ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • musaire
    FPP Pro
    • Dec 2012
    • 220

    #256
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Ivar meil siis mõlemal väike downer praegu. Peaks veel kuskil kaugemal reisimas käima ja end kosutama, eelmine kord septembris aitas ja pärast hiiter.
    Aga sünnipäeva tähistame ikka mitu nädalat!

    Comment

    • musaire
      FPP Pro
      • Dec 2012
      • 220

      #257
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

      Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
      ok sul on õigus ja jagan ka mõtet nüüd alles, oleks sa lauas mulle ette sosistanud oleks säästnud

      Aga; kui potis on 21 daala, ja mul juurde callida 5 daala 25sesse potti, siis oddsite kohaselt teoreetiliselt peaks oddist 20% olema maja tõmbega? vaevalt küll vastasel siin combo ruutu ja sdraw on aga fantaseerida võib.
      vale otsus minult turnil jap.
      Np. Ma ise lauas callin ka seal kogemata ära pooltel kordadel ja pärast veel riveri ka igaks juhuks.

      Ma seda majaks tõmbamise teemat praegu ei oska täpselt kommenteerida. Väga ei suuda mõelda ka praegu. Võib segane jutt tulla:
      Igatahes turnist alates seal valmis rea ja masti vastu on sul 9%
      Vastase kombotõmbe peale panemine tundub huvitav. Ei tea mis selle esinemisssagedus oleks võrreldes kolmikute ja ridadega, peast ütleks et turnis kolmikuid ja ridu kokku on vastasel rohkem kui mastitõmbeid milles Xd6d, seda peab CREV kalkulaatoriga vist vaatama. Selle komboga tal oleks turnis ca 30% equity (millega call positsioonis variatsioonivaesem, kui tal fold equitit loota pole. Flopil oleks tal üksnes mastitõmbega equity riveriks veidi suuremgi, niiet miks ta siis seal ei tõsta odavamalt/riskivabamalt ja tasuta kaardi jaoks), üks on aga kindel et fishid paljud ei tõstaks vb tõmmetega ja mastitõmbega peaks juba flopil tõstma ja kui seal turnis tõmbega mingil põhjusel tõsta, siis kindlasti on ka riveris bluff õigustatud tal kui tõmme ei tule ära ja seega kui riverini mängid tema vastu, siis riveritel foldmine läheb keeruliseks, mis tähendab et turnis peab ikkagi käe ära otsustama ja enamasti ilmselt foldi kasuks kuna vastase nuts osakaal on suur ja maksad tihti kaks tänavat nutsu vastu mille vastu ei saa isegi välja tõmmata (vs. mõned kolmikud).

      Comment

      • musaire
        FPP Pro
        • Dec 2012
        • 220

        #258
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

        Kui lühidalt ja selgemini öelda, siis maja (mis hea lisa equity kombotõmmete vastu) teemaga seoses tundub et saab saatuslikuks jah, nagu sa ka ise arvasid, nende tõmmete esinemissagedus seal multiway spotis.

        Comment

        • musaire
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 220

          #259
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
          NL10 6max, vs 25/20

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          19/16/2, reise turn 2/12, ChecKsin turnis või?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Osad käed siin kommimata ka. Mingit möla võin panna ikka:

          KK
          Ma riveri chekiks ette ja calliks kui panustataks. Muidu kuidagi liiga kuiv laud bettimiseks OOP ja ausaltöelda ei tea mille kehvemaga seal callitakse olgu vastane milline tahes tüüp. Tea kas suva fishid oskaks K-high (blokid neid) või Q-high-ga callima hakata ja TT-QQ on liiga haruldane neil käes, millega nad ka ikka calliks ilmselt.
          Flop on ka kuiv ja ma ise ka ilmselt chekin flopil nagu sina. Ega sellise lauaga suurt kasumit loota polegi ja ei tasu vägisi kuskilt tootma hakata. Kui vastane tõstma hakkab, siis jama.
          Agro vastaselt võid bluffe ka saada kui riveri chekid ja see üks suuremaid kasumi allikaid postflop sellistes kätes. Seal võib olla luhtunud mastitõmbeid, turnis vb mõned reatõmbed ka tulevad kaasa, 88 jne., mis võiks bluffida.

          25/20 võib üsna solid tüüp olla. Kui sa calli said riveril, siis ma ei kujuta ette mis tal seal oli. Mis tal oli, kui mäletad?


          AA
          Ma ise ei oskaks seda vähese info põhjal. Oleneb. Selget vastust pole. Eks need pokkerikäed ongi alati hullemad kui ruutvõrrandi lahendamine kus palju faktoreid ja peabki arvestama mitme tulemusega ja kus tulebki leppida sellega et vastuseks on mitu lahendit, millest mõni negatiivne, isegi kui sisendtegurid ei muutu.
          Uuriks seda vastast tükk aega ja vb mitte ei otsustaks otseselt mingi ühe stati põhjal, vaid vaataks üldiselt kõige põhjal kui võimeline mängija bluffima on, mis pilt temal minust jne. Laud on bluffimiseks ja semibluffimiseks sobiv muidu, ja kui ta üldse kunagi blufiks/semiblufiks, siis miks mitte siin, ja kindlasti ma teatud hulga kordadest callin ta tankides maha lihtsalt.

          Comment

          • p0l1
            Grinder
            • Jan 2011
            • 581

            #260
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

            Ivar: nl50 ei ole plaanis lammutama hakata?

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #261
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

              Proovisin küll, NL50 flipid ei hakanud tulema. Aga aeg (bängroll) pole ka selleks küps. Pol1 kuidas sul seal endal sujub? mitu bb/100 tiksub?

              to musaire: -äss oli vastasel käes ja kolmik võttis minult raha.

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #262
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                musaire, tänud muusika eest!
                Last edited by ivar866; 22.11.14, 18:05.

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #263
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                  Tudengi autoraha vist saab kokku. Midagi rõõmustavat ei ole, ei biidi.
                  Fold nupp ei tööta vahepeal.
                  Last edited by p0l1; 21.11.14, 19:23.

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #264
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                    Säästukange

                    vs 43/30/3 10 senti on ka raha.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Järgi tuli kohe duubli isu
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ühel vaalal veel isutas
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    regsi 20/16 vastu jäi river value võtmata ega ma jo teadnu et tal rida om. A mille muuga ta callida saaks.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Kuu on 4 bb/100,aga summad väiksed.

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #265
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                      lol, ime pole miks 4bb/100 ainult. võtad täiesti high variance liine ju, 66 wtf, 88 suht sama.

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #266
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                        Kui vastane callib Any2, siis 88 on ship and print

                        Comment

                        • ivar866
                          Grinder
                          • Oct 2012
                          • 776

                          #267
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                          jap, nägin ära et 40/30 vaalad ja pmst riidid olid et imeliine tegid, teiste vastu ma mudugi nii ei paneks. 1. ja 2. käsi on järjestikku sama vastane.

                          veel coca videost ka nägin õpetust, kuidas vene vaalasid callida kinnisilmi
                          Last edited by ivar866; 24.11.14, 14:38.

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #268
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                            88 soso,66d jama

                            Comment

                            • p0l1
                              Grinder
                              • Jan 2011
                              • 581

                              #269
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                              88 soso,66d jama
                              +1, aga kui hästi joosta, siis miks ka mitte. Peaks 50s ikka neid vaala voucher'eid tegema.
                              Last edited by p0l1; 24.11.14, 22:47.

                              Comment

                              • musaire
                                FPP Pro
                                • Dec 2012
                                • 220

                                #270
                                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                                Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                                musaire, tänud muusika eest!
                                np
                                sul üllatavalt hea vokaal ja pead viisi, hakkad mänedzeriks (bänkroll management pokkeris läheb CV-sse arvesse) +vokalistiks

                                Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                                Säästukange

                                vs 43/30/3 10 senti on ka raha.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Järgi tuli kohe duubli isu
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Ühel vaalal veel isutas
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                regsi 20/16 vastu jäi river value võtmata ega ma jo teadnu et tal rida om. A mille muuga ta callida saaks.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Kuu on 4 bb/100,aga summad väiksed.

                                QQ
                                See board mulle üldse ei meeldi. Kui nii kehva vastane, siis ma pigem overbetin flopil 3x pot ja turnis lähen all in (selle 8 turni puhul ikkagi ilmselt mitte, vaid callin vaikselt maha kõik lihtsalt). Ma vist ei tõstaks selle turniga kõige fishisemat fishi ka, pigem riveris stäkin. Sest vb mõnel on seal turnis fold range. 43/30 on vähe infot. Võin ise ka 43/30 mängida neljal laual, samas foldin nagu nitt kui vastas agressioon ja laud ohtlik ja oddse pole.

                                88 ja 66
                                Samamoodi infot vähe. 43/30 tüüpidel, eeldan et taolised sul seal, võivad olla väga erinevad preflop stäkkimise range'id. Loomulikult on okei stäkkida pre 66-ga kui ta avab 100% käsi ja callib all in nendega 100% aga kui ta avab 30%, siis ma ei tea kas ta ka callib sinu reraise all in selle 30% range'iga ja kui callibki siis 30% vastu on 66 puhas flip.
                                Ja seda kõike siis kui oled vastasega heads-up spotis. Kui kellelgi veel on äctimata, siis pead arvestama et ranged peavad olema veelgi kitsamad.
                                Niiet oluline on teada kas vaaladel on mingisugune 30% stäkkimise range või pigem 60% või 100% (ei saa olla kunagi kindel et 100% range). Kui nende VPIP/PFR mingisugune 80/80 pole ja nad ei openshovi pidevalt, siis ma ei tea mis ranged nendel on.

                                Siiski juba top50% range vastu 66 ja 88 küll piisava eduga muidu.
                                Vaalasid kes pre 100% enda openrange ei stäki mingil põhjusel aga muidu looseagrod ja open lai, siis võiks muidu ka floppi mängida erinevatel viisidel 88-ga ja lihtsalt maha callida enamus boarde.

                                Kui nt. hakkad hotcoca kombel A6o-ga fullstäkkima HU pre, siis on juba oluline teada kas vastas 100% range või pigem 70% (mille korral juba liiga flip olukorras kus muidu biidib vaala vb 5BB/1käsi ja kus vaal võib hitandrun sooritada ja kus variatsiooni tema vastu ei graindi välja seega), vahe tuleb sisse ja ei ole lihtne eristada kas fishil 70% või 100% range ja seega turvalisem liin parem.


                                22
                                Laud on märg ja turni 3bet on olematu. Kui vastane tõmbaks, siis tõmbaks odavalt. Ei näe põhjust miks sa turnis väärtust ei võta ja tõmmete vastu ei kaitse. St. et sa mitte ei võta väärtust konkreetse rea vastu, vaid laseks ka reaks/mastiks/majaks tõmmata kui neil seda juba pole. Niiet ühelgi juhul pole seal mõistlik vähe tõsta.
                                Last edited by musaire; 25.11.14, 16:20.

                                Comment

                                Working...