[NL10 SH] From micro to low stakes

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #46
    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Viimase nelja päeva (ja tänase hommiku) jooksu võtab perfektselt kokku see käsi:

    MP: $4.38
    CO: $4.53
    BTN: $5.00
    SB: $7.81
    Hero (BB): $5.00
    UTG: $5.00

    Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with A A
    2 folds, CO calls $0.05, BTN raises to $0.30, 1 fold, Hero raises to $0.75, CO calls $0.70, 1 fold

    Flop: ($1.82) 3 J 5 (2 players)
    Hero bets $1.15, CO calls $1.15

    Turn: ($4.12) 8 (2 players)
    Hero bets $2.63, CO calls $2.63

    River: ($9.38) 3 (2 players)

    Final Pot: $9.38
    CO shows 3 4
    Hero shows A A
    CO wins $8.99
    (Rake: $0.39)

    Hetkel olen peakist ligi 20BI alla tulnud. Iga päev pööran järjest enam tähelepanu table-selectionile ja üleüldisele mänguplaanile ning ma olen sellega üsna rahul kuid kõigest hoolimata ei suuda lihtsalt kasumit näidata. Olgu põhjuseks olukorrad kus jooksen top range-i, board jookseb minu jaoks äärmiselt kehvaks ja pean hilisel tänaval kalli foldi tegema või ülal näidatud olukordadele sarnased situatsioonid kus vastane justkui proovib tahtlikult kaotada, aga suudab ikka lõpuks oma käe kokku tõmmata.

    Oeh.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #47
      Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

      coolerid ja bad beadid on kõigil samasugused - ei erine sa millegipoolest teistest :). 99,9% juhtudest, kui keegi mikros selliseid graafikuid toodab, siis on enda mäng halb lihtsalt. soovitan parem huvitavamaid käsi panna ja neid kohti, kus arvad et lekid. samuti võid statid siia visata ja graafiku kõikide joontega. gl!

      Comment

      • näpitsad
        Julm Donk
        • Dec 2010
        • 87

        #48
        Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

        AA oop 3bet väga väike minu arust mitmekesi potis ju ka või kuidas?

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #49
          Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

          6xi vastu fine

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #50
            Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

            Hand of the day. Riveris võttis juba silma vesiseks selle tõttu kui korralikult board ära suutis brickida, aga õnneks vist vastane ka masti kokku ei saanud.

            BB: $5.52 - VPIP: 9, PFR: 7, 3B: 6, AF: Infinity, Hands: 43
            UTG: $15.26 - VPIP: 88, PFR: 3, 3B: 9, AF: 1.1, Hands: 33
            UTG+1: $5.00 - VPIP: 32, PFR: 17, 3B: 0, AF: 1.3, Hands: 162
            MP: $5.19 - VPIP: 12, PFR: 6, 3B: 0, AF: 1.7, Hands: 410
            CO: $5.00 - VPIP: 25, PFR: 13, 3B: 4, AF: 1.2, Hands: 1564
            Hero (BTN): $6.02
            SB: $6.37 - VPIP: 41, PFR: 9, 3B: 2, AF: 1.4, Hands: 54

            Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with A A
            UTG calls $0.05, 2 folds, CO raises to $0.20, Hero raises to $0.60, 2 folds, UTG calls $0.55, 1 fold

            Flop: ($1.47) 2 9 6 (2 players)
            UTG checks, Hero bets $1.00, UTG calls $1

            Turn: ($3.47) Q (2 players)
            UTG checks, Hero bets $2.00, UTG calls $2

            River: ($7.47) K (2 players)
            UTG folds


            Viimased 2 päeva on muidu tõusvas joones läinud ja olen stabiilselt plussi näidanud. Sellest pikemalt nädala lõpus.

            Comment

            • trasadonkad
              Grinder
              • May 2014
              • 672

              #51
              Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

              sb fish,utg vaal. why u 3b?
              Last edited by trasadonkad; 03.04.15, 05:59. Põhjus: utg vaal

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #52
                Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                sb fish,utg vaal. why u 3b?
                Ma tean, et näiteks pastilaa soovitab oma videotes monsterid flattida kui fish taga tegutsemata on, aga ma proovin vähemalt hetkel hoida oma üldise mängustrateegia võimalikult straightforward ja lihtsa. Ma ei kahtle üldse, et selles olukorras flattimine suurema EV-ga otsus võib olla, aga ma leian, et siin otsa lükates on post-flop kergem mängida.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #53
                  Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                  Olen vahepeal NL5 täitsa viisakalt jooksma saanud:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Kuna selle limiidiga tundun hakkama saavat, olen hakanud NL10 proovima. See aga nii hästi läinud pole:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Tegelikult selle postituse eesmärk ongi foorumirahvalt nõu küsida, et milliseid muudatusi mängus sisse peaks viima, et asi veidi normaalsemaks läheks. Siin ka statid:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Obv pakub kõige enam muret BB mäng. Hetkel mängin BB pealt põhimõtteliselt 100% ranka tabeli järgi ja ei ole julgenud mingeid oma süsteeme leiutama hakata, sest ajalugu on näidanud, et siis võin spew-ima hakata. Ma mõistan, et vastus oleks rohkem vastu mängida ja vähem alla anda, aga kuidas sellele lähenema peaks? Ma eelistaksin siiski mängu võimalikult straightforward hoida ja mikros mitte polariseeritud range-idega jms jamama hakata.
                  Lisaks valmistab väga palju peavalu asjaolu, et regularid flativad üsna tihti positsioonist ja siis floativad/betivad üks kuni mitu tänavat. Nende tegelaste vastu peaks ilma käeta check/fold liini võtma ja käega näiteks bet-bet-check/raise (kui oled varem bettinud ja siis hilisemal tänaval checkid, tuleb üsna alati bet positsioonist järgi)? Kas selliste mängijate vastu peaks juba flopis edasise mänguplaani ära otsustama? On juhtunud üsna mitu selist olukorda kui olen sunnitud kesise käega 3 bulletit panema, sest vastane ei foldi ja endal on juba liiga palju raha sees, et check-foldima hakata.

                  Comment

                  • Cagebrah
                    Julm Donk
                    • Oct 2014
                    • 42

                    #54
                    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                    btn PFRi järgi järeldan, et steal % sul olematu. Väga üksikud NL5 ja NL10 regid pööravad tähelepanu blindide kaitsele. Nitiste statsidega rege võid btnilt vabalt 60% kuni atc rangega stealida. Pane hudile endale fold to steal või fold to LP steal stats. Enamus regidel jääb see 75-90% vahele kellelt võid julmalt varastada.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #55
                      Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                      Hakkasin hiljuti HEM 1 kasutama ja küsimus selline, et kas seeprogramm toetab võimalust populatsiooni statistikat analüüsida? Ma mõtlen midagi analoogset nagu PT 4 on 'reports' aken kus ma saan ise staid valida mida mulle näidatakse ja vajadusel ennast välja filtreerida.

                      Comment

                      • donkihott
                        Jube Noob
                        • Mar 2015
                        • 118

                        #56
                        Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                        ei saa küll päris täpselt aru, mida sa mõtled, aga hm1 on reports- stat selection-filter jne kõik olemas.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #57
                          Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                          Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                          ei saa küll päris täpselt aru, mida sa mõtled, aga hm1 on reports- stat selection-filter jne kõik olemas.
                          Ma mõtlen midagi analoogset sellele:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ehk kus mul näitaks korraga kogu valimi individuaalseid näitajaid ning samas keskmiseid.

                          Comment

                          • donkihott
                            Jube Noob
                            • Mar 2015
                            • 118

                            #58
                            Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                            no seal pealehel players all saad valida midagi, aga kas nüüd nii täpselt. vaatan, et sa NL5 FR, unusta sellised asjad vähemalt enne 10x kõrgemale jõudmist. ja ega siiski pole sellist tipptäppstatistikat vaja. puudujäägid on mujal.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #59
                              Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                              Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                              no seal pealehel players all saad valida midagi, aga kas nüüd nii täpselt. vaatan, et sa NL5 FR, unusta sellised asjad vähemalt enne 10x kõrgemale jõudmist. ja ega siiski pole sellist tipptäppstatistikat vaja. puudujäägid on mujal.
                              'Vs players' aknas näitab ainult seda kui palju olen plussis/miinuses kellegi vastu ning statte ei anna üleüldse lisada. See mis limiiti mängin pole absoluutelt relevantne.

                              Comment

                              • donkihott
                                Jube Noob
                                • Mar 2015
                                • 118

                                #60
                                Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                                Ma ei mõtle vs players. Mine tiba allapoole kus on suurelt PLAYERS

                                Comment

                                Working...