Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #91
    Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Vaatasin ka mina seda ülekannet. Mängud pole kindlasti surnud. Eelkõige teemaalgatja Madise esituses, kes konkreetselt hellitavalt hullas...
    Ootasin pigem keskendunud kapuutsiga Madist, kes kulli pilgul vastaseid jälgib, sidrunivesi kõrval ja õhtul TASUTA trolliga koju läheb!+EV peaks ju nagu olema...
    Kui ta sellises olekus spinne mängib, siis tõesti ka 1$ spinne raske beatida.
    Või on see lihtsalt kaputalatsioon. Läks trumm mingu ka pulgad!
    Istus vale trolli peale vist

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #92
      Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

      https://win.ee/madis-muuri-tagasitulek-pokkerisse/ Tundub wintv ostis Müüri Pokkeriprodeslt üle.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #93
        Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

        Ma arvan et ranka peab hakkama minust blogi kirjutama ja live turna seeria alustama

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #94
          Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Ma arvan et ranka peab hakkama minust blogi kirjutama ja live turna seeria alustama
          Davai teeme ära. Kaka Open või siis eestikeeles Eest Lahtine Kaka pokkeris...

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #95
            Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Davai teeme ära. Kaka Open või siis eestikeeles Eest Lahtine Kaka pokkeris...
            Eks ma hakkan siis live turnadel kuulsust koguma mis muud

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #96
              Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Eks ma hakkan siis live turnadel kuulsust koguma mis muud
              5 seid spinne ikka biidid enne kui live lendad ?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                5 seid spinne ikka biidid enne kui live lendad ?
                Mis sel vahet on ? Pidi ju tupiktee olema... Keegi vähemalt nii kuskil kirjutas.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #98
                  Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Mis sel vahet on ? Pidi ju tupiktee olema... Keegi vähemalt nii kuskil kirjutas.
                  Ehk siis kui see tõsi,siis hrlohe tupikus tänaseks päevaks?

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #99
                    Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    5 seid spinne ikka biidid enne kui live lendad ?
                    Sain oma sünnipäeval olybetilt 10$ spinni pileti, lükkasin iga käsi nuppe, sain teise koha ning kuidagi viisi anti 20$ vaeva eest, vaatasin pokercraftist järgi ning oli 10x fondi spinninud.

                    Igatahes loo moraal on, et olen 100% ROI spinnides

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #100
                      Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Sain oma sünnipäeval olybetilt 10$ spinni pileti, lükkasin iga käsi nuppe, sain teise koha ning kuidagi viisi anti 20$ vaeva eest, vaatasin pokercraftist järgi ning oli 10x fondi spinninud.

                      Igatahes loo moraal on, et olen 100% ROI spinnides
                      Siis võib biitida küll.

                      Keegi 5To-ga nügis sisse ja rääkis, et kui 5-seid biidid, siis crushid sajaseid livesid. Sa siin any2 lükkasid ja biitsid 10 dollarilist.

                      Vaatame, siis asja matemaatilise ja teadusliku (loe: tänapäeva parasiitsõna 'ekspert') silmade läbi:

                      5To

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Any 2

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Ekraanitõmmised räägivad enda eest ja arvud ei valeta ning sõltumatu eksperdi ekspertarvamus võtab kokku, et tõesti-tõesti 100% ROI on tehtav ja kindlasti crushid nüüd livet. Miinimum turkasid, mida mängida on €500 buy-iniga, 100 eurot ja alla selle sinu tasemega pole mõtet, sest nii või naa keegi ei foldi ja seetõttu sa ei saa bluffida.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #101
                        Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Ehk siis kui see tõsi,siis hrlohe tupikus tänaseks päevaks?
                        Miks mind sõimad? Ära mind sõima ega tulista, seda mina ju seda ei öelnud, vaid vahendan ainult sõnumit ja öeldut...

                        E: Kui natuke edasi mõelda, siis tegelikult on sellel ju tõepõhi all, sest elu kui selline on üleüldse tupiktee, mis kuskile ei vii ja ühel ajahetkel lõppeb tupiku lõpus. Kui veel sügavamale mõelda, siis kogu universum on üks suur tupiktee, mis lõppkokkuvõttes kuskile ei vii ja ühel heal päeval saab lihtsalt otsa.

                        Hää, et foorum surnud. Muidu võiks see postitus köite hindasid tõsta...

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #102
                          Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Miks mind sõimad? Ära mind sõima ega tulista, seda mina ju seda ei öelnud, vaid vahendan ainult sõnumit ja öeldut...

                          E: Kui natuke edasi mõelda, siis tegelikult on sellel ju tõepõhi all, sest elu kui selline on üleüldse tupiktee, mis kuskile ei vii ja ühel ajahetkel lõppeb tupiku lõpus. Kui veel sügavamale mõelda, siis kogu universum on üks suur tupiktee, mis lõppkokkuvõttes kuskile ei vii ja ühel heal päeval saab lihtsalt otsa.

                          Hää, et foorum surnud. Muidu võiks see postitus köite hindasid tõsta...
                          Ei sõima mina kedagi,täitsa rahus tulin vaatama,et kõva challu käima läinud. A ikka tupik

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #103
                            Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Ei sõima mina kedagi,täitsa rahus tulin vaatama,et kõva challu käima läinud. A ikka tupik
                            Eks anname andeks ja enne kui lõpetame, siis dateerime:

                            Termini 'tupiktee' võttis pokkeris esmakordselt kasutusele 'muruntau' anno 2024 veebruaris, ja see termin pokkeris viitab perioodile, mille jooksul soovitakse teenida üks miljon eurot.

                            AI nägemus kogu värgist (tupikteel olevast muruntaust, kes vaatab miljoni suunas)
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #104
                              Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                              Tupikus?

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #105
                                Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes [jõudis tupikteele?]

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Tupikus?
                                Kuna see eesti keskmine pidi käes olema kuu põhiselt ? Kuna mill ? Shark lahti võtta optibetis,siis söön mütsi ära ,kui selle volüümiga eesti keskmiseni jõua.Vb tsensuur peal ja konkureerivate saitide tulemusi/beate/brage ja ebaõnne ei saa jagada

                                Comment

                                Working...