Re: [NL10 SH] From micro to low stakes
Mäletan kunagi mingis merge urkatoas vms sai mängitud NL10 6-maxi, seal oli kala kes shoves iga käsi järjest miskit 20-30 kätt. Callisin 5x, iga kord olin tugevalt ees, iga kord imes ära :) Lauas rahvas istus keskmiselt 30-50 euri stäkkidega ja siis ma ainus õnnetu kellel ei joppanud :D
Mäletan kunagi mingis merge urkatoas vms sai mängitud NL10 6-maxi, seal oli kala kes shoves iga käsi järjest miskit 20-30 kätt. Callisin 5x, iga kord olin tugevalt ees, iga kord imes ära :) Lauas rahvas istus keskmiselt 30-50 euri stäkkidega ja siis ma ainus õnnetu kellel ei joppanud :D

K
J


Comment