[NL10 SH] From micro to low stakes

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1

    [NL10 SH] From micro to low stakes

    Foorumis olen kasutaja olnud juba üle viie aasta kuid päeviku tegemiseks pole varasemalt soovi olnud.

    Suurema osa eelmisest aastast olin pokkerist motivatsioonipuuduse ning kooli tõttu täielikult eemal, kuid viimasel ajal on isu mängu järgi vaikselt tagasi tulnud. Sellest tulenevalt otsustasin luua ka endale mingi väike nurga mis võimaldaks progressi jälgida ning töötaks minu suhtes distsiplineeriva vahendina.
    Põhimõtteliselt kogu oma pokkerikarjääri olen mänginud HU Hypereid, aga viimastel aastatel toimunud paradigmade muutus selles formaadis (registreerimisprogrammid, divisionid) on kustutanud igasuguse tahte oma aega nende mängimisse panna (sellest hoolimata meeldib mulle väga tegeleda mänguteoreetiliste probleemide lahendamisega). Uueks formaadiks, mida õppima plaanin hakata on PokerStarsi FR rahalauad. Põhjuseks selle otsuse taga on, et see on ainukene hold 'em-i formaat, mida ma iial eriti mängida pole osanud ning seetõttu võtan seda ka kui väljakutset ennast mingis (suuremas osas) tundmatus valdkonnas arendada.
    Eesmärkidest kirjutan kunagi hiljem pikemalt, kuid kui peaksin mingi konkreetse sihi paika panema, siis selleks oleks, 2015. aasta lõpuks NL50 regulariks saamine. Kuna ma ei mängi pokkerit elukutselisena vaid kooli kõrvalt hobina, siis teekond saab kindlasti raske ja pikk olema, kuid loodetavasti saan hakkama!
    Last edited by Fabulous; 08.05.15, 14:57.
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #2
    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    edu ,
    näeb laudades ehk v baribalis

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #3
      Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

      Tänane päev:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Esialgselt oli plaanis mängida 3k kätt, aga kuna koolis oli eksam mille kordamine läks suhteliselt pikale, siis sain öösel magada vaid paar tundi ning hetkel väsinud peaga laudadesse minema ei hakka. Kokku tegin 2 sessi, mõlemad 1k käelised. Esimese ajal ei tahtnud tõmbed üldse väga kokku tulla, card distribution oli üsna kole ning tegin ise ka paar retrospektis halba liigutust (enamasti liiga liberaalne barreldamine) kuid siis mõtlesin natukene strateegia üle järele ning teine sess läks kohe paremini ja tundsin ennast laudades kindlamalt (kuigi sample on hetkel olematu).
      Laudades olles jäi silma rohkem imelikke liigutusi fishide ja regularide poolt kui üles jõuan loetleda, aga veidraim laialt levinuim on kahtlemata flopi min-donkamine. Mis sellise asja mõte on?

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #4
        Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

        Edu, ise ka praegu samas. On ikkagi palju huvitavam kui reg infested stt-sid lasta.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

          Täna:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          See koht 1700. käe lähedal, kus expected ja actual winnings lahku lähevad oli käsi kus ajasin fishi vastu KK pre-flop sisse, vastas oli AA, aga riveriks tuli mulle mast kokku. Veidi enne seda on näha, et kaotasin peaaegu stacki. See oli olukord kus mul oli positsioonis KT, flop tuli QJ9 ja vastane check-callis, turn tuli Q ning vastane jälle check-callis, river tuli J ning sain shove. 30bb oli veel taga, aga ma kahtlen, et me iial sellises olukorras ees oleme.

          Muidu olen olukorraga üsna rahul ja midagi väga valesti vist ei tee. BR poolest saaks ka kõrgemal mängida kuid pigem mängin mingi arvestatava paarikümnetuhandese sample ära ja mõtlen uuesti. Hetkel jääb tegelik winrate 95% tõenäosusega -1.68bb/100 ja 30.66bb/100 vahele ning ei näe mõtet üles ronima hakata kui reaalsuses heateri peal võin olla.

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          Edu, ise ka praegu samas. On ikkagi palju huvitavam kui reg infested stt-sid lasta.
          TY! Mulle endale meeldib seda formaati hetkel mängida põhjusel, et laudades olek on palju stressivabam kui HU mängides. Vahepeal kui mängitavaid käsi ikka ei tule, saab minuti-kaks auto-piloot foldida ja veidi puhata, aga HU mängides peab konstantselt valvel olema ja kehva mängu tegemine võib väga kiiresti väga palju maksma minna. Loomulikult ei saa ka FR-s täitsa robotlikult mängida (või noh, saab, aga pole minu teema) aga raskeid otsuseid tekib palju vähem ja mängijate liinid on tavaliselt üsna sarnased.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #6
            Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

            Miks just fr i valisid kui eelnevalt HU-i mänginud? Loogilisem ja mõtekam oleks 6maxi proovida. :)

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #7
              Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              Miks just fr i valisid kui eelnevalt HU-i mänginud? Loogilisem ja mõtekam oleks 6maxi proovida. :)
              tahab rahu ja vaikust ja mis oleks parem kui kohvi juues ässasid oodata :)

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #8
                Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                Ma olen varasemalt SH mänginud (mitte eriti pikalt tho) ning selle formaadi dünaamika on ka ikkagi võrdlemisi agressiivne (eriti LP vs blind olukordades) ja seda isegi mikrolimiitides. Vähemalt hetkel tahan ma lihtsalt paar tundi oma päevast vaikselt toksida ja eelistatavalt võimalikult väikese variatsiooniga. Võib-olla kunagi mõtlen ümber ja naasen HU mängu, aga vähemalt lähiajal kindlasti mitte.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #9
                  Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                  Täna 2h mängu (10 lauda korraga):
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Täna leidsin ühe laudu alustava mängija kes üsna tõenäoliselt bot on (Stas.Gurtsak ilma punktita ja tühikuga). Railisin teda enne ligi tund aega laudades ning kahtlusi äratav aspekt selle mängija juures on, et kui muidu on tegemist üliagressiivse mängijaga kes stackid üsna kergekäeliselt sisse ajab, siis kolmanda mängija liitumise korral timebank-foldib ta 100% ajast (hoolimata sellest mis action varem on olnud) ja järgmine käsi kohe sit out. Saatsin ka Starsile kindluse mõttes kirja ja loodetavasti uuritakse seda asja.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #10
                    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                    Laudades olles jäi silma rohkem imelikke liigutusi fishide ja regularide poolt kui üles jõuan loetleda, aga veidraim laialt levinuim on kahtlemata flopi min-donkamine. Mis sellise asja mõte on?
                    Äkki sa foldid kui midagi pole? Samas on see 50% ajast tervele lauale kuulutamine, et sul pole absoluutselt mitte midagi ja ülejäänud ajast enamus on mingi umbluu tõmme-nõrgem osa seltskonnast ei pane otsa vaid callib ja laseb seetõttu kokku osta odavalt. Hea passiivse callstationi vastu tõmbeid mängida ja saab üllatavalt tihti foldi.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #11
                      Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Kõik mis valesti sai minna, täna ka läks. Väga palju raha kaotasin olukordades kus floppasin a'la seti/2 paari ning hakkasin raha sisse laduma ning riveris tuli 4-straight/4-flush maha ja siis väga raske otsuse ees olin. Lisaks veel kaks set vs set olukorda kus positsioonis kõik bulletid maha callisin ja üks olukord oli lihtsalt mu enda poolt väga rumal kus ülepaariga kõik tänavad maha callisin ja vastas oli veelgi tugevam ülepaar. Oeh, homme läheb äkki paremini.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #12
                        Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                        Mängisin veel 2h ja -5 BI juurde. Ehk siis seis on sisuliselt tagasi nullis. Tulevaste sesside puhul proovin rohkem fit-fold mängida ja proovida mitte fishe, kes oma viiendat paari nagunii ei foldi, barreldada.

                        Sessi täiesti viimane käsi, expert play gets rewarded:
                        BTN: $11.56
                        SB: $6.53
                        BB: $0.49
                        Hero (UTG): $8.37
                        UTG+1: $5.66
                        MP1: $7.78
                        MP2: $7.10
                        CO: $5.00

                        Pre Flop: ($0.07) Hero is UTG with J J
                        Hero raises to $0.15, 4 folds, BTN raises to $0.45, 2 folds, Hero calls $0.30

                        Flop: ($0.97) 4 J 2 (2 players)
                        Hero checks, BTN bets $0.70, Hero raises to $1.40, BTN calls $0.70

                        Turn: ($3.77) 7 (2 players)
                        Hero bets $2.40, BTN calls $2.40

                        River: ($8.57) 3 (2 players)
                        Hero bets $4.12 all in, BTN calls $4.12

                        Final Pot: $16.81
                        BTN shows 5 9 (a flush, Jack high)
                        Hero shows J J (three of a kind, Jacks)
                        BTN wins $16.11
                        (Rake: $0.70)

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #13
                          Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                          Mis flopi sizing see veel on?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                            sama küsimus

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                              lisaks veel selle, et kui täis ahv oli, siis 4betiks pre

                              Comment

                              Working...