ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #346
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    TT-KK võib ka olla ju 5. käes vastasel, et miks mitte panustada turni?

    6. vastase kohta on ca 30 kätt vaid. Stäkk polnud full, mis viitas, et ta võiks nõrgemaga callida. aga hea river!

    Tänan nõu eest. Enamus kätest olid kaotavad kahjuks jah, mõtlesin kas ja kui valesti olid

    Comment

    • musaire
      FPP Pro
      • Dec 2012
      • 220

      #347
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

      no problem.

      kommenteerin veel 5-ndat kätt:
      kui vastasel pidevalt TT-KK võtta oleks, siis võiks AA-ga iga kord fishide vastu UTG all in pre shovida full ring lauas 100bb diip ka. seda aga ei juhtu et QQ-KK vastastel väga varnast võtta on terve full ring laua peale.
      siin shorthanded kolmekesi hea kui üldse vastane mingitki paari taskukaardi abiga ühel korral kolmest näeb selle lauaga turnis, tegelt näeb vähem kui 1/4, sest 9 on vastasel harva (ja sulle see ei sobi) ja tema shorthanded 3beti callmise range ei tohiks sisaldada eriti kaarte nagu 4 ja 5, vb ühel juhul kümnest tal midagi on
      Last edited by musaire; 27.01.15, 17:06.

      Comment

      • musaire
        FPP Pro
        • Dec 2012
        • 220

        #348
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

        ütlesin 5nda käe kohta check-call, check-call, check-call. tihti tuleb teha ikkagi check-call, check-call ja river liid-shovida enamus laudade puhul, kuna vastane kolme tänavat ei bärrelda suure osa kätega
        Last edited by musaire; 27.01.15, 17:14.

        Comment

        • musaire
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 220

          #349
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

          5. käsi
          kuigi noh kui mõistlik tightim vastane siis tema 3bet call range'ist pre moodustab TT-KK arvestatava osa aga broadway käsi ja AJ+ käsi rohkem ja 3-way mänguga adapteeruval vastasel võib 3bet call range olla top 20% ja TT-KK sellest vaid kümnendik
          ja üldiselt siis kui vastasel midagi ongi, siis check ei tee samuti palju kurja

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #350
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

            Viskaks käsi ka:
            vs regs, 18/15, 700 kätt,
            flop agro 4.7, bet 30/60, fold 18/28, turn fold 8/15, riv fold 4/6, bet 8/20 agro f 4.
            wsd 8/16, 3 bb/100

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            vs vastane 50/0, 50 kätt
            fold flop 4/6, fold turn 1/1, ega ma siin riveris ei hakka dsämmima või peaks?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




            Jaanuar polnud NL25 6max mõttes üldse hea, aga proovima pidi, uuel kuul ehk tuleb: edu ka teistele ja musaire head paranemist


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #351
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

              88 käes jätad turnis dollari jagu raha võtmata.

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #352
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                Päris hea play tegin enda arust vs regs AAga, 24/21/2 500kätt, flop reise cbet 0/8 ja fold bet 68% (15/22)
                ja vs hobimängur 64/2, fold bet 55 agro 2.

                Pre hoian potis nõrgemat mängijat, flop kisub kahtlaselt nutsuseks regsi poolt


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Foldide kollektsiooni läheb ka see
                vs 100/0, üks käsi infot, kardan et oleks pidand callima
                77 ja 9x saab vast biitida vaid mind.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                vs 25/24 semiregs, mingi value sain

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • musaire
                  FPP Pro
                  • Dec 2012
                  • 220

                  #353
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                  Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                  Viskaks käsi ka:
                  vs regs, 18/15, 700 kätt,
                  flop agro 4.7, bet 30/60, fold 18/28, turn fold 8/15, riv fold 4/6, bet 8/20 agro f 4.
                  wsd 8/16, 3 bb/100

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  vs vastane 50/0, 50 kätt
                  fold flop 4/6, fold turn 1/1, ega ma siin riveris ei hakka dsämmima või peaks?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Enamvähem okei käed.
                  88 puhul arvan samamoodi nagu timz. Vaata kui märg laud.
                  Riveril paneks tunde järgi et palju ta callib. esmapilgul tundub vastastel seal palju luhtunud tõmbeid ja nõrku paare millega all ini ei callita. sinu panus tundub mulle ideaalne.

                  Comment

                  • musaire
                    FPP Pro
                    • Dec 2012
                    • 220

                    #354
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                    Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                    ja musaire head paranemist
                    Tänks. Paranen käsi käe kaupa.
                    Natuke sai jaanuaris ikka mängitud ka juba. Siin väike näide turbo 180man SnG'st (kommentaaride ja analüüsideta):

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #355
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                      lammas ja musäär kräkivad ässasid ja mutte, kuis naiste rindel ka sul? kräkiD mutte ka?

                      Comment

                      • musaire
                        FPP Pro
                        • Dec 2012
                        • 220

                        #356
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                        Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                        kräkiD mutte ka?
                        Ei kräki mutte. Mute'in kräkke.

                        Comment

                        • musaire
                          FPP Pro
                          • Dec 2012
                          • 220

                          #357
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                          Päris hea play tegin enda arust vs regs AAga, 24/21/2 500kätt, flop reise cbet 0/8 ja fold bet 68% (15/22)
                          ja vs hobimängur 64/2, fold bet 55 agro 2.

                          Pre hoian potis nõrgemat mängijat, flop kisub kahtlaselt nutsuseks regsi poolt


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Foldide kollektsiooni läheb ka see
                          vs 100/0, üks käsi infot, kardan et oleks pidand callima
                          77 ja 9x saab vast biitida vaid mind.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          vs 25/24 semiregs, mingi value sain

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          QQ
                          Esialgu ei saanudki aru kumb see nõrgem vastane sul on. Tugev ei mängiks pooliku stäkiga.

                          Pre on nii ja naa. Kui shortstäkk kambas, siis tema vastu isoleerida kõige targem pole jah. Kui suurem nõrgem stäkk äktiks enne shorti ja/või tugevamat, siis kindlasti paneks pre pigem otsa veel, mhmhh. Aga siin paneks ka ikka kui nõrgem niivõrd vaal et maksab shorti all in'i kinni väga laialt.

                          Vastase donk flopil on tummine ja kui arvestada et ta vb passiivsemapoolne muidu kui neid väheseid statte vaadata. Laud samas märg, kus tõmbed võivad liidida (ma ei tea kas seal 9-ga ka liiditakse aga vist peaks) ja kuna liiga kindlaid statte pole vastase kohta , siis ma callin. Hea oleks kui tead mis kätega vastane selle sizinguga liidib, mõni vb liidib nii ainult 2pair+ käega).

                          Kindlasti ei calli nii et seejärel foldima hakkaks shorti vastu (kelle vastu sa peaks juba pre teadma et lähed lõpuni ja kelle vastu laud palju ei otsusta, kust tead et tal TT ei ole nt.).


                          J9s
                          statte st. pole olemas

                          hea peidetud nuts käsi, peaks õnnelik olema kui saad actionit, ei foldiks jah , ausaltöelda turnis paneks all in märja laua tõttu, kui ta juba tõstis.
                          shorthanded ja üldse seda kätt ei ole võimalik nii tõmbesel laual võimalik eriti üleesindada ka ja seega suht peidetud ja callimise jaoks lisaks küllaltki head oddsid riveril as played ka.


                          KK
                          ei soovitaks pidevalt slow playd teha pre. regide vastu ka kindlasti mitte. OOP pead selle tõttu ka posflop slow played tegema ja väärtust ei tule, regid sulguvad kui korra callid.
                          pre tõsteid tasub balanseerida kui ei callita sind, fishises lauas pole seda vaja siiski.

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #358
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                            TTga on regs, 20/16

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #359
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                              Kas sinu arust 2dol 3bet pole liiga väike, kui vastane avab 0,75? See on nii, huvi pärast küsimus :)

                              Comment

                              • ivar866
                                Grinder
                                • Oct 2012
                                • 776

                                #360
                                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                                vist ongi väike 3bet , 2.5 panen nõrkade vastu ja 2.25 tugevate
                                tänud märkuse eest

                                2. vs 26/20




                                3. vs 81/4. Tundus et pean callima, kuna riveri agro on kõrgeim ja valuebetiks liiga palju pani

                                flop bet 2/9, fold 3/5,
                                turn bet 4/6, fold 0/2
                                riv bet 3/3, agg freq 80%

                                [P] 3Bet Blind vs steals w/{QJs} (1)
                                [P] 3Bet range {QJs} (1)
                                [P] Called 2Bet from blinds range {JTo,64o} (2)

                                Last edited by ivar866; 11.02.15, 08:49.

                                Comment

                                Working...