Kuna foorumist on raske sarkasmi välja lugeda, siis tegelt on lood nii, et ma ikka teen kõiki "naistetöid" ka. Prioriteedid ja ajakava paika ja jõuab kõike
Mis asjad need naistetööd huvitav on 21. sajandil?
Herr Helme sõnul koduhoidmine, laste vorpimine ja kasvatamine, söögitegemine, kudumine, etc. Elame küll 21. sajandis, aga ega kõigi vaated käi ajaga kaasas kahjuks.
Selgituseks ka, miks just 22. aprill mu kõigi graphide startpoint'iks on - siis lõppes mul ametlikult coachingudiil. Ehk kõik kasum sellest saati on oma peaga tehtud.
Comment