Atheya FR päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fl0p
    Jube Noob
    • Jun 2016
    • 143

    #106
    Re: Atheya FR päevik

    Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Wp
    TY!

    Comment

    • fl0p
      Jube Noob
      • Jun 2016
      • 143

      #107
      Re: Atheya FR päevik

      Tuli ära.


      100 ka plussis see kuu. Wii!


      Homme õhtul on coaching NL100 pro HasBigBiceps'iga. 2+2s on ainult positiivsed reviewd, ja lisaks tean teda laudadest hästi. Solid mängija.
      Oleks äärepealt saanud mingi kanadalase coachiks, aga hea, et taustauuringut tegin. 2+2s on samamoodi positiivsed review'id, ent mõningatel andmetel on tegu BE grinderiga. Ilmselt oleks õpetamine olnud the other way around..

      Comment

      • fl0p
        Jube Noob
        • Jun 2016
        • 143

        #108
        Re: Atheya FR päevik

        HasBigBicepsi coaching on 100% +EV. 68€ per tund, aga ilmselt the best 68€ spent so far. 1h jooksul vaatasime mu statse, käsi, sain soovitusi HUDi parandamiseks, mõned rangede parandussoovitused jne. Ja ta inglise keel on ok ja arusaadav.
        Soovitan!

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #109
          Re: Atheya FR päevik

          Liigud õiges suunas, gl.

          Küsida võib siis, mis su eesmärgid pokkeriga on? Kuhu sa jõuda tahaks?

          Comment

          • fl0p
            Jube Noob
            • Jun 2016
            • 143

            #110
            Re: Atheya FR päevik

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Liigud õiges suunas, gl.

            Küsida võib siis, mis su eesmärgid pokkeriga on? Kuhu sa jõuda tahaks?
            Aitäh!
            Ikka võib. Nagu ühes varasemas postituses mainisin, siis tahaks aasta lõpuks NL100-200 grinder olla. Natuke vaeva näha, ja usun, et täiesti reaalne.
            Unistus on korralik reserv valmis koguda, ning elukutseliseks hakata. Aga vaatame, kuhu see mõte mind viib :)

            Comment

            • fl0p
              Jube Noob
              • Jun 2016
              • 143

              #111
              Re: Atheya FR päevik

              Algselt postitas Ibis
              Mis tasemelt alustasid? Mul ka plaan elukutseliseks hakata.
              NL2. Ilma naljata :)

              Comment

              • fl0p
                Jube Noob
                • Jun 2016
                • 143

                #112
                Re: Atheya FR päevik

                Massive swing. Ega mäng pole ka päris see hetkel vist.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #113
                  Re: Atheya FR päevik

                  EV jooksis tagasi normaali ja mindset hakkas kõikuma?

                  Comment

                  • fl0p
                    Jube Noob
                    • Jun 2016
                    • 143

                    #114
                    Re: Atheya FR päevik

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    EV jooksis tagasi normaali ja mindset hakkas kõikuma?
                    Mhm. Mul selline kiiks, et kui alla EV jooksen, siis fine, aga kui üle EV (nagu tegelikult viimaste kätega), siis hakkan oma mängus kahtlema. Tuleb offtablet teha taas, ja NL100 mõneks ajaks unustada.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #115
                      Re: Atheya FR päevik

                      väike swong mitte massive swing,sa pokkeris nii roheline,et sa ei teagi mis see swing veel on :D

                      Comment

                      • fl0p
                        Jube Noob
                        • Jun 2016
                        • 143

                        #116
                        Re: Atheya FR päevik

                        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                        väike swong mitte massive swing,sa pokkeris nii roheline,et sa ei teagi mis see swing veel on :D
                        Täiesti võimalik. :)
                        -20BI EV järgi on minu jaoks karm. Vaid 1x seni sellist eelnevalt olnud.

                        Edit: tegin eile offtablet, ning vaatasin käsi läbi.

                        30 käest 2 olid spew'id. Ühega kaotasin 2/3 stäkki, teisega terve stäki. Ülejäänu oli standard - ehk pokkerijumal lihtsalt vihastas mu peale mingil põhjusel vahelduseks :)

                        Seega ei saagi öelda, et kehva mängu oleks teinud. Kuigi need 2 spewi olid ikka nii jubedad, et neid poleks ka tohtinud olla.
                        Last edited by fl0p; 06.10.16, 08:56.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #117
                          Re: Atheya FR päevik

                          Sheeri neid kahte kätt .)

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #118
                            Re: Atheya FR päevik

                            20bi on lapsemäng :) Samas suhtkoht lagi ka. Mu jõhkraim auk oli vist mingi 35bi mõne miljoni käe peale. Sellised 15-20bi suht standard iga 300K käe peale kui just ei ole Ruditurbo.

                            Comment

                            • fl0p
                              Jube Noob
                              • Jun 2016
                              • 143

                              #119
                              Re: Atheya FR päevik

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              20bi on lapsemäng :) Samas suhtkoht lagi ka. Mu jõhkraim auk oli vist mingi 35bi mõne miljoni käe peale. Sellised 15-20bi suht standard iga 300K käe peale kui just ei ole Ruditurbo.
                              35 kõlab päris karmilt. BR peab vist solid 50BI olema pidevalt :D

                              Comment

                              • fl0p
                                Jube Noob
                                • Jun 2016
                                • 143

                                #120
                                Re: Atheya FR päevik

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                Sheeri neid kahte kätt .)
                                Mis siin ikka sheerida. Ühes kohas olin terve valuerange vastu biit, ja bluffe oli paar kombot. Teises kohas stäkkisin väga passiivsele fishile (callisin overbet shove) TPBKga. Tilt, tilt, tilt.

                                Comment

                                Working...