Atheya FR päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Confidence
    FPP Pro
    • Mar 2015
    • 200

    #136
    Re: Atheya FR päevik

    Köögis oskad ikka ringi askeldada?

    Comment

    • fl0p
      Jube Noob
      • Jun 2016
      • 143

      #137
      Re: Atheya FR päevik

      Algselt postitas Confidence Vaata postitust
      Köögis oskad ikka ringi askeldada?
      Ei. Olen diivanikaunistus vaid. :)

      Comment

      • fl0p
        Jube Noob
        • Jun 2016
        • 143

        #138
        Re: Atheya FR päevik

        Algselt postitas fl0p Vaata postitust
        Ei. Olen diivanikaunistus vaid. :)
        Kuna foorumist on raske sarkasmi välja lugeda, siis tegelt on lood nii, et ma ikka teen kõiki "naistetöid" ka. Prioriteedid ja ajakava paika ja jõuab kõike

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #139
          Re: Atheya FR päevik

          Mis asjad need naistetööd huvitav on 21. sajandil?

          Comment

          • fl0p
            Jube Noob
            • Jun 2016
            • 143

            #140
            Re: Atheya FR päevik

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Mis asjad need naistetööd huvitav on 21. sajandil?
            Herr Helme sõnul koduhoidmine, laste vorpimine ja kasvatamine, söögitegemine, kudumine, etc. Elame küll 21. sajandis, aga ega kõigi vaated käi ajaga kaasas kahjuks.

            Comment

            • fl0p
              Jube Noob
              • Jun 2016
              • 143

              #141
              Re: Atheya FR päevik

              Algselt postitas Ibis
              Õnnitlen 10k vaatamiste puhul, mu threadil täitub kohe 1k. Tähistan.
              oh :D

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #142
                Re: Atheya FR päevik

                Kas FR-is ei teki siis vahest laudu kus mitu venda 500bb+ deep ja keegi maniakk paneb hullu? 20-30bi tundub ikka väga leebe :)

                Comment

                • fl0p
                  Jube Noob
                  • Jun 2016
                  • 143

                  #143
                  Re: Atheya FR päevik

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Kas FR-is ei teki siis vahest laudu kus mitu venda 500bb+ deep ja keegi maniakk paneb hullu?
                  Väga harva. Deep laudu enam pole ka, ainult anted. Seda enam.

                  Comment

                  • fl0p
                    Jube Noob
                    • Jun 2016
                    • 143

                    #144
                    Re: Atheya FR päevik

                    Juba läheb.


                    NL50 ehk kodulimiit ka
                    Last edited by fl0p; 17.10.16, 09:24.

                    Comment

                    • fl0p
                      Jube Noob
                      • Jun 2016
                      • 143

                      #145
                      Re: Atheya FR päevik

                      Selgituseks ka, miks just 22. aprill mu kõigi graphide startpoint'iks on - siis lõppes mul ametlikult coachingudiil. Ehk kõik kasum sellest saati on oma peaga tehtud.

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #146
                        Re: Atheya FR päevik

                        ye right, raudselt hakkas upswing 22. apr...

                        Comment

                        • fl0p
                          Jube Noob
                          • Jun 2016
                          • 143

                          #147
                          Re: Atheya FR päevik

                          Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                          ye right, raudselt hakkas upswing 22. apr...
                          Ja hakkaski.
                          Kui tahad näha mu eelnevat piina - palun väga.



                          BB ka:


                          Toonitasin siiski ka avapostituses, et olin pikka aega BE, ning biitima hakkasin hiljuti.
                          Last edited by fl0p; 17.10.16, 17:27.

                          Comment

                          • fl0p
                            Jube Noob
                            • Jun 2016
                            • 143

                            #148
                            Re: Atheya FR päevik

                            Algselt postitas BentleyFlyingSpur
                            Solid crusher ju!
                            Aitäh!

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #149
                              Re: Atheya FR päevik

                              Algselt postitas fl0p Vaata postitust
                              Ja hakkaski.
                              Kui tahad näha mu eelnevat piina - palun väga.
                              Ty, ei maksa lugejat petta niimoodi. Tõde tuleb alati välja!

                              Comment

                              • fl0p
                                Jube Noob
                                • Jun 2016
                                • 143

                                #150
                                Re: Atheya FR päevik

                                Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                                Ty, ei maksa lugejat petta niimoodi. Tõde tuleb alati välja!
                                :D

                                Comment

                                Working...