Re: Atheya FR päevik
Üks coachidest seal nt. w34z3l :)
Ise quitisin ka, sest tundsin, et vajan natuke personaalsemat tuge, atm at ABC ja läheb hästi. Ei välista, et kunagi lähen teen ka BPC läbi. Kindlasti iga kogemus on kasulik ja alati õpid midagi juurde:)
Üks coachidest seal nt. w34z3l :)
Ise quitisin ka, sest tundsin, et vajan natuke personaalsemat tuge, atm at ABC ja läheb hästi. Ei välista, et kunagi lähen teen ka BPC läbi. Kindlasti iga kogemus on kasulik ja alati õpid midagi juurde:)


J
6
Comment