Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #46
    Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    tundsin sama kui eestis elasin, nüüd olen 3 aastat troopilises kliimas elanud ja nii ära harjunud, et antud hetkel "talvel" on hommikune 15 kraadi surmav minu jaoks, palvetan, et saaks 35 kraadi jälle. Ja eesti talvele ei taha mõeldagi enam



    maksudeks läheb ligikaudu 60% ja kuna siin astmeline tulumaks, siis aasta lõpus maksad veelgi riigile peale
    Maksude ajaks põgened eesti tagasi :D

    Comment

    • Jake
      Julm Donk
      • May 2014
      • 89

      #47
      Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

      Viimastel päevadel nii palju fototööd olnud, et polnud aega pokkerit mängida. Täna sain kõik toimetused tehtud ning lootsin mängima hakata, kui sisse logimisel viskab ette:




      Damn u!

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #48
        Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

        Alustasin ka sessi 30 minutit ennem seda ja olin väga heas hoos ja siis tuli see ette ja nüüd ootan

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #49
          Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

          Iga kuu esimesel neljapäeval kell 14, sul seal on siis 21 vist, on serveri restart, aga 30 mintsaga nad tavaliselt küll hakkama ei saa.

          Comment

          • Jake
            Julm Donk
            • May 2014
            • 89

            #50
            Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

            Tänane shot NL10sse jäi 2$ kasumisse :D

            Kõige rohkem kaotanud käed:

            1. Vastane tundus lauas üsna fish. Kaldusin tugevalt foldi nupu poole, aga siis vaatasin ta stäkki ja tegin calli.
            Kui vastane oleks olnud 100bb, siis oleks vast foldinud.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            2. Mängisin oma kaks paari vist üle?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            3.Vastane väga agro fish. Keegi leiaks calli nupu?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            4.Siin oleks riveril pidanud kindlalt juba foldima..
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • rollkopter
              Grinder
              • Oct 2011
              • 501

              #51
              Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

              esimene käsi standard

              kust otsast sa need teises käes üle mängisid? standard call

              kolmas käsi on täielik raha põletamine imo, fold turn

              neljas on kõige raskem käsi vist isegi, QJ pealt saad ehk mingi ch-raise liigutusega riveril maha ja vbl ka 9, seega võib ka selle peale mõelda, ühtegi value kätt sa ei biidi oma T-ga seal

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #52
                Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                Viimases käes tundub, et vastasel on Ax ja valuebetib kahte paari parima kickeriga.

                Selle niti vastu 57s on üldse vaja defendida w? Ma viskaks mucki ja kui hakkab silma jääma siis alustaks 3bettimisega.

                Kolmas jh fold turn.

                Esimene on väga lihtne call. vahest on neil parem käsi lihtsalt, sellega tuleb leppida :)

                Comment

                • Jake
                  Julm Donk
                  • May 2014
                  • 89

                  #53
                  Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                  Aitäh tagasiside eest! :)

                  Comment

                  • Jake
                    Julm Donk
                    • May 2014
                    • 89

                    #54
                    Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                    No kurat.


                    1.Kas pf oleks pidanud 3bettima?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    2. Kuidas seda oleksite mänginud?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    3.Baluga teooria!!! Minu TP ei olnud enam piisavalt tugev, eriti passiivse venna vastu.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    4. Siin oleks pidanud kindlalt check callima lõpuni.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    5. Vastane jällegi passiivne. Maha tuli flush ja riveris veel rida. Võtsin seetõttu check call liini.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • rollkopter
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 501

                      #55
                      Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                      esimene ja teine on normaalne, kolmandas ma ei paneks elusees mingi baluga teooria andmetel raise :D, call tundub optimaalne, neljandas võid floppi juba raisida, v-bet turn ja v-bet river liin, viimases bet turn ja re-ev river

                      Comment

                      • Jake
                        Julm Donk
                        • May 2014
                        • 89

                        #56
                        Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                        Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                        esimene ja teine on normaalne, kolmandas ma ei paneks elusees mingi baluga teooria andmetel raise :D, call tundub optimaalne, neljandas võid floppi juba raisida, v-bet turn ja v-bet river liin, viimases bet turn ja re-ev river
                        Ma mõtlesin kolmanda all seda, et seal käes kehtib baluga teoreem ning kui ma sain turnis raisi sisse, siis oleks pidanud foldima, mitte ise all in lükkama :D

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #57
                          Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...301#post594301

                          buy it, learn it, beat it

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #58
                            Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                            kolmas käsi vastasel on dollar veel taga, kui kusagil hirmsasti foldida tahad siis tee seda flopis (AGA ÄRA TEE SEDA!). as played......wp!

                            Comment

                            • Jake
                              Julm Donk
                              • May 2014
                              • 89

                              #59
                              Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                              Algselt postitas Relamz Vaata postitust

                              Ei jäänud muud üle, kui tõesti ära osta :D

                              Comment

                              • Jake
                                Julm Donk
                                • May 2014
                                • 89

                                #60
                                Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                                Kaks kätt tänasest sessist, mis tõid miinust sisse ja panid mõtlema.

                                1. Mida te flopi all innist arvate? Kas see on +ev?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                2.Kas kahe paariga callis riveri beti ära?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...