Foorumis olen kasutaja olnud juba üle viie aasta kuid päeviku tegemiseks pole varasemalt soovi olnud.
Suurema osa eelmisest aastast olin pokkerist motivatsioonipuuduse ning kooli tõttu täielikult eemal, kuid viimasel ajal on isu mängu järgi vaikselt tagasi tulnud. Sellest tulenevalt otsustasin luua ka endale mingi väike nurga mis võimaldaks progressi jälgida ning töötaks minu suhtes distsiplineeriva vahendina.
Põhimõtteliselt kogu oma pokkerikarjääri olen mänginud HU Hypereid, aga viimastel aastatel toimunud paradigmade muutus selles formaadis (registreerimisprogrammid, divisionid) on kustutanud igasuguse tahte oma aega nende mängimisse panna (sellest hoolimata meeldib mulle väga tegeleda mänguteoreetiliste probleemide lahendamisega). Uueks formaadiks, mida õppima plaanin hakata on PokerStarsi FR rahalauad. Põhjuseks selle otsuse taga on, et see on ainukene hold 'em-i formaat, mida ma iial eriti mängida pole osanud ning seetõttu võtan seda ka kui väljakutset ennast mingis (suuremas osas) tundmatus valdkonnas arendada.
Eesmärkidest kirjutan kunagi hiljem pikemalt, kuid kui peaksin mingi konkreetse sihi paika panema, siis selleks oleks, 2015. aasta lõpuks NL50 regulariks saamine. Kuna ma ei mängi pokkerit elukutselisena vaid kooli kõrvalt hobina, siis teekond saab kindlasti raske ja pikk olema, kuid loodetavasti saan hakkama!
Suurema osa eelmisest aastast olin pokkerist motivatsioonipuuduse ning kooli tõttu täielikult eemal, kuid viimasel ajal on isu mängu järgi vaikselt tagasi tulnud. Sellest tulenevalt otsustasin luua ka endale mingi väike nurga mis võimaldaks progressi jälgida ning töötaks minu suhtes distsiplineeriva vahendina.
Põhimõtteliselt kogu oma pokkerikarjääri olen mänginud HU Hypereid, aga viimastel aastatel toimunud paradigmade muutus selles formaadis (registreerimisprogrammid, divisionid) on kustutanud igasuguse tahte oma aega nende mängimisse panna (sellest hoolimata meeldib mulle väga tegeleda mänguteoreetiliste probleemide lahendamisega). Uueks formaadiks, mida õppima plaanin hakata on PokerStarsi FR rahalauad. Põhjuseks selle otsuse taga on, et see on ainukene hold 'em-i formaat, mida ma iial eriti mängida pole osanud ning seetõttu võtan seda ka kui väljakutset ennast mingis (suuremas osas) tundmatus valdkonnas arendada.
Eesmärkidest kirjutan kunagi hiljem pikemalt, kuid kui peaksin mingi konkreetse sihi paika panema, siis selleks oleks, 2015. aasta lõpuks NL50 regulariks saamine. Kuna ma ei mängi pokkerit elukutselisena vaid kooli kõrvalt hobina, siis teekond saab kindlasti raske ja pikk olema, kuid loodetavasti saan hakkama!




J 
J
Comment