Atheya FR päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tonislau
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2013
    • 351

    #91
    Re: Atheya FR päevik

    Üks coachidest seal nt. w34z3l :)
    Ise quitisin ka, sest tundsin, et vajan natuke personaalsemat tuge, atm at ABC ja läheb hästi. Ei välista, et kunagi lähen teen ka BPC läbi. Kindlasti iga kogemus on kasulik ja alati õpid midagi juurde:)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #92
      Re: Atheya FR päevik

      Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
      Üks coachidest seal nt. w34z3l :)
      Ise quitisin ka, sest tundsin, et vajan natuke personaalsemat tuge, atm at ABC ja läheb hästi. Ei välista, et kunagi lähen teen ka BPC läbi. Kindlasti iga kogemus on kasulik ja alati õpid midagi juurde:)
      Mis mõttes quitisid? Osalesid juba BPC-programmis? Kui jah, siis mis olid tingimused ja tasud?

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #93
        Re: Atheya FR päevik

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Mis mõttes quitisid? Osalesid juba BPC-programmis? Kui jah, siis mis olid tingimused ja tasud?
        "Terms of the contract are a complete joke, they want 100% of ALL your poker income, even if you play live MTTs and sign up for PLO program. I was a winning 500 nhle reg so I found it completely unacceptable. I quit and binked 3rd place in this years WSOP. If I didn't quit, I would have to ship them 30k euro for nothing and that would be gg for me after less than 2 months on the program."

        peaks 500ne deposiit ka olema.

        allikas: http://www.runitonce.com/chatter/bpc...oker-coaching/

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #94
          Re: Atheya FR päevik

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Gordon on väga hea jutu ning tugeva müügioskustega inimene, kes oskab inimesi mõjutada, musta valgeks rääkida ja süstida inimestesse usku ja motivatsiooni, aga see ei pruugi teha temast semi-scammerit.

          Ka mina ei ole kursis ei tema ega tema teiste coach'idega - üleüldse ei ole pokkeriga eriti kursis, aga olen sealsel saidil blogisid lugemas käinud ning osad on siiani bookmarkitud, mida käin iga päev kontrollimas. Edulugusid seal on.

          Ma ei oska öelda, mis on nende edulugude saladused, kas coaching või motivatsioon, aga viimane võib olla isegi tähtsam. S.t. kui Sul on piisavalt mänguoskusi, siis inimene, kes suudab sind motiveerida mängima, tiltama ja mängu üle rohkem mõtlema, võib olla parem kui näiteks maailma tipptasemel coach.
          Semi-scammer käib selle kohta, et ta pole oma screenname kunagi avalikustanud, kuigi põhjused tunduvad väga kahtlased. Vanasti väitis, et mingi Germany tax situation, aga nüüd postitab julgelt oma pärisnime ja nägu igale poole, screenname endiselt mitte? + see 80K sample graafik - ma suudaksin tõenäoliselt samasuguse graafiku oma databasest välja sebida kui võin valida 80K-se sample kus mul kõige paremini läks. Tehniliselt ei valetaks, aga päris ausaks müügitaktikaks ka ei nimetaks.

          Isiklikult püramiidskeemi stiilis müügimeest ei kirjeldaks kui väga hea jutu ja tugeva müügioskustega tho.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #95
            Re: Atheya FR päevik

            Hem1st käe ära kustutad siis muidu graph muutub ka , kustutad iga sess mõned BBd kaotusi ja tulebki ilus graph

            Comment

            • fl0p
              Jube Noob
              • Jun 2016
              • 143

              #96
              Re: Atheya FR päevik

              Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
              Üks coachidest seal nt. w34z3l :)
              Ise quitisin ka, sest tundsin, et vajan natuke personaalsemat tuge, atm at ABC ja läheb hästi. Ei välista, et kunagi lähen teen ka BPC läbi. Kindlasti iga kogemus on kasulik ja alati õpid midagi juurde:)
              ABCs oli teooriapool väga hea. Olin 1.5 diili seal. Aga siis oli seal coache vähe ja õpilasi vb liialt palju. Nüüd peaks olema selles osas parem kuuldavasti.
              Pluss seminarid toimusid enamasti tööpäeval keset päeva, mis mulle oli sobimatu. Aga enamusele populatsioonist sobis.
              Otherwise mitte ühtegi halba sõna ja ainult kiidusõnad. Oled heas kohas :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: Atheya FR päevik

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Semi-scammer käib selle kohta, et ta pole oma screenname kunagi avalikustanud, kuigi põhjused tunduvad väga kahtlased. Vanasti väitis, et mingi Germany tax situation, aga nüüd postitab julgelt oma pärisnime ja nägu igale poole, screenname endiselt mitte? + see 80K sample graafik - ma suudaksin tõenäoliselt samasuguse graafiku oma databasest välja sebida kui võin valida 80K-se sample kus mul kõige paremini läks. Tehniliselt ei valetaks, aga päris ausaks müügitaktikaks ka ei nimetaks.

                Isiklikult püramiidskeemi stiilis müügimeest ei kirjeldaks kui väga hea jutu ja tugeva müügioskustega tho.
                Kusjuures ma toona üritasin läbi PTR-i leida ta tulemused üles, aga paraku ma seda ei leidnud. Ta väitis, et mängis igas toas, näitas suurt volüümi ning kasutas täpselt sama strateegiat, mida õpetas.

                Kuna ta mängustrateegia oli ülimalt spetsiifiline, siis antud kriteeriumite põhjal oleksin ma pidanud leidma selle HU mängija ülesse. Kontrollisin nii Partyt kui ka iPokerit ning ka Starsi. Kahjuks ei suutnud tuvastada ühtegi sellist mängijat, isegi mitte ligilähedast.

                Comment

                • fl0p
                  Jube Noob
                  • Jun 2016
                  • 143

                  #98
                  Re: Atheya FR päevik

                  srsly guys

                  Comment

                  • fl0p
                    Jube Noob
                    • Jun 2016
                    • 143

                    #99
                    Re: Atheya FR päevik

                    Algselt postitas donkament Vaata postitust
                    "Terms of the contract are a complete joke, they want 100% of ALL your poker income, even if you play live MTTs and sign up for PLO program. I was a winning 500 nhle reg so I found it completely unacceptable. I quit and binked 3rd place in this years WSOP. If I didn't quit, I would have to ship them 30k euro for nothing and that would be gg for me after less than 2 months on the program."

                    peaks 500ne deposiit ka olema.

                    allikas: http://www.runitonce.com/chatter/bpc...oker-coaching/
                    Brr. Ma mõtlesin just paar päeva tagasi, et mis siis, kui tahan nt mõnda turkat teha vahepeal lisaks cashile - see peaks olema ideeliselt diiliväline. Roll on ju iseenda oma, ning mille eest nad seda kasumit väärt oleks.. Aga noh, osav müügimees ilmselt jah räägibki sind niiviisi ära, et sa maksad heameelega. Eriti kui ise sinisilmselt usud, et nad aitavad kõrgele levelitesse biitima. ..ja kui iseloomukest kah pole.

                    Comment

                    • fl0p
                      Jube Noob
                      • Jun 2016
                      • 143

                      #100
                      Re: Atheya FR päevik

                      Natuke tulemustest ka vahepeal. Septembris olen 100t shottinud, nii kuidas laudu parasjagu on. Kahjuks ei lähe hästi veel - panin selleks korraks 100 lobbys kinni, ning grindin NL50s, kuni tunne hea taas.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      NL50s läheb endiselt way too well (ptüiptüiptüi)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #101
                        Re: Atheya FR päevik

                        Be nl100s ja quitid?mingi uus strat aastal 2016?

                        Comment

                        • fl0p
                          Jube Noob
                          • Jun 2016
                          • 143

                          #102
                          Re: Atheya FR päevik

                          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                          Be nl100s ja quitid?mingi uus strat aastal 2016?
                          Eeeeeehh, ei oskagi kohe midagi vastata sellise asja peale
                          No sessid on üles-alla olnud viimasel ajal, ning natuke tüütas ära. Mäng polnud 100s ka kõige parem. Ei quiti, vaid shotin ehk kuu pärast jälle.

                          Comment

                          • fl0p
                            Jube Noob
                            • Jun 2016
                            • 143

                            #103
                            Re: Atheya FR päevik

                            Olen nüüd 2 päeva taas NL100 laudu lahti hoidnud. Põhjus selles, et NL50s polnud piisavalt häid laudu. Ja eile mängisin 100s lihtsalt inertsist.
                            Paar godlike run'iga vaala oli, kes kasvatasid stäki ca 250$ peale, ja seda ofc limpides ja 1/5pot bette tehes. Ootasin ja ootasin, aga tühjaks neid ei teinud. Kasumlikuks osutusid hoopis paar pre allin spotti, ning suutsin NL100s nii eile kui üleeile plussi jääda. Niisiis selle aasta NL100 shotid jõudsid nulli. Märgiline koht - näis, kuidas siit edasi.

                            Huvitav käsi võitva regulari vastu ka. Riveris on ta range pretty much 88, 78s, AdKd, AdQd, AdTd, KdQd. Sette pole, flopis hititud ridu pole. Seega ez call.

                            Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2958392
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            CO: $39.25 - VPIP: 13, PFR: 6, 3B: 4, AF: 0,5, Hands: 54
                            BTN: $43.20 - VPIP: 20, PFR: 12, 3B: 7, AF: 1,5, Hands: 76
                            Hero (SB): $50.00 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 4, AF: 1,9, Hands: 1111573
                            BB: $20.00 - VPIP: 22, PFR: 12, 3B: 3, AF: 2,6, Hands: 109
                            UTG: $50.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 7, AF: 1,9, Hands: 5068
                            MP: $70.26 - VPIP: 17, PFR: 12, 3B: 5, AF: 1,8, Hands: 1839

                            Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with A J
                            1 fold, MP raises to $1.25, 2 folds, Hero calls $1, 1 fold

                            Flop: ($3.00) 5 6 7 (2 players)
                            Hero checks, MP bets $1.89, Hero calls $1.89

                            Turn: ($6.78) J (2 players)
                            Hero checks, MP checks

                            River: ($6.78) 4 (2 players)
                            Hero checks, MP bets $3.15, Hero calls $3.15




                            Ei tea, mitme postituse peale see "julm donk" ära kaob? :P
                            Last edited by fl0p; 23.09.16, 13:44.

                            Comment

                            • fl0p
                              Jube Noob
                              • Jun 2016
                              • 143

                              #104
                              Re: Atheya FR päevik

                              Heater :)

                              Comment

                              • ivar866
                                Grinder
                                • Oct 2012
                                • 776

                                #105
                                Re: Atheya FR päevik

                                Wp

                                Comment

                                Working...