Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall
Ivar meil siis mõlemal väike downer praegu. Peaks veel kuskil kaugemal reisimas käima ja end kosutama, eelmine kord septembris aitas ja pärast hiiter.
Aga sünnipäeva tähistame ikka mitu nädalat!
Ivar meil siis mõlemal väike downer praegu. Peaks veel kuskil kaugemal reisimas käima ja end kosutama, eelmine kord septembris aitas ja pärast hiiter.
Aga sünnipäeva tähistame ikka mitu nädalat!





Comment