Ahoi.
Eellugu: Olen pokkerit vahelduva eduga päris mitu aastat mänginud. Alustasin FR NL2 ja NL5 mass multitablinguga, nii 15-24 lauda korraga. Niimoodi sai aasta poolteist mängitud, kui tundsin, et arengut pole ja olen liiga robot. Tegin cashoudi ja lõpetasin mängimise. Mingi pool aastat/aasta oli pausi ja tulin pokkeri juurde tagasi. Seekord alustasin 6 lauga ja 6maxi ning põhimõtteliseliselt biitisin NL10t. Seda limiiti sai päris mitu aastat mängitud, kuni lõpuks tabas meeletu downswing ja kartuses bankrolli täielikult kaotada, tegin cash outi, jättes ca 200 dollarit alles. Nüüd oli ca 8 kuud jälle pausi, sest kolisin Austraaliasse, täpsemalt Sydney kesklinna ja elan nüüdsest siin. Iga nädalaselt teeme sõpradega live pokkerit ka :)
Kuna mu koduarvuti koos vana graafikuga on kodus, siis pole võimalik graafikut näidata.
Inb4nopicnoproof
Mu eelmine konto oli Eesti Pokerstarsis, aga kuna Eesti mängukeskkonnal ei ole maci tuge, siis lasin oma vana konto kustutada ja tegin uue konto Austraalia andmetega. Nüüd saan Pokerstarsi otse oma macis kasutada, ilma et peaksin jamama BootCampi või virtuaalmasinaga. Vana konto raha ja VPPd tulid paari tunniga üle.
Huvitav oli see, et sain uuesti oma pokkeriboonused lahti osta. Not bad, free money :D Kuna see on põhimõtteliselt uus konto, siis peaksin vist saama ka firstdeposit 600 kasutada. Keegi teadjam äkki teab?
Eelnevalt kasutasin HEMi, aga kuna need sindrinahad pole ikka suutnud veel macile tuge teha, siis hakkasin kasutama PT4. Natuke harjumatu on ning kõik tundub kuidagi palju segasem. Võimalusel läheksin HEMile tagasi, aga kuna muud valikut pole, siis PT4 it is.
Alustasin uuesti NL5s, mida esimesed 7k kätt biitisin lebolt ja kolisin kiirelt NL10sse edasi. Aga siis juhtus midagi ja nool hakkas vastupidises suunas minema. Praegu olen mänginud 21k kätt ning olen miinuses.

Graafik koos teiste joontega:
Tundub, et oma stattide välja võlumine PTst on keerulisem, kui ma arvasin, siis kirjutan need ise välja:
VPIP:17.70
PFR:13.66
3bet PF:6.42
Fold to PF 3bet:73.77
4bet+ PF:2.27
Fold to PF4bet+:62.50
Call PF 3bet:24.31
4bet+ ratio:0.43
PF squeeze:4.42
Att to steal:33.96
3bet steal:6.35
Fold to steal:82.36
Total AF:2.08
Total AFq:44.20
WTSD%:26.73
WSD:53.72
WWSF:41.06
Cbet F:61.00
Cbet T:55.65
Cbet R:68.52
Cbet F success:46.70
Cbet T success:34.38
Cbet R success:40.54
Call F Cbet:34.88
Call T Cbet:31.63
Fold to F Cbet:54.64
Fold to T Cbet:60.20
PF Pos. Aware:4.58
Call R eff:1.59
Positsioonide kaupa vpip/pfr/3bet
Oleksin väga tänulik, kui keegi märkab mingit massive leaki ja välja poindib. Võibolla on lihtsalt bad swing ja peab välja grindima aga võibolla on kuskil väga suur viga, mida ise ei märka.
Eellugu: Olen pokkerit vahelduva eduga päris mitu aastat mänginud. Alustasin FR NL2 ja NL5 mass multitablinguga, nii 15-24 lauda korraga. Niimoodi sai aasta poolteist mängitud, kui tundsin, et arengut pole ja olen liiga robot. Tegin cashoudi ja lõpetasin mängimise. Mingi pool aastat/aasta oli pausi ja tulin pokkeri juurde tagasi. Seekord alustasin 6 lauga ja 6maxi ning põhimõtteliseliselt biitisin NL10t. Seda limiiti sai päris mitu aastat mängitud, kuni lõpuks tabas meeletu downswing ja kartuses bankrolli täielikult kaotada, tegin cash outi, jättes ca 200 dollarit alles. Nüüd oli ca 8 kuud jälle pausi, sest kolisin Austraaliasse, täpsemalt Sydney kesklinna ja elan nüüdsest siin. Iga nädalaselt teeme sõpradega live pokkerit ka :)
Kuna mu koduarvuti koos vana graafikuga on kodus, siis pole võimalik graafikut näidata.
Inb4nopicnoproof
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Mu eelmine konto oli Eesti Pokerstarsis, aga kuna Eesti mängukeskkonnal ei ole maci tuge, siis lasin oma vana konto kustutada ja tegin uue konto Austraalia andmetega. Nüüd saan Pokerstarsi otse oma macis kasutada, ilma et peaksin jamama BootCampi või virtuaalmasinaga. Vana konto raha ja VPPd tulid paari tunniga üle.
Huvitav oli see, et sain uuesti oma pokkeriboonused lahti osta. Not bad, free money :D Kuna see on põhimõtteliselt uus konto, siis peaksin vist saama ka firstdeposit 600 kasutada. Keegi teadjam äkki teab?
Eelnevalt kasutasin HEMi, aga kuna need sindrinahad pole ikka suutnud veel macile tuge teha, siis hakkasin kasutama PT4. Natuke harjumatu on ning kõik tundub kuidagi palju segasem. Võimalusel läheksin HEMile tagasi, aga kuna muud valikut pole, siis PT4 it is.
Alustasin uuesti NL5s, mida esimesed 7k kätt biitisin lebolt ja kolisin kiirelt NL10sse edasi. Aga siis juhtus midagi ja nool hakkas vastupidises suunas minema. Praegu olen mänginud 21k kätt ning olen miinuses.

Graafik koos teiste joontega:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Tundub, et oma stattide välja võlumine PTst on keerulisem, kui ma arvasin, siis kirjutan need ise välja:
VPIP:17.70
PFR:13.66
3bet PF:6.42
Fold to PF 3bet:73.77
4bet+ PF:2.27
Fold to PF4bet+:62.50
Call PF 3bet:24.31
4bet+ ratio:0.43
PF squeeze:4.42
Att to steal:33.96
3bet steal:6.35
Fold to steal:82.36
Total AF:2.08
Total AFq:44.20
WTSD%:26.73
WSD:53.72
WWSF:41.06
Cbet F:61.00
Cbet T:55.65
Cbet R:68.52
Cbet F success:46.70
Cbet T success:34.38
Cbet R success:40.54
Call F Cbet:34.88
Call T Cbet:31.63
Fold to F Cbet:54.64
Fold to T Cbet:60.20
PF Pos. Aware:4.58
Call R eff:1.59
Positsioonide kaupa vpip/pfr/3bet
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Oleksin väga tänulik, kui keegi märkab mingit massive leaki ja välja poindib. Võibolla on lihtsalt bad swing ja peab välja grindima aga võibolla on kuskil väga suur viga, mida ise ei märka.



2
2

Comment