ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #391
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    mu coach musaire on nii soovitanud mängida.

    Pot kontroll= tilt kontroll, aga kahjuks ka= rahapealevoolukontroll

    Comment

    • musaire
      FPP Pro
      • Dec 2012
      • 220

      #392
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

      Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
      mu coach musaire on nii soovitanud mängida.

      Pot kontroll= tilt kontroll, aga kahjuks ka= rahapealevoolukontroll
      Sry rahapealevoolukontrolli pärast. Nii see vist on jah. :D Turniirimängule sobivad minu liinid paremini.

      Comment

      • musaire
        FPP Pro
        • Dec 2012
        • 220

        #393
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

        Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
        1. Käsi ka, vs 62//2/1, 100 kätt

        Kas peaks turni callima vaid, fd tuli ka.
        Flop fold to bet 15/26
        Turn fold to bet 11/18, reise 0/4, turni agro 2, freq 41%
        riv bet 3/19

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        2- Overbet vs 35/14, riv fold to bet 71%
        fold turn ja flop 50%,, bet turn on 19/51 agro 1. midagi, tõsta ei julgenud varem selle tõttu.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        3- vs 24/20 regs
        3bet vs Btn open 3/8, sb openi 3bet 0/1- võtsin selle aluseks, pre agro 6.4, fold 4bet 1/1, 4bet 20.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Kuu algus kärab küll


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        1.
        A8
        mingisuguse agro veidriku vastu kes imelikke play'sid teeb (tõstab ja seejärel foldib tihemini kui vaja) küll calliks turnis aga muidu ei tea kas väga vahet on. Tõmmetega ja muidu second nutsuga vastased saad turnis all iniga sisse ja teisest küljest lihtsalt calliga saad bluffijad riveril uuesti bluffima ja second nutsude vastu saaks ikka ära stäkkida.

        Bäckdoor maste on seal harva aga mingi % ikka ja see lisab turnis stäkkimisele väärtust kindlasti. Samas ma ei usu, et 62/2 mängija mastitõmbega turnis tõstab või üldse blufib eriti tihti. Kaotasid vb 55 vastu? Enamasti ise ikka loodan et tal K8 vms.


        2.
        KJ
        mina ka seal nii märja lauaga ühe paariga ei tõsta flop. turnis tõstaks küll suurima kahe paariga olenemata vastasest, kuna igal vastasel seal palju tõmbeid ja kui tihti seal vastasel ikka kolmik või valmis rida.

        mina ei oska nendest vastase stattidest midagi kasutada selles käes. Ei tundu piisavalt vajalikud arvestades samas stattide usaldusväärsust. Peamiselt ei tundu vajalikud kuna kui vastase agro on 1 ja ta liidib siis ma arvan et ta teeks seda ikkagi kahe paariga ja nendelt saad enda suurima kahe paariga väärtust. St. vastased AF väärtusega 1 ei liidi ainult kolmikute ja reaga. Ma ei pane kedagi kunagi kolmiku või flopatud rea peale.

        Vastasel väiksem maja, 88, 99-ga?


        3.
        ma pole eriline BvB 100BB deep mängu proff aga tundub mõistlik seal sellise vastu väga laialt 4bettida ja kõiki mängitavaid käsi ilmselt 4bettida oop (mitte ühtki 3bet calli top rangeiga ka).
        Ma ei tea muidu mis rangeiga seal stäkkima tasub hakata 5bet vastu. Stäkitavate kätega ma teeks 4beti väiksema et 5betti indjuussida ja et 6bettida saaks. Kui NL10 vastastel üldse mingi non-all-in-5bet on olemas siis võib alati väiksemalt 4bettida, et 6betil säiliks fold equity. Ei usu hästi et teil seal 5-6betid eriti arsenalis ja ma ei tea cäsh 5-6bet dünaamikast midagi.
        Kui pidevalt 5betitakse, siis A9s peaks olema stäkkimise käsi juba.

        Comment

        • musaire
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 220

          #394
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #395
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

            Tänan

            1. käes 22 e set
            2. 88 aga kui too ebaagro vastane seal minu tõstet üle tõstab, kas viskan 2 paari sõnnikusse?
            3. regs ja muude hulgas 5bette liigub vähe bluff kätega.

            Ei, raha pealevoolukontroll pole coachi süü, et sellest minu ja coachi vahel pingeid tekkima ei hakkaks, sest komplekssed suhted võivad tekitada vaenulikkust.

            vs coldcallija 17/10, fold flop 71%, fold turn ja riv 50%, võinuks bettida turni usun, a regsi call tundus tugev, sest taga oli veel 63/20 vastane.

            Comment

            • musaire
              FPP Pro
              • Dec 2012
              • 220

              #396
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

              2. Ma ilmselt stäkin ära turnis KJ. Kui ma igapäevaselt 100BB diip mängiks, siis vb oskaks mingeid teisi variante ka mõelda.


              A2
              paneks turnis ja riveris ka. Kaks paari kõrgeima kaardiga tundub liiga tugev value mitte võtmiseks.







              Rahapealevoolu teemat ma ise ikka võtsin naljaga algusest peale. :)


              Selgituseks, see üleval postitatud pilt siin vahel rändom quote mõtetest mis kehtib kõige kohta aga ka pokkeri ja kõigi mängijate kohta üldises plaanis (ka minu kohta) - seda et tihti juhtub nii et käsi mõeldakse keerulisemaks kui see seda on.
              Edit: tagantjärgi mõeldes, pokkeris kehtib see natuke teisiti. Pokker ise on keeruline ja "Any fool can make something complicated" võiks öelda iga fishist vastase kohta ja riidide ja ajaloota on nende vastu raske mängida.
              Last edited by musaire; 03.03.15, 17:38.

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #397
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                Panen mõned käed üles taas:
                vs 28/0, 30 kätt vaid, fold bet 50% kandis, bet riv 3/4. Peab callima tihti ära.? Pole samplet tglt



                Pean riv bluffima?
                vs 27/23 reg moodi. Pre agro 4. fold 3bet 2/4,
                reise flop 0/6, fold flop 9/14, fold turn 4/7, turn ja riv agro 1. riv fold 1/5, 227 kätt

                Autonotes
                [P] 4Bet+ range {AA,KJo} (2)
                [P] Attempted Steal then 4Bet {KJo} (1)
                [P] Called 2Bet from blinds range {AJs,KTo+} (4)
                [P] Called 3Bets in position {QQ} (1)
                [P] Called 3Bets out of position with {AJs,KQs} (2)
                [F] Donks flop with top pair or better (1)
                [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (1)-see minu käes
                [T] Played turn draw aggressively (3)





                vs 62/22,
                400 kätt, siin riveril valuet pole enam? kuigi vastane on suht kerglane

                flop, turn foldib 63%, riv 40%, riv betib 11/60 vaid

                notes auto:
                [P] 3Bet range {AJs,KTs} (2)
                [P] Called 2Bet from blinds range {A6s,K5s,T8s,65s,62s,AJo,A5o-A6o,KQo,Q6o-Q7o,T8o,86o+,75o,54o,43o} (18)
                [P] Called 3Bets in position {66,AJo} (2)
                [P] Limp and called a raise {K6s,Q8s,T8s,A7o,A4o-A5o,K8o,JTo,98o,86o} (10)
                [F] Donks flop with top pair or better (1)
                [T] Called two 1/2 Pot or greater barrels w/draw (1)




                vs 23/18, tõsta ei tohiks regs vastu siin?. bet riv 12/24, fold riv 70%. kesk agro f on 3. Flopis 10. 500kätt




                vs 69/6/1, foldib 50% tänavati vaid.




                vs 25/20 ok regs, tõsta üle ei maksa vist?

                Comment

                • musaire
                  FPP Pro
                  • Dec 2012
                  • 220

                  #398
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                  Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                  Panen mõned käed üles taas:
                  vs 28/0, 30 kätt vaid, fold bet 50% kandis, bet riv 3/4. Peab callima tihti ära.? Pole samplet tglt
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Pean riv bluffima?
                  vs 27/23 reg moodi. Pre agro 4. fold 3bet 2/4,
                  reise flop 0/6, fold flop 9/14, fold turn 4/7, turn ja riv agro 1. riv fold 1/5, 227 kätt

                  Autonotes
                  [P] 4Bet+ range {AA,KJo} (2)
                  [P] Attempted Steal then 4Bet {KJo} (1)
                  [P] Called 2Bet from blinds range {AJs,KTo+} (4)
                  [P] Called 3Bets in position {QQ} (1)
                  [P] Called 3Bets out of position with {AJs,KQs} (2)
                  [F] Donks flop with top pair or better (1)
                  [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (1)-see minu käes
                  [T] Played turn draw aggressively (3)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                  vs 62/22,
                  400 kätt, siin riveril valuet pole enam? kuigi vastane on suht kerglane

                  flop, turn foldib 63%, riv 40%, riv betib 11/60 vaid

                  notes auto:
                  [P] 3Bet range {AJs,KTs} (2)
                  [P] Called 2Bet from blinds range {A6s,K5s,T8s,65s,62s,AJo,A5o-A6o,KQo,Q6o-Q7o,T8o,86o+,75o,54o,43o} (18)
                  [P] Called 3Bets in position {66,AJo} (2)
                  [P] Limp and called a raise {K6s,Q8s,T8s,A7o,A4o-A5o,K8o,JTo,98o,86o} (10)
                  [F] Donks flop with top pair or better (1)
                  [T] Called two 1/2 Pot or greater barrels w/draw (1)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  vs 23/18, tõsta ei tohiks regs vastu siin?. bet riv 12/24, fold riv 70%. kesk agro f on 3. Flopis 10. 500kätt

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  vs 69/6/1, foldib 50% tänavati vaid.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  vs 25/20 ok regs, tõsta üle ei maksa vist?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Okei, teen ajule tervislikku hommikvõimlemist.



                  AK
                  ma ei teagi. harva keegi liidib seal riveril kehvemaga agressori vastu. seal tema spotis bluffimine või kehvemaga panustamine ei tundu temale kunagi kasulik nii ohtliku lauaga ja tema panus on valuey. Tuleb mõelda et ta peaks teadma et sinul seal tihti K hea kikkeriga või parem ja selle vastu niisama ikka ei liidi, riskantne. üks paar tundub nõrk küll sinul seal.
                  Ma tean et ma ise olen selliseid callinud kunagi (vb mõne haruldase maniaki vastu võib). Olen suht kindel et õige on foldida. Kui ta panustaks suuremalt, siis see on eriti lihtne.
                  Foldimine on lihtne kui mõelda et mida sa seal esindad ja ikka liiditakse peale sinu bärreleid.

                  River statte ma ei julge kasutada. Betib 3/4-st on kuidagi olematu sämpel ja ei näita mis liinide korral ta seda tegi. Siin ma tunnen et sa kindlasti ülekasutaks statti, kui sa seda kasutaks.

                  Tightide vastu ma vahel chekin turni enda mängudes, kuna kolme tänavat väärtust ei looda ja ühe paari jaoks hakkab laud juba kehvemaks ka minema.


                  A2s
                  ausaltöelda võiks küll riveril bluffi proovida.
                  Kui ta flopil tõstab, siis tal tõmme või kolmik või muu nuts ja kui ta turnis uuesti ette chekib, siis tal see nuts ei saa olla, kui ta loogiliselt mängib ja jäävad ainult tõmbed ja muud nõrgad.
                  Ma ei tea turnis vist ei tasugi kohe uuesti panna jah, sest sinu tõmbega ka tasuta kaart kasulik ja K lauas võib vastase tõmbeid aidata ja saad tihti calli või vahel ka uue tõste. Riveril kui ta veelkord chekib, siis võiks korraliku suurusega blufiga riskida küll. Kui teed nt. 70%-potise blufi arvestades et oled taga, siis see peab õnnestuma vaid ühel korral 2.4-st ((1+0.7)/0.7=2.4), nii et pole tarvis muretseda et alati ei õnnestu. Kui teed potise, siis võid ka pooltel kordadel feilida aga potine polegi usutavam.
                  Loosid fishid küll callivad sind seal tihti maha väikse paariga ka ja neil võib paar olla flopil tõstes ka.
                  Antud vastane tundub solid ja võiks bluffida.


                  Ma ei tea kas see tuli kasuks et ma nägin mis vastasel on. Järgmine kord võid üritada vastase kaardi ära peita.


                  KJ vs KQ
                  Turnis panustaks rohkem. Tõstele foldin. Pott $1.5, paneks $1 või $1.1 või nii. Ja siis võib-olla selle kuiva riveriga paneks veel vähem kui poolepotise või poolepotise panuse takkaotsa (et vastane T või 9 -paariga, mis tal tõmbele lisaks võib olla, calliks), tõstele foldiks.
                  Ma ei pane vastaseid K peale kui nad seal flopil liidivad, ammugi parema K peale kui sinul. Selle flopiga liidivad tavaliselt tõmbed ja kui turnis ja riveril ei tõsteta, siis ei muretse.
                  Turnis suuremalt bettimine on vb olulisem kui riveril bettimine. Solid vastu ei tea kas riveril enam paneks.


                  KJ
                  ei tea miks sel regil poolik stäkk on. selle stäkiga peaks olema suht kitsas range et pre seal callida nii. Riveril ma stäkiks kahe paariga ära küll. Liiga haruldane et ta sind biidib KK-taskupaariga või 88, 99, JJ ja QT-ga(mida enamust ta ei tohiks nii mängida). Näitad flopil ja turnis (ma slow-calliks seal turnis) nõrkust ka.


                  T4
                  päris all in ei overbetiks, kuidagi liiga kuiv kui vaadata mida flop vastasele pakub ja siis mida turn tema range juures aitaks (kui tihti seal ikka masti- või reatõmme vastasel tekib sealt flopilt jätkates). jätaks riveriks ka nuppe, aga tõstaks vist küll, kindel pole. Kui vastasel K, siis 69/6-mängija saad riveris ikka stäkkida ja turnis üle ei pingutaks.
                  Kaotasid parema kikkeriga T vastu? :/
                  Kuna 69/6 agressiivsusele ei viita, siis peaaegu et usuks et tal ongi T seal. Poleks vale lihtsalt maha callida tõsteteta.
                  Su käsi pole eriti peidetud selleks et overbettida (sul on trips, parem oleks set).

                  Siinkohal pean uuesti meelde tuletama et suure VPIP-ga ja väikse PFR-iga vastased ei pane enamasti raha potti bettides, vaid callides. Kui nad betivad, siis on midagi viltu.



                  87s
                  esimene mõte on et tõstaks.
                  ta võib samahästi limpida 86s, 76s, 63s, või A6s-ga. Kuigi nojah, 65s üks parematest.
                  Minu jaoks limpivad vastased imelikud, minu mängudes solid vastaseid selliseid pole ja ma ei oskaks nende range'i määratleda ja nende range'idest eemaldada ka käsi nagu K6s jne., kui nad juba limpimas on. Olgugi et 25/20 mängija limprange ei saa lai olla.

                  Nii et küsimuseks on ka see, et millega ta sinu tõstet seal calliks. Tripsid ikka callivad vist.
                  Jama see et tal seal 44 ja 55 ka ja kokku (65s ja 64s lisaks) siis ca. 0.75% käsi (maas palju blokkereid), mis kaardipakist saadaval ja mis sind biidivad. 99 tõstaks pre kindlasti.
                  Kui natuke venitada vastase range'i, mida sa biidid, ja panna sinna kõik saadaolevad K6s, A6s ja 76s, 86s ja 63s, alles siis see range on sama suur ehk 0.75%. Nii et tõesti solid mängija vastu tundub lihtsalt call turvalisim ja mõtekas, kuna neil pole seal kunagi slowpleitud AA ja KK ka, millega nad calliks erinevalt mõnest fishist.



                  Head sujuvad graafikud sul tõesti nagu eespool kommenteeriti. Gl märtsis!
                  Ega sul pole võtta graafi kogu päeviku pidamise perioodi kohta? Ma ei tea kas pidid vahepeal uue andmebaasi tegema uue kõvaketta jaoks.

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #399
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                    Tänan!
                    MItmed käed olid kaotavad, aga T4 tripsiga võitev vaid.

                    Üldgraafi saaks kui kuud kokku liita, sept alustasin siin. Jaanuar oli miinuskuu -100, teised kuud plusslainel- +1k midagi.

                    Comment

                    • musaire
                      FPP Pro
                      • Dec 2012
                      • 220

                      #400
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                      Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                      Tänan!
                      MItmed käed olid kaotavad, aga T4 tripsiga võitev vaid.

                      Üldgraafi saaks kui kuud kokku liita, sept alustasin siin. Jaanuar oli miinuskuu -100, teised kuud plusslainel- +1k midagi.
                      Np.
                      Suht põnevad käed.

                      Graafikust rääkides seda, et tegelt mind huvitas siinkohal rohkem graafiku kuju kui numbrilised näitajad.

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #401
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                        vs 24/20/3 reg sb vs btn võitlus, kas peaks turni slowpleima?

                        Comment

                        • p0l1
                          Grinder
                          • Jan 2011
                          • 581

                          #402
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                          Minu jaoks on b/c turn ja decide river, kuna b/3b liin oleks käe üle mängimine.

                          Kui vastane foldib cbetidele, siis check turn, kui ei foldi, siis bet turn. Ei taha, et ta oma drawsid ja pocketeid foldima hakkaks, kui neid oli.

                          See võib vabalt selline BE rexi nõu olla.

                          Comment

                          • trasadonkad
                            Grinder
                            • May 2014
                            • 672

                            #403
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                            võtaks hoogu maha turnis jah, as played ma bet/foldiks (vahest x-iks ette ja x/calliks maha) kuna ei usuks et ükski reg mind sellises spotis bluffima hakkab. sissekütmisel ei näe kä mingit valued, keerad pmst SDV blufiks reppides quadse??? v millelt sitemalt sa nuppe saad?
                            Last edited by trasadonkad; 05.03.15, 00:25.

                            Comment

                            • musaire
                              FPP Pro
                              • Dec 2012
                              • 220

                              #404
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                              Arvan kokkuvõttes midagi sarnast nagu "p0l1" ja "***sadonkad".
                              Enda mängudes võtan turnist alates enamasti check-call liini ja äctin aeglaselt.

                              Edit: BvB reg võitluses üldiselt turnis bet ja slow call hea, riveris check-call jah.

                              Eks seal vastasel mingeid tõmbeid on vahel aga tugevate tõmmete peale kes stäkkida tahavad ei saa loota, seda harva. Vahel mind seal turnis callib lihtsalt K-high ka flõutides. Agro vastu kelle arvates sa ise tight vb check turnis parem.
                              Last edited by musaire; 05.03.15, 07:19.

                              Comment

                              • ivar866
                                Grinder
                                • Oct 2012
                                • 776

                                #405
                                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                                väärt nõu, tänud

                                Uus olukord, liiga väärkoheldavalt mängitud vist vs 25/20 regs, agro 4, flop reise 5/29- 17%, 2k kätt
                                UTG on 60/10 vaal

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by ivar866; 05.03.15, 09:35.

                                Comment

                                Working...