Atheya FR päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fl0p
    Jube Noob
    • Jun 2016
    • 143

    #1

    Atheya FR päevik

    Limiit: NL50

    Enese motiveerimiseks ja teatud edevuse väljaelamiseks hakkan oma progressi siin trackima.
    Lühidalt: olin pikalt BE/RB pro, biitima hakkasin suhteliselt hiljuti. Unless heater :D

    Key factorid, mis mind tagasi hoidsid, olid:
    * mindset
    * mitte piisav vastase ja enda perceived range'i peale mõtlemine


    GL!
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #2
    Re: Atheya FR päevik

    GL :)

    Comment

    • fl0p
      Jube Noob
      • Jun 2016
      • 143

      #3
      Re: Atheya FR päevik

      Tänks, kaka :)

      See kuu näeb hetkel välja selline:



      Eelmine nädal oli suht õudne - 5 päeva puhast piina ja -10BI või isegi rohkem.
      Aga suutsin üsna okeilt sellest taastuda. Eelmine sess tõi +7BI ja elu lill jälle. :D

      Nüüd pole 2p grindida saanud - kodused toimetused ja autokool (better late than never). Õnneks tuleb pikk nädalavahetus, ja ka jaanipäev grindimise ilmaga. Ehk tuleb Net won 1k ära.
      Last edited by fl0p; 22.06.16, 09:04.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4
        Re: Atheya FR päevik

        Ma mõtlesin et jaanipäeval eestis küll keegi ei grindi :D

        Comment

        • fl0p
          Jube Noob
          • Jun 2016
          • 143

          #5
          Re: Atheya FR päevik

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Ma mõtlesin et jaanipäeval eestis küll keegi ei grindi :D
          Ega tegelt grindinudki, ega enne nv-d ilmselt viitsi ka :D

          Comment

          • widescreen
            Grinder
            • Dec 2010
            • 579

            #6
            Re: Atheya FR päevik

            Ole tubli Atheya!

            Comment

            • fl0p
              Jube Noob
              • Jun 2016
              • 143

              #7
              Re: Atheya FR päevik

              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
              Ole tubli Atheya!
              Üritan!

              Comment

              • fl0p
                Jube Noob
                • Jun 2016
                • 143

                #8
                Re: Atheya FR päevik

                Nädalavahetusel tegin natuke mängu.

                Sai shotitud 100t. Pole vist päris valmis veel. -2BI läks esimese sessiga, esimeseks korraks valulävi ületatud. Sama sessiga oli NL50 +6BI (obv 100 shot sõi selle ära). Jään 50sse mõneks ajaks grindima.

                50-s hakkab täituma varsti 100k kätt (alates shoti algusest). Hetkel EVbb/100 5-6 vahel - pole paha.
                Eelmine sess läks küll tiba lappama (-6BI). Mental note: teatud spottides ei loe, et mul on top2+blockerid võitva regulari vastu. Kui ta shipib KQTx turni, siis ta ei blufi. Ja muidugi vaalade toprange'i vastu sattumine on alati mõnna. Aga see on kõik ajutine.

                Net won pole veel 1k, vaid 600 atm. EVbb/100 see kuu 3-4. Saab pingutada veel.

                Comment

                • fl0p
                  Jube Noob
                  • Jun 2016
                  • 143

                  #9
                  Re: Atheya FR päevik



                  Võitev regular tankis riveri lõpuni. Luckbox lvl over 9999
                  Last edited by fl0p; 27.06.16, 10:15.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #10
                    Re: Atheya FR päevik

                    imho ei peaks seda EVbb/100 stati jälgima igapäevaselt.. mõjutab mindseti.. a la hetkel sitt jooks.. varsti peaks paremaks minema jms.. imho võiks seda vaadata ainult siis kui on pooleli downeri analüüs/kahtlused kas downer on enda kehvast tulemusest põhjustatud või on olnud halb jooks vms.. ja seda ka pigem last resort olukorras kui ei ole suutnud mingeid leake oma mängus tuvastada..
                    Last edited by Rage; 28.06.16, 10:32.

                    Comment

                    • fl0p
                      Jube Noob
                      • Jun 2016
                      • 143

                      #11
                      Re: Atheya FR päevik

                      Tänud soovituse eest.

                      Su mõte vist on see, et see muudab result oriented'iks?
                      EV jälgimine on minu mindsetti pigem positiivselt mõjutanud. Olles ise nii pikalt BE lasknud, on see motiveeriv.
                      Kui 100k kätt NL50s täis, siis nkn 1x vaatan otsa sellele, et näha, kas saab parandada midagi. Ja siis järgmine milestone ehk 200k. Aga elu näitab.
                      Last edited by fl0p; 28.06.16, 14:30.

                      Comment

                      • fl0p
                        Jube Noob
                        • Jun 2016
                        • 143

                        #12
                        Re: Atheya FR päevik

                        Sellele kuule joon alla. Päris ilus - kuigi 1300$ oleks meeldivam :)
                        Rakebacki osas kindel pole, seda graphile ei pand.


                        Comment

                        • fl0p
                          Jube Noob
                          • Jun 2016
                          • 143

                          #13
                          Re: Atheya FR päevik

                          Ha. Ei saagi päris 100k täis sellest 50 "shotist" veel, aga graph pole paha.

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #14
                            Re: Atheya FR päevik

                            +1

                            Comment

                            • fl0p
                              Jube Noob
                              • Jun 2016
                              • 143

                              #15
                              Re: Atheya FR päevik

                              Tegin täna siiski soti juurde. Head lauad olid - ei suutnud mängimata olla. Ehk kuu jäi üsna rahuldav. 2x alla EV, aga võikule saab singi peale küll.

                              Comment

                              Working...