Re: [NL5 FR] From micro to low stakes
Millegagi ennast väga välja vabandada pole. Kerge tilt ja enda poolt halb mäng.
Muide, pastilaa, oma esimeses videoseerias rääkisid fishide vastu erinevate boardide c-bettimisest erineva suurusega. Mida ma aga ära ei haaranud oli see kui suurelt c-bettida boarde kus meil on bluffcatcher? Selle all pean silmas kohti kus meil on käsi millel on mingi SDV olemas, aga stacke täitsa sisse uhada ei tahaks (a'la teine/kolmas paar).
Millegagi ennast väga välja vabandada pole. Kerge tilt ja enda poolt halb mäng.
Muide, pastilaa, oma esimeses videoseerias rääkisid fishide vastu erinevate boardide c-bettimisest erineva suurusega. Mida ma aga ära ei haaranud oli see kui suurelt c-bettida boarde kus meil on bluffcatcher? Selle all pean silmas kohti kus meil on käsi millel on mingi SDV olemas, aga stacke täitsa sisse uhada ei tahaks (a'la teine/kolmas paar).




Comment