ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • musaire
    FPP Pro
    • Dec 2012
    • 220

    #136
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Optimaalne - parim, kõige efektiivsem

    Pokkeriga seoses sõna "optimaalne" ei tohiks teist tähendust omandada.

    Ei mõtle optimaalse all Nash tasakaalu seisukohalt parimat, mida võiks küll pidada ärakasutamatult parimaks. See on optimaalne optimaalse vastu. Kehvema vastu ehk reaalsuses pole GTO ikkagi optimaalne. Seda teame me kõik. Ma arvan et me kordame üksteise öeldut teiste sõnadega.
    Siin pole diskussiooni tarvis, sest kõik on kõigile selge.

    Nõustun et "GTO" kui mängusõpradele teada lühendi all ei ole olemas sellist asja nagu adaptive GTO, kuna GTO, nii nagu seda on defineeritud, on seotud tasakaaludega.
    Räägin teoreetilisest adaptiivsest asjast mida pole kuskil defineeritud ja mida sa ei peakski üldse teadma. See ei tähenda et seda ei eksisteeri.

    Gl at the tables!

    Comment

    • musaire
      FPP Pro
      • Dec 2012
      • 220

      #137
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
      Pakun välja, et ta ei avalda seda.See tuttav jutt ju ainult teise fooruminime alt
      Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
      Ikkagi ei tundu õige asi, aga las ta olla siis :)

      Paranoiad FTW. :) Hea kodune eestlasetunne tuleb.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • musaire
        FPP Pro
        • Dec 2012
        • 220

        #138
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

        Tahaks näha Ivari päevikus pigem ikka Ivari graafikuid kui enda omi. :D Pole isegi seda graafikut näinud, ei vaata neid. Spoiler minu jaoks.

        Aga mõnele selgituseks seda, et olen SNG nitt ning pole ainsatki kätt NL25't mänginud (vb paar kätt, kui Ivar korra põiekale jooksis, kui külas) ja ei pretendeeri cash eksperdi kohale ja ärge muretsege, ei hakka postitama cash teemadesse analüüse :D, ning sõber Ivari päevikus, vb ta lubab, vaatan vahelduseks tema käsi kuna vb siinsed cash eksperdid ei jõua päris kõiki tema käsi kommenteerida. Ivar kindlasti ootab kõigi kommentaare.
        Ma ei tea kumb meist cashis paremgi on, kas tema või mina. Panen kirja lihtsalt enda mõttekäigud käe kohta ja heal juhul ta jõuab need läbi lugeda.

        Hästi jämmisime pillidega, Ivar! Jazzmuusika. :D

        Loodan et ei ehmata sinu päevikust tõelisi cash eksperte eemale.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #139
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

          Kas teie oletegi tuttav turniirimängija maalt?

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #140
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

            Jep, tema ongi minu koolitaja maalt, mu ainuke coach, tänud talle!
            Siit otsin cashmängijate nõuandeid ka juurde

            vs 50/x unknown, võitev m,õnikend kätt vaid ta kohta. oddsid liiga head et foldida tundub.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #141
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

              1. Vastane 49/0/1 (-39 bb100) foldida ei armastanud (8/22 flopi fold ja 7/15 turnis), selle tõttu ei bärreldanud, 100 kätt
              riveri donk 2/3 ja fold 6/9, Oleks võind riveris reisida v suht mõttetu?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              2. Meelitamine ei aidanud vs 40/10. Piinlik käsi

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              3. Regsi moodi vastane, kas riveris tõsta veelkord ja maja mitte karta.


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              4. Vs 40/x unknown. Call on õige?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              5. 3bettija regs, pre call õige? DOnk flopil suur?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              -47 daala täna, NL50 veel ei hittind lehti

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #142
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                Esimene käsi, miks sa flopi ei Cbeti ja riveril ma sellise beti oleks pimedalt maha callinud.. 50 senti 8.25-te.. milles küsimus?
                Teine käsi, väga mina fishile ei taha sellisel laual tasuta kaarti anda ja panen kõik tänavad.
                Kolmas- prolly oleks samamoodi mänginud. Kui seal otsa kütame, siis ei näe väga halvemaid käsi mida reg seal calliks, va trip. vaevalt ta backdoori seal tõmbas niiet flushi välistaks. arvan et call suht ok seal.
                Neljas- aga mina vist foldiks..
                Viies- TT 3b call pre OOP, ei ole väga kutsuv koht. Mina foldiks juba pre.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #143
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                  Algselt postitas musaire Vaata postitust
                  Oled õigesti aru saanud ning lisaks tead mida mina mõistan. Tubli!
                  Tore näha et eesti pokkerimängijad nii terased.


                  Pole maximally exploitative ja GTO vahele võrdusmärki tõmmanud (va. maximally exploitative ja adaptiivne optimaalne mänguteooria, mille kohta enda definitsioon ja millest pole mõtet rohkem rääkida, kuid mida ma esimeses postituses GTO all mõtlesin et lühemalt väljendada end. Oli vale kasutada "GTO" ja sorri et see segadust tekitas.).
                  Segadust võib tekitada ka see, et ütlesin GTO-optimaalse kohta "optimaalne parima võimaliku vastu". Selle all mõtlen optimaalset parima võimaliku vastu, kes mängib samuti parimat võimalikust ehk GTO vs tema vastu parimat mängiv - teine GTO, ning nimetasin GTO-d petlikult sõnastatuks, kuna see pole reaalsetes spottides kunagi optimaalne (nagu nimi ütleb), kui vastas pole GTO-mängija (ühesõnaga see pole õige mänguteooria, kui see ei arvesta kõiki teadaolevaid vastase nõrkusi).

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #144
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                    Algselt postitas musaire Vaata postitust
                    Optimaalne - parim, kõige efektiivsem

                    Pokkeriga seoses sõna "optimaalne" ei tohiks teist tähendust omandada.

                    Ei mõtle optimaalse all Nash tasakaalu seisukohalt parimat, mida võiks küll pidada ärakasutamatult parimaks. See on optimaalne optimaalse vastu. Kehvema vastu ehk reaalsuses pole GTO ikkagi optimaalne. Seda teame me kõik. Ma arvan et me kordame üksteise öeldut teiste sõnadega.
                    Siin pole diskussiooni tarvis, sest kõik on kõigile selge.

                    Nõustun et "GTO" kui mängusõpradele teada lühendi all ei ole olemas sellist asja nagu adaptive GTO, kuna GTO, nii nagu seda on defineeritud, on seotud tasakaaludega.
                    Räägin teoreetilisest adaptiivsest asjast mida pole kuskil defineeritud ja mida sa ei peakski üldse teadma. See ei tähenda et seda ei eksisteeri.

                    Gl at the tables!
                    Vale vastus. Kuigi matemaatikas ja muudel reaalaladel tähendab see tõesti parimat võimalikku tulemust, siis pokkeri kontekstis tähendab optimaalne strateegia seda, et sa oled unexploitable. Pokkeri seisukohalt oleks sinu definitsioon sõnale optimaalne, nagu ma juba varem väitnud olen, maximally exploitable. Seetõttu on ka GTO NL2 grinderi vastu täpselt sama optimaalne nagu maailmaklassi mängija vastu ja teise GTO mängija vastu. Mitte ühelgi juhul pole WR alla nulli.
                    Seda viimast lõiku kommenteerima ei hakka, sest selle tegemiseks peaksin ma kõigepealt aru saama, millest sa seletad.

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    .gif
                    Ma loodan, et keegi ei võta selle tüübi sõnavõtte tõsiselt. Jutt on pikk ja uhke, aga kui reaalsuses sisule keskenduma hakata, siis idagi eriti kasulikku ei leia.

                    Comment

                    • musaire
                      FPP Pro
                      • Dec 2012
                      • 220

                      #145
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • musaire
                        FPP Pro
                        • Dec 2012
                        • 220

                        #146
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                        KK ja board 2653K masti ja rea võimalusega vastasele
                        ma ise ei oskaks foldida selliste oddside juures ja info puuduse tõttu just ka. ma tunnen et fish võib teha seal erinevaid vigu, mis õigustavad calli kui võita on 4.4 korda enam kui kaotada.
                        Muidu pigem tal on vist rida kui mast. Ta küsib kuidagi vähe.
                        Vigadena võib ta mängida selliselt väiksemat kolmikut või siis otsustas riveril K peale bluffida või blokkida millegi nõrgaga nagu A6 või A5 või A2.

                        Comment

                        • musaire
                          FPP Pro
                          • Dec 2012
                          • 220

                          #147
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                          1. Vastane 49/0/1 (-39 bb100) foldida ei armastanud (8/22 flopi fold ja 7/15 turnis), selle tõttu ei bärreldanud, 100 kätt
                          riveri donk 2/3 ja fold 6/9, Oleks võind riveris reisida v suht mõttetu?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          2. Meelitamine ei aidanud vs 40/10. Piinlik käsi

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          3. Regsi moodi vastane, kas riveris tõsta veelkord ja maja mitte karta.


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          4. Vs 40/x unknown. Call on õige?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          5. 3bettija regs, pre call õige? DOnk flopil suur?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          -47 daala täna, NL50 veel ei hittind lehti
                          Vaatan ka käed läbi.

                          1.
                          KTs
                          Contiks ka flopil. Ja kindlasti just loose vastu. Põhjuseks see, et käel on equity reatõmbe ja paaride hittimise näol, üks ülekaartki juhuks kui vastasel Q. Valmis käega maksab loose vastane paremini ja tasub kindlasti potti kasvatada, eriti positsioonis. St et ainsana ei tuleks vaadata seda et kuidas ta õnnestuks kohe foldima saada.
                          As played, siis riveril calliks ise ka 0.5 nagu "Junken" soovitas. Kindlasti ühel korral 15-st võib tal olla seal sarnane käsi nagu T9, K9 ja mastitõmbed, mida biidid. Need aga käed millel on mingisugune equity lauaga seoses. Kuna sina conti ei teinud ja ei bärreldanud, siis tegelikult on tal seal terve limp range.

                          Märkasin alles nüüd et mängid NL50. :O

                          2.
                          AA
                          Mingi osa ajast juhtuks minul sama.
                          Konkreetne laud aga väga kuiv polegi, lausa kaks mastitõmbe varianti ja reatõmbe variandid ka, ning fishi rangeis palju käsi kus 5 või 2 olemas. Niiet kalduks bärreldama. Kuna oled positsioonis, siis chekkides ei ole vastaselt bluffi ka oodata ja turn läheb tasuta mööda.

                          3.
                          ATs
                          huvitav käsi

                          Turnis ma panustaks veidi rohkem. Muidu regs võib riidida et sinul õhk ja fold equity osa pole piisavalt suur (mõne käe vastu vajalik).

                          Väga ei meeldi aga mina tahaks riveril veelkord tõsta millegipärast kui ta päris kindlasti solid reg pole ja lihtsalt regi sarnane. Mul oleks raske teda maja peale panna ja ma arvan et kui mõistlikult väätust küsida siis maksab kindlasti kehvemaga ka kinni.
                          Reg tõstaks enamasti QQ ja KK pre ja samas reg ei mängiks kuigi sageli seal K6 või Q6-ga vb. Ma ei tea kuidas 22 mängitakse.
                          Ma arvan et rändom võib mängida selliselt A6, suvaline X6 või KQ või väiksem mast ja teab mis veel ja callib nendega.

                          Seda ka et vastasel, ka regil, võib olla sind raske masti peale panna, kuna sinul endalgi bäckdoor, ja võib enda käsi ülehinnata.

                          Pokker tundub liiga lihtne, kui siin saab vaid callida. Kuigi usun et lihtsalt call pole paha.

                          4.
                          JTs ja flop QQJ

                          see on kuidagi kuiv flop ja isu oleks veidi vähem bettida flopil. potkontrolli pärast.
                          Tekib isu foldida küll all in vastu ja see isu oleks veel suuremgi kui flopi cont endalt väiksem.
                          Kui betid suurelt, siis vastasel tasub all in sagedamini ära scary flopiga.
                          Ei kujuta ette kui suure osa ajast neil seal tõmme või bluff lihtsalt. Kui mingi passiivne 40/6 tüüp, siis harva bluff/semibluff. Kui 40/40 tüüp, siis ma võin callida ka.


                          5.
                          TT

                          jäin praegu mõtlema et kas olen kunagi TT-ga callinud selliselt pre. Standard oleks fold küll, arvan ka. Siiski kuna 2bet ja 3bet on siin väikesed ja lisaks kui natuke vastaste statse uurida ja soodne siis võib häda korral ära callida, kujutan ette, kuigi see pole +EV kuigi palju kui postflop skill level teistest kõvasti üle pole.
                          Sinu spotis mina flopil ei donkbetiks selle käega, sest tundub liiga hea käsi. Check-calliks. Ja kui teine vastane flopil lahkub, siis turnis vb calliks ka isegi kui lauas ülekaart ja kui panus pole liiga suur ja siis vaataks edasi.
                          Regi vastu võib olla seda mängida isegi lihtsam kui rändom vastu.


                          IMO

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #148
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                            Tänud

                            vs 63/22/A55 freq, 28 kätt vaid, pre agro 0.4 mudugi, 3bet 0/8 Pre limbib valdavalt- call pre 5/8, call 3bet -3/3

                            Aga infot lihtsalt vähe,valikut vist pole, muud kui et sisse tsurmida ja hoita munnõst.


                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #149
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                              Wp imo

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #150
                                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                                korraliku stackiga vaalade vastu premiumiga ikka 4bet kõvasti parem imo shovest - jätad neile ka võimaluse veel pasaga lükata, millega ta võib shovele veel foldida

                                Comment

                                Working...