[NL10 SH] From micro to low stakes

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #16
    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

    Millegagi ennast väga välja vabandada pole. Kerge tilt ja enda poolt halb mäng.

    Muide, pastilaa, oma esimeses videoseerias rääkisid fishide vastu erinevate boardide c-bettimisest erineva suurusega. Mida ma aga ära ei haaranud oli see kui suurelt c-bettida boarde kus meil on bluffcatcher? Selle all pean silmas kohti kus meil on käsi millel on mingi SDV olemas, aga stacke täitsa sisse uhada ei tahaks (a'la teine/kolmas paar).

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #17
      Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

      2nd paar on enamasti ikka nii hea asi fishi vastu, et seda cbetiks suht korralikult for value ja enamasti ka turni

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #18
        Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Täna leidsin ühe laudu alustava mängija kes üsna tõenäoliselt bot on (Stas.Gurtsak ilma punktita ja tühikuga). Railisin teda enne ligi tund aega laudades ning kahtlusi äratav aspekt selle mängija juures on, et kui muidu on tegemist üliagressiivse mängijaga kes stackid üsna kergekäeliselt sisse ajab, siis kolmanda mängija liitumise korral timebank-foldib ta 100% ajast (hoolimata sellest mis action varem on olnud) ja järgmine käsi kohe sit out. Saatsin ka Starsile kindluse mõttes kirja ja loodetavasti uuritakse seda asja.
        Võimalik, et on bot. Kuigi minul ta päris 100% ei foldinud kolmanda liitumisel.
        Vahepeal bumhuntisin teda, üliagro on, TPWK ajab stacki sisse. Kokku olen 4 BI saanud talt.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #19
          Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

          Russ PTRi järgi random degen lihtsalt kes igast asja kaotavalt mänginud väikse sample peale.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #20
            Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
            Võimalik, et on bot. Kuigi minul ta päris 100% ei foldinud kolmanda liitumisel.
            Vahepeal bumhuntisin teda, üliagro on, TPWK ajab stacki sisse. Kokku olen 4 BI saanud talt.
            Üks huvitav aspekt tema juures on veel, et calling-range tal vähemalt 3x avangu vastu (minu ligi 250 käelise sample puhul) puudub. Kõik käed lähevad BB pealt kas fold või 3-bet.

            Täna suutsin laudades peale kahte miinuspäeva jälle comebacki teha:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Mitte ühtegi suurt kätt ei mänginud ning nagu näha (graafikult pole EV joon puudu) siis ei ajanud ka ühtegi korda enne riverit stacke sisse. Eesmärgiks oligi post-flop agressiooni (seda küll non-SD arvelt) veidi vähendada ja pigem rohkem kätt ja positsiooni mängida.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #21
              Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

              Esimene nädal kõigi joontega:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Muidu olen mänguga täitsa rahul, aga N-R rikkusid üldpildi ära. Sellest ka õppetund endale, et kui tulevikus tunnen, et hakkab tekkima selline passiivne tilt, siis panen lihtsalt lauad kinni ja puhkan seni kuni tunnen, et suudan jälle head mängu teha. Proovin ka vähem graafikut vaadata ja results oriented olla. Sellest tulenevalt ei pane ilmselt ka täitsa iga päev enam graafikut vaid proovin veidi suurema sample (a'la 5k) kokku mängida ja siis postitada.

              Püstitan ka uueks nädalaks endale mõned eesmärgid:
              [ ] 17.5k kätt (iga päev 2.5k)
              [ ] 5bb/100 WR või parem

              Lisaks küsimus suuremale ringile, et kas mikros peab üldse see hüpotees paika, et erinevatel kellaaegadel on lauad erineva kvaliteediga (EV mõttes) või on kõik kinni tabel-selectionis?

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #22
                Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                Omast kogemusest ütleks, et väga vahet pole, kui otsid, siis leiad laudu igal ajal. Enda kogemustest veel, et NL10 vähemalt tundub et kuskil peale kella 2-3 öösel lähevad jube nitiseks lauda, vähemalt mulle tundub nii... Ise mängin nii päeval kell 15 kui õhtul kell 22, suht sama kvaliga lauad tunduvad...
                Aga nende swingide pärast ära üldse muretse :D Mul oli reede -15 BI päev, samas eile +8.5 ja tna+4.2BI niiet mõtetu muretseda nende pärast

                Comment

                • korrastaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2013
                  • 321

                  #23
                  Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                  NL5s peaks laudu iga kell olema, selectides kohe kindlasti.. good luck

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #24
                    Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                    Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                    NL5s peaks laudu iga kell olema, selectides kohe kindlasti.. good luck
                    +1

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #25
                      Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      [ ] 5bb/100 WR või parem
                      See on huvitav eesmärk. Pigem pane mingid eesmärgid, mis sind antud tasemeni toovad.

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #26
                        Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                        graafikult on ka suht selgelt näha miks kaotasid vahepeal, Ilmselt oled liialt barreldama hakkanud ja riveril bluffima hakkand.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #27
                          Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                          Lisaks küsimus suuremale ringile, et kas mikros peab üldse see hüpotees paika, et erinevatel kellaaegadel on lauad erineva kvaliteediga (EV mõttes) või on kõik kinni tabel-selectionis?
                          Mõnel kellaajal saad lihtsalt kiiremini vajaliku arvu häid laudu lahti.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #28
                            Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                            Täna on ajalooline päev, sest suutsin esimest korda 21 päeva jooksul selles daily challenge turnas cashida. Loomulikult oli auhinnaks mincash, aga hea seegi.
                            Pokkeri update homme kui üle poole nädala mängitud saab.

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #29
                              Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                              Täna tellisin nendest challensitest ajaloo mailile. 18.01 olin hittinud 7 taala ehk siis 78. koha. Peab ikka hea skill olema, et sellisest fieldist läbi murda

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #30
                                Re: [NL5 FR] From micro to low stakes

                                Täna tegin midagi rumalat. Kuna mul on eksamisessiooni tõttu viimasel ajal unegraafik väga paigast, siis mõtlesin eile õhtul, et võtan Ambieni ja lahendan probleemi ära. Mingil põhjusel ma magama ei jäänud, aga sellest hoolimata hakkasid efektid mõjuma ja kes seda iial võtnud on, teab et midagi head sellest tulla ei saa. Kuna üks peamistest kõrval-efektidest on halvenenud otsustusvõime ja suurenenud impulsiivsus, siis selle rohu all üleval olles tunduvad tavaliselt kõik mõtted head. Kuigi ma peaksin varasemast ajast väga hästi teadma, et sellises olukorras tuleb arvutist võimalikult kaugel püsida (see pole esimene kord kui taoline asi juhtub) siis obv oli vaja Stars lahti võtta ja NL10 maha istuda sest YOLO. Tulemuseks 2k käega -6BI. Mingi esimesed 2-3 BI läksid limiidi dünaamikale adjustimise peale (ehk siis minu enda poolt halb mäng) ning ülejäänud tiksusin kas vaikselt non-SD pottides või shortstackide vastu sisse ajades. Samas tundub tegemist üsna biiditava tasemega. Mul jäi mängitu põhjal mulje, et tegemist on võrdlemisi agressiivse limiidiga, aga mängijad ei oska agressiooni õigetes kohtades kasutada vaid asju tehakse sellepärast, et keegi teine on nii öelnud (a'la õppevideod räägivad, et blindidelt peaks LP vastu lightilt 3-bettima ja siis tehakse seda täiesti idiootsete kätega nagu näiteks T4o). Agressiivsest dünaamikast tulenevalt tehakse ka post-flop igasugu huvitavaid liigutusi nagu näiteks floatitakse A kõrgega mitu tänavat või siis barreldatakse OOP mingi täiesti x käega lootuses pot maha võtta. Põhimõtteliselt tundub olevat tegemist limiidiga kus tuleb lihtsalt kätt oodata ja siis tuimalt sisse hakata laduma. Samas ma ise enne uut kuud tagasi ei plaani ronida, tekitan pigem veel mõnda aega NL5 kindlustunnet.

                                Tänane NL10:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Selline auku jooksmine aga ei heidutanud ja kuna und endiselt polnud (ning õnneks hakkas ka Ambieni mõju üle minema) otsustasin NL5 lahti võtta. Õnneks olen selle limiidi lõpuks korralikult jooksma saanud ning tänane tulemus päris tubli:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                BB mõttes on päev sisuliselt nullis ning suutsin ka esimese stellari ära vabastada ja mingi $10 RB teenida, ehk kokku jäi päev mingi $8-10 miinusesse. See on päris korralik võttes arvesse, et mingil hetkel -$60 miinuses olin.
                                Nädala kogugraafikut ei taha vaadata, sest see on ilmselt korralik EKG. Volüümi poolest olen eesmärgist ees, aga win-rate on üsna kehv. Sellest tulenevalt mängin vahemalt järgmise kuu alguseni puhtalt NL5, et kindlustunne tekitada ja siis mingil hetkel proovin uuesti (ja maksimaalsete mentaalsete võimete juures olles) NL10 vallutada.

                                Comment

                                Working...