Re: [NL5 FR] From micro to low stakes
See nädal:
Koos rakebacki ja stellariga jäi nädal enam-vähem nulli. Mingil määral on see isegi positiivne, et tulemus selline kesine on, sest BE toksimine pani oma mängu üle mõtlema ning seeläbi avastasin mitu leaki, mis pikas perspektiivis päris palju maksma läheks ja mille parandamine kahtlemata positiivne on. Lisaks võtsin kuulda Pastilaa nõuandeid Arcaniani päevikus ning hakkasin viimase paarituhande käe jooksul korralikult table-selectima ning mängin regularide vastu tightimalt kui fishide puhul.
Uueks nädalaks ei taha väga mingeid kvantifitseeritavaid eemärke panna kuna tahan keskenduda võimalikult hea mängu tegemisele, mitte mingeid numbreid taga ajada. Lisaks tahan mängida väiksema volüümi kui sellel nädalal, sest viimase 7 päevaga tuli ligi 40h ja tunnen, et järgmised 7 päeva sarnaselt edasi lasta ei jõuaks.
[ ] Vähem tunde
[ ] Korralik table-selection
[ ] Ei mängi mitte ühtegi muud formaati ega limiiti
[ ] Ei tee laudades rumalaid liigutusi
Vajaks ka siinselt FR kommuunilt natukene strateegia alast nõu:
(1) Kuidas mängida pre-flop OOP 3-bet potis AA? Väga tihti on selline olukord kus a'la avan 3x, LP 3-betib 9bb peale, panen omakorda 20bb 4-beti ja vastane foldib. Kas sellistes olukordades peaks hakkama flattima või on tegemist nii vastase-spetsiifilise küsimusega, et ühest vastust on raske anda?
(2) Kuidas mängida KK 4-beti vastu? Kas selle käega on olukordi kus mõistlik oleks flattida või peaks alati PF otsuse vastu võtma kas stackime ära või foldime?
See nädal:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Koos rakebacki ja stellariga jäi nädal enam-vähem nulli. Mingil määral on see isegi positiivne, et tulemus selline kesine on, sest BE toksimine pani oma mängu üle mõtlema ning seeläbi avastasin mitu leaki, mis pikas perspektiivis päris palju maksma läheks ja mille parandamine kahtlemata positiivne on. Lisaks võtsin kuulda Pastilaa nõuandeid Arcaniani päevikus ning hakkasin viimase paarituhande käe jooksul korralikult table-selectima ning mängin regularide vastu tightimalt kui fishide puhul.
Uueks nädalaks ei taha väga mingeid kvantifitseeritavaid eemärke panna kuna tahan keskenduda võimalikult hea mängu tegemisele, mitte mingeid numbreid taga ajada. Lisaks tahan mängida väiksema volüümi kui sellel nädalal, sest viimase 7 päevaga tuli ligi 40h ja tunnen, et järgmised 7 päeva sarnaselt edasi lasta ei jõuaks.
[ ] Vähem tunde
[ ] Korralik table-selection
[ ] Ei mängi mitte ühtegi muud formaati ega limiiti
[ ] Ei tee laudades rumalaid liigutusi
Vajaks ka siinselt FR kommuunilt natukene strateegia alast nõu:
(1) Kuidas mängida pre-flop OOP 3-bet potis AA? Väga tihti on selline olukord kus a'la avan 3x, LP 3-betib 9bb peale, panen omakorda 20bb 4-beti ja vastane foldib. Kas sellistes olukordades peaks hakkama flattima või on tegemist nii vastase-spetsiifilise küsimusega, et ühest vastust on raske anda?
(2) Kuidas mängida KK 4-beti vastu? Kas selle käega on olukordi kus mõistlik oleks flattida või peaks alati PF otsuse vastu võtma kas stackime ära või foldime?

K
2


Comment