega lihtsalt ck-annad alla, aga ka TPMK, ülepaar mastiblokkeriga tüüpi ja setid mastiblokkeriga vabalt turni ck range'i jätta peale cbetti, et lasta neil osades kohtades ka ära bluffida.
Täna nt varasest possist avades panen ka 0 Equityga tihti 2 pauku boardidel, kus endal oluline range advantage, KQxss, AQT tüüpi floppe olen 67'ga ka pannud. Kasvõi btn call + bb call vastu. Siis reg ikka mõtleb, kas tahab teine paar nõrk kikker tüüpi käe või tihti isegi floadiga suurt potti mängida ja üldiselt antakse alla, edaspidi mängitakse palju vähem vastu (ja siis pigem otsekohesemalt polariseeritult võtta, veidi vähem bluffida). Näitad ära, et ISA tuli koju, isa teeb külma! Who's your daddy? Sellise momentumi üles ehitamine on päris oluline.
Samas eile tegin näiteks HU päris olulise vea. Vastane oli pre suurte bettidega pigem mingite A8, QJ0 tüüpi kätega lõhkunud ja HU jõudes esimene käsi 753 rainbow boardil BB'lt leadisin J7'ga, tuli kiire suur raise. Turn K tõi ka mastitõmbe ja snäpshoves, ägisesin ja tegin lolli calli mõeldes, et raudselt jälle mängib üle midagi, repib turni ohukaarti. Oligi 2 paari. Laivis postflop madalal suur enamus mängijaid ikkagi mingit paar + tõmme või combodraw tüüpi kätt üle ei mängi ja selle jaoks peaks hea read olema. Preflop palju naeruväärselt suuri bette veel ei tähenda, et posflop julgeks light lõhkuda. Endal spinnide pealt edge'i kõvasti väikeste pottidega vastane ära blindida või preflop keskpärase käe üle mängimist ära karistada, polnud seal mingit mõtet väga piiripealses kohas suurt duublit anda. Õppetund käes ja järgmine kord olen targem.
Vahepeal ka proovisin mastiblokkerit bluffiks pöörata kui vastasel oli selline TT, JJ tüüpi tugevamapoolne aga capped range. Pole mingit pointi, preflop head kätt ühe ülekaardi puhul laivis ei foldita ka 3 mastist boardidel. Mõtlevad, et bluffin tihti ja armutakse kätte ära ja noh neil oli õigus ka neil kordadel. Selliseid spotte võib ja peab ära kasutama kui vastasel ka selline nõrgem range on, 2. paar või siis lihtsalt keskmine mastikaart tüüpi käed.
Madalad turnad laivis on tegelikult päris mahlased, pigem annab ka ligi 100% ROI teha küll kui veel edasi areneda, hetkel veel sealmaal pole, pigem vast mõnikümmend % ROI, peab veel õppima ja katsetama, erroreid mängust välja saama. Ilmselgelt teenimiskoht need pole, ka keskmist palka välja ei venita, aga hobina väike lisateenistus meelelahutusena on igati ok.
Comment