ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #286
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Vahepeal on grind käinud vaikselt. KingiRAha pole tulnud peale, ära läind ka pole suurt.


    Loose vastane callis maha:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Vastane oli parajalt loose: 50/20

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Ära sakkis

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Vastane station. Flopis läks väike panus.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    ebaõnne sõdur,vastas suht reg 25/20
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • ivar866
      Grinder
      • Oct 2012
      • 776

      #287
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

      Korralikult allaminek vaatamata sellele et tarokaartid ennustasid küllust


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Assa Mait
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • p0l1
        Grinder
        • Jan 2011
        • 581

        #288
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

        8Qs käsi pole mõtet seda beti riveris teha. Kui tal oli A, 6 või poti ja mõned 1pair käed, mida on ca pool ajast, siis uudishimulikum tüüp neid ei foldi või tõstab.

        Turni bet on ka juba väga kahtlane, kui ta midagi ei foldi.

        Betiks siin thinimalt alates oma mid 1 pair kätega, aga ei blufiks pmst, kui selline riid on.

        Stationi vastu natuke kätt oodata ja siis fat value võtta. Mikros töötab endiselt.
        Last edited by p0l1; 23.12.14, 12:32.

        Comment

        • musaire
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 220

          #289
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
          Vahepeal on grind käinud vaikselt. KingiRAha pole tulnud peale, ära läind ka pole suurt.


          Loose vastane callis maha:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Q8s
          Sa chekid tänaval kus ma betiks ja betid tänaval kus ma siis seejärel pigem chekin.
          Kuna sul flopil erilist showdown väärtust pole, siis ma cbetiks seda kätt 100% iga vastase vastu ja seda siis mitte equity pärast, ka mitte erilise fold equity pärast, vaid enamasti muuhulgas selle pärast, et vastane ei hakkaks sinu cheki järel delayed donkbetti üritama turnil või riveril, mille vastu sul pole midagi teha selle käega. Niiet tarvis oleks odav cbet teha flopil (üle poole poti pole mõtet, kuna fish ei foldi suuremale sagedamini) ja seejärel suurem lootus tasuta turn ja river kaartidele ja paremat sellest käest loota polegi. Vastu hakkamise korral lihtne fold ja edasi ei tea kas bärreldaks, sest kohustuslik cbet flopil ei tea kas esindaks masti maas sinu jaoks kõige paremini.

          Betid turnis, kus tuleb maha mitte just eriti scary kaart ja kaart mis võib vastasele equitit juurde olla toonud masti- või reatõmbe näol.


          Vastane oli parajalt loose: 50/20

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          KQs
          Ei teagi miks selle käe oled postitanud. Vb selle pärast et kaotasid A-high mastile ilmselt. Enamvähem okei käsi muidu aga turni tõste on vist veidi liiga soodne vastase jaoks, seda eriti juhul kui tal peaks olema ruutu A. Maas on reatõmbeid ka, millega ta võib rohkem maksta ja riveril sulguda. Vastasel on callida $1.9 ja pott on $8.5 peale sinu tõstet.


          Ära sakkis

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Ma ei betiks flopil. Su käsi (ja donkbet liigutus enamuse silmis, kui teil mingit veidrat historit pole) on liiga tugev ja vastase käsi selle lauaga tihti liiga nõrk, kui tal nõrgem on. Milleks võtta vastaselt initsiatiiv. Ta võib sulguda.
          Check-calliks maha suure osa vastaste vastu, kui turn ja river mõlemad kaks kõrgemat kaarti ei tule (A ja K, või K ja Q).
          Siin võib vea põhjus olla see et sa ei taju kui suur equity sinu käel siin enamus ajast on (väga oluline igas käes igal tänaval üle hinnata võimaluste piires) flopil. Sa oled kõvasti ees ja kaitsta pole vaja.


          Vastane station. Flopis läks väike panus.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          TT
          Nojah, flopil võib ikka rohkem ka panna.
          Ei tea kas see on mulle potkontrollivast turniirimängust sisse kulunud aga mina chekin juba turnis. Sul on showdown olemas, pole top pair ja laud veidi liiga kuiv. Aga nojah positsioon sul küll vähemalt. Ma ei tea kui palju ma reaalsuses stationi vastu adapteeruks selles spotis.


          ebaõnne sõdur,vastas suht reg 25/20
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          77
          Standard.
          Mul oli eile sarnane käsi. Floppasin 99-ga kolmiku, vastane floppas rea. Tegin veel slow playd ka tema vastu.

          Comment

          • musaire
            FPP Pro
            • Dec 2012
            • 220

            #290
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

            Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
            Korralikult allaminek vaatamata sellele et tarokaartid ennustasid küllust

            Assa Mait
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            AA

            Kui seal pidevalt kolme-neljakesi flopile minnakse ikka, siis paneks pre ikka otsa kindlasti.
            As played siis flopil ei donkaks, kõvasti üle keskmise kuiv laud ja hirmutad vastaseid, pmst liiga taga või liiga ees spot ja seda eriti dongates. Ja as played siis ei tahaks turnis ka bettida, sest kuiv laud ikkagi ja ootaks vastaste panust või bluffi ja teeks check-raise turnis as played. Kui turnis ässa ei tuleks maha, siis ilmselt check-calliks edasi kui vastased liiga palju actionit ei korralda.

            Vastasel haige käsi ja veel haigem river.
            Aga pmst nutsusid näeb siin vastas tihti kui keegi üldse callimas (ja seepärast pigem võiks hoida mitte dongates ja igal tänaval mitte liidides ka nõrgemaid ja bluffe sees, et mitte ainult nutsude vastu olla iga kord. Seekord turni kaardiga vedas. Said seal rahad väga +EV sisse. Ja river väga õnnetu).


            Su graafik näib olevat kuulerite laine. Loodame et jooks paraneb ja et pühade ajal sa liiga hasarti ei lähe.
            Rahulikke pühi kõigile ikka siis! Ma ei teagi kui palju ma ise pühade ajal viitsin mängida.

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #291
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

              Ma soovin samuti häidpühasid ka SUlle ja teistele micro grinderitele!
              Täna jäin min plussi, ehk hakkab minema ka nii, kuu on be väike pluss 50 ehk

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #292
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                Graaf siis enne 80 daalast allalendamist, mis on teises op süsteemis



                Tänamõtlengi, kas pärast jõulupidu veel panna käima mäng, ehk ikka

                ps- jõuluvana tõi head grindimis sussid, villased soojad jms head

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #293
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                  Vastu sattus täna 70/10 vastane 86 kätt
                  fold to cbet oli ca 50% tänavatel, tundus +EV panna kõik sisse, mis arvad?



                  unknown hiljem lasi 40/10 stiilis edasi




                  mingit valuet vist ei saa bettides sellel laual vs 70/10, esimeses käes olev vastane




                  vastane ajas korraks juhtme kokku flopi betisuurusega

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #294
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                    tänud juba ette p0l1,
                    kas see bet vs missed cbet pole mitte liiga advanced stats mida vaadata kui käsi on ca 80 vaid?.
                    Last edited by ivar866; 30.12.14, 20:58.

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #295
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                      Call on siin mõeldav?

                      vs 46/11/Afreq75 ,
                      flop bet 27/54 AF4,
                      turn bet 25/39 AF8,
                      riv bet 19/26 AFreq 88

                      won 13/18 at showdown

                      Comment

                      • p0l1
                        Grinder
                        • Jan 2011
                        • 581

                        #296
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                        Ei taha 99ga siin callida riveris ilma riidita. Oddsid ei ole kõige hullemad samas, eks ta tunde järgi ole.

                        Üldiselt, kui nii agro vastu OOP pead olema, siis isoks väiksemalt preflop. Enamasti on post flop mitu ülekaarti ja ebamugav mängida. Saad väiksemas pangas blufcatchida :) ja foldid ilma infota pole nii kallid.

                        Tugevama käega, millega ennast kindlalt tunned isoleeriks sama sizinguga.. .


                        Statside osas ei ole järjepidevust:

                        1) Endiselt soovitan post flop aggression factori ära vahetada agg frequency-ga (igal tänaval), mis on %-des.

                        2) Post flop tuleks kasutada bet vs. missed cbet statse, mitte lihtsalt bet statse. Bet vs. missed cbet nimetatakse ka stabimiseks.

                        See on siis, kui sa tõstad pre flop ja checkid ette ja siis ta betib.

                        Comment

                        • musaire
                          FPP Pro
                          • Dec 2012
                          • 220

                          #297
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                          Vastu sattus täna 70/10 vastane 86 kätt
                          fold to cbet oli ca 50% tänavatel, tundus +EV panna kõik sisse, mis arvad?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          unknown hiljem lasi 40/10 stiilis edasi

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          mingit valuet vist ei saa bettides sellel laual vs 70/10, esimeses käes olev vastane

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          vastane ajas korraks juhtme kokku flopi betisuurusega

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          AK
                          pre tahaks tõsta üldiselt
                          flopil nii ja naa kui passiivne (70/10, rohkem statse ma ei kasutakski NL10) tegelane järsku bettima hakkab, siis ma vahel lihtsalt callin ja vaatan kuidas ta turnis panustab
                          sinu liin siiski ka enamvähem okei


                          AA
                          foldi plaanis pole turnis ja seega turnis oleks isu overbettida või vähemalt poti ligi bettida hyper-märja laua tõttu selle vastase vastu, overbet all in ka okei.
                          river foldiks as played, üks paar ei ole hea selle lauaga ja vastase passiivsus (40/10), kuigi polegi kõige määravam, ei kõnele calli kasuks



                          KJs
                          flopil teeks küll auto-cbeti, kuna cbet on nii iseenesestmõistetav igaühe jaoks et see callitakse väga laia range'iga ja mille järel hilisem chek turnis oleks hea nõrkuse märk. nii väikse potiga ei alustaks potkontrolli flopil kehva mängija vastu

                          sellel riveril võiks kindlasti teha iga eelneva liini puhul overbeti, mida võivad A-high'd callida ja kes teab millega veel 70/10 calliks (passiivselt ära oota bluffi ka).

                          QJ
                          veidrate tight passiivsete mängijate vastu ma vb foldin selle flopil, niiet hea oleks kui vastase kohta ikka midagi teaks ka
                          mul oleks ka juhe korraks koos ja starsis mängides klikiks kohe vastasele ja vaataks mitmel laual rändom mängib ja muud infot
                          Last edited by musaire; 31.12.14, 05:59.

                          Comment

                          • musaire
                            FPP Pro
                            • Dec 2012
                            • 220

                            #298
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                            Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                            Call on siin mõeldav?

                            vs 46/11/Afreq75 ,
                            flop bet 27/54 AF4,
                            turn bet 25/39 AF8,
                            riv bet 19/26 AFreq 88

                            won 13/18 at showdown

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            99
                            Ma vb isegi alustaks siin flopil samamoodi nagu sinu KJ käes KTT laua korral väga loose mängija vastu kuival laual cbetiga ikkagi. 99 vajab kaitset ka. QQ jätaks laual tähelepanuta ja calliks tõsted flopil kui superagro vastane. Sinu turni check flopi cbeti järel oleks hea nõrkusemärk, mis sütitaks vastast. check-call check-call on vb liiga tugev, mille peale vastane õhuga mitu korda ei bärrelda ja seega see loose-agro vastu vb parim poleks

                            PS:
                            väike riid ka - vastane betib flopil 1.19 kui pott on 1.25, mis mulle ütleks, et vastane on reg ja kui ma näen et ta võitnud showdownil 13/18, siis tal hiiter ja statsid sellest kallutatud ja oled ABC stiilis mängiva regsi vastu tegelt ja nutsu vastas kui ta turnis uuesti poti betib,

                            tekib ka küsimus et mitu kätt vastase kohta?

                            igatahes 46/11 näitab taaskord üldist passiivsust ja oled bettiva passiivse vastu.
                            ei saaks öelda et oled eriliselt agro vastu. sul vb ta kohta paarkümmend kätt ja ta kaks korda ässadega vaid pre sisse limpinud ja iga tänav ABC-panus temalt
                            kuna W$SD on 13/18, siis sul ikka üle saja käe ma arvan ta kohta

                            turnis on asi juba liiga kahtlane ja ma mõtleks foldi peale, kui pole riidi et ta pidevalt poti suuruselt blufib


                            Mängus annab parandusi teha. Mis tähendab et potentsiaali on enamaks. Mis on hea uudis.





                            Kuule aga head aastavahetust ka kõigile!


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by musaire; 31.12.14, 06:35.

                            Comment

                            • p0l1
                              Grinder
                              • Jan 2011
                              • 581

                              #299
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                              88 käe põhjal ei saa neid statse väga olla.

                              Sain aru, et on suuremad sampled :), kuna käte arv polnud kirjas, aga bet statsid viitasid mingile samplele.

                              Kena vana aasta lõppu.

                              Comment

                              • ivar866
                                Grinder
                                • Oct 2012
                                • 776

                                #300
                                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                                vs 19/12/regs, 1K kätt won at sd 41/62, 18bb/100

                                Pre fold t0 3bet 13/22, pre fold steal to 3bet 10/15, CO pealt fold steal to 3bet 5/9. call steal 5/64
                                flop bet 63/180 46% freq, reise cbet 3/20
                                turn bet 26/102, freq 43% agro f 2

                                kas ta blufiks nii suurelt turni?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                99 käes vastase kohta ca 100 kätt vaid.

                                AF ja frequency oli tal riveris ikka kõrged: freq 88%, mis on vist ebaoptimaalne kui just koguaeg nuts pole, aga ta bluffis, riveris timebankis ka hoolega:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                AK käsi oli selline:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                QJ käes juhe oli koos aga hääled peas käskisid callida.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Täna plaanis Tammelinnas rakette vahtida.
                                Head vana aasta lõppu ikka kõigile!

                                Comment

                                Working...