Re: [NL10 SH] From micro to low stakes
Peale viimast postitust jamasin veel natukene NL10 FR-ga kuid mingil hetkel viskas sealne nittimine üle ning otsustasin 6-max mänge proovida.
Selle kuu senine tulemus on selline:
Ma tunnen seda formaati oma stiilile palju paremini sobivat (tegelikult mul on ka varasem SH taust) ning üleüldse olen rohkem motiveeritud laudadesse maha istuma. Kahjuks aga sellega väga tegeleda ei saa kuna sess ja kooli lõpetamine käsil ning see on peamine prioriteet. Siiski proovin vaikselt iga päev tunnikese või nii mängida ning kui mingi arvestadava sample (20-25k) samas joones ära peaksin mängima, hakkan NL16 või 25 poole vaatama.
Peale viimast postitust jamasin veel natukene NL10 FR-ga kuid mingil hetkel viskas sealne nittimine üle ning otsustasin 6-max mänge proovida.
Selle kuu senine tulemus on selline:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ma tunnen seda formaati oma stiilile palju paremini sobivat (tegelikult mul on ka varasem SH taust) ning üleüldse olen rohkem motiveeritud laudadesse maha istuma. Kahjuks aga sellega väga tegeleda ei saa kuna sess ja kooli lõpetamine käsil ning see on peamine prioriteet. Siiski proovin vaikselt iga päev tunnikese või nii mängida ning kui mingi arvestadava sample (20-25k) samas joones ära peaksin mängima, hakkan NL16 või 25 poole vaatama.




T
7

Comment