Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes
Kuidagi tuleb eluke mängule tagasi sisse puhuda, kui tahame veel pelada ja võib-olla ka hobi või elukutselisena teenida. Tulebki sisu geneda ja funi sinna juurde panna, elukesest rääkida. Stratti ka. Ilma oleks tänapäeval GTO pokkeris taararaha kogumisest kirjutamine ikka täiesti nüri ja pointless, mäng pigem samuti.
Vahepeal paarsada mängu ja paarkümmend BI miinust. Regune ja suured kordajad enamasti aia taha, mõned vead ka olnud, tugevasse range'i jooksmine, tõmmatakse ära, boarde ei hiti, standard värk. Peab ikka veel mõnda aega 2 lauaga laskma kui just mõlemad min kordajad pole, readid paremad, variatsioon väiksem, õpitut lihtsam katsetada-kinnistada.
Annan GTOWizardiga volli küll, aga vahepeal natuke kiirustatult, tahaks nagu pumpida neid numbreid up onja, aga nii on areng väike, peab ikka rohkem kogu range'i vaatama, bluffe, mis mastist offsuit kätega bettida ja kui palju jne. GTO ette antavad drill käed on ka sellised päris elust kauged teatud %, ei 3x ja 1/3x isota bluffe pigem piisavalt ja betid ka vastastel suured, mitte väike gto nikutamine. Raske nii maks väärtust välja võtta. Eks seal saab ise mingi maani mudida ka, mis tänavalt alustad, mis tüüpi boardid jne ja veidi täpsustada, ise mõtlen siis edasi, et suurte bettide vastu calling range ikka tihkem-otsekohesem, teine paar ok kicker tüüpi käed kiiremini mängida jne. Ega õppima peab ka õppima, et maks väärtust saada, pole mõtet ka seda osa autopiloodil läbi istuda, ikka max valjo välja pigistada.

Vaikselt siin erinevad spotte vaadanud, mastitõmbega, ühest mastist boarde. Nüüd drillin mõnisada kätt keskmisi-madalaid ilma tõmmeteta disconnected boarde ja vaikselt pikk nv grind pihta hakkamas.
Eks näis, võib-olla laupäeval vahelduseks WinTV laivile ka, kell 15.00. siis Unibeti Sportsbaris, seekord ilma stripikata prooviks ja vahelduseks ka kainelt ja head mängu teha? või ülehinnatud ja liiga meinstriim täna? Keegi enam ju ei joo, peaks turule vastupidiselt jooksma? Teeks hoopis ühisekskursiooni stripikasse ja Venusesse? Eks näis, range'id on laiad, kõike võib juhtuda nv'l!
Edit: WinTV laivi info siis siin, peab Unibetis seekord regama online (ja re-entry ka seal) kui mängida tahta: https://win.ee/win-tv-live/
Kuidagi tuleb eluke mängule tagasi sisse puhuda, kui tahame veel pelada ja võib-olla ka hobi või elukutselisena teenida. Tulebki sisu geneda ja funi sinna juurde panna, elukesest rääkida. Stratti ka. Ilma oleks tänapäeval GTO pokkeris taararaha kogumisest kirjutamine ikka täiesti nüri ja pointless, mäng pigem samuti.
Vahepeal paarsada mängu ja paarkümmend BI miinust. Regune ja suured kordajad enamasti aia taha, mõned vead ka olnud, tugevasse range'i jooksmine, tõmmatakse ära, boarde ei hiti, standard värk. Peab ikka veel mõnda aega 2 lauaga laskma kui just mõlemad min kordajad pole, readid paremad, variatsioon väiksem, õpitut lihtsam katsetada-kinnistada.
Annan GTOWizardiga volli küll, aga vahepeal natuke kiirustatult, tahaks nagu pumpida neid numbreid up onja, aga nii on areng väike, peab ikka rohkem kogu range'i vaatama, bluffe, mis mastist offsuit kätega bettida ja kui palju jne. GTO ette antavad drill käed on ka sellised päris elust kauged teatud %, ei 3x ja 1/3x isota bluffe pigem piisavalt ja betid ka vastastel suured, mitte väike gto nikutamine. Raske nii maks väärtust välja võtta. Eks seal saab ise mingi maani mudida ka, mis tänavalt alustad, mis tüüpi boardid jne ja veidi täpsustada, ise mõtlen siis edasi, et suurte bettide vastu calling range ikka tihkem-otsekohesem, teine paar ok kicker tüüpi käed kiiremini mängida jne. Ega õppima peab ka õppima, et maks väärtust saada, pole mõtet ka seda osa autopiloodil läbi istuda, ikka max valjo välja pigistada.

Vaikselt siin erinevad spotte vaadanud, mastitõmbega, ühest mastist boarde. Nüüd drillin mõnisada kätt keskmisi-madalaid ilma tõmmeteta disconnected boarde ja vaikselt pikk nv grind pihta hakkamas.
Eks näis, võib-olla laupäeval vahelduseks WinTV laivile ka, kell 15.00. siis Unibeti Sportsbaris, seekord ilma stripikata prooviks ja vahelduseks ka kainelt ja head mängu teha? või ülehinnatud ja liiga meinstriim täna? Keegi enam ju ei joo, peaks turule vastupidiselt jooksma? Teeks hoopis ühisekskursiooni stripikasse ja Venusesse? Eks näis, range'id on laiad, kõike võib juhtuda nv'l!
Edit: WinTV laivi info siis siin, peab Unibetis seekord regama online (ja re-entry ka seal) kui mängida tahta: https://win.ee/win-tv-live/












Comment