Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jake
    Julm Donk
    • May 2014
    • 89

    #1

    Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

    Ahoi.

    Eellugu: Olen pokkerit vahelduva eduga päris mitu aastat mänginud. Alustasin FR NL2 ja NL5 mass multitablinguga, nii 15-24 lauda korraga. Niimoodi sai aasta poolteist mängitud, kui tundsin, et arengut pole ja olen liiga robot. Tegin cashoudi ja lõpetasin mängimise. Mingi pool aastat/aasta oli pausi ja tulin pokkeri juurde tagasi. Seekord alustasin 6 lauga ja 6maxi ning põhimõtteliseliselt biitisin NL10t. Seda limiiti sai päris mitu aastat mängitud, kuni lõpuks tabas meeletu downswing ja kartuses bankrolli täielikult kaotada, tegin cash outi, jättes ca 200 dollarit alles. Nüüd oli ca 8 kuud jälle pausi, sest kolisin Austraaliasse, täpsemalt Sydney kesklinna ja elan nüüdsest siin. Iga nädalaselt teeme sõpradega live pokkerit ka :)
    Kuna mu koduarvuti koos vana graafikuga on kodus, siis pole võimalik graafikut näidata.
    Inb4nopicnoproof
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mu eelmine konto oli Eesti Pokerstarsis, aga kuna Eesti mängukeskkonnal ei ole maci tuge, siis lasin oma vana konto kustutada ja tegin uue konto Austraalia andmetega. Nüüd saan Pokerstarsi otse oma macis kasutada, ilma et peaksin jamama BootCampi või virtuaalmasinaga. Vana konto raha ja VPPd tulid paari tunniga üle.
    Huvitav oli see, et sain uuesti oma pokkeriboonused lahti osta. Not bad, free money :D Kuna see on põhimõtteliselt uus konto, siis peaksin vist saama ka firstdeposit 600 kasutada. Keegi teadjam äkki teab?


    Eelnevalt kasutasin HEMi, aga kuna need sindrinahad pole ikka suutnud veel macile tuge teha, siis hakkasin kasutama PT4. Natuke harjumatu on ning kõik tundub kuidagi palju segasem. Võimalusel läheksin HEMile tagasi, aga kuna muud valikut pole, siis PT4 it is.

    Alustasin uuesti NL5s, mida esimesed 7k kätt biitisin lebolt ja kolisin kiirelt NL10sse edasi. Aga siis juhtus midagi ja nool hakkas vastupidises suunas minema. Praegu olen mänginud 21k kätt ning olen miinuses.



    Graafik koos teiste joontega:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Tundub, et oma stattide välja võlumine PTst on keerulisem, kui ma arvasin, siis kirjutan need ise välja:

    VPIP:17.70
    PFR:13.66
    3bet PF:6.42
    Fold to PF 3bet:73.77
    4bet+ PF:2.27
    Fold to PF4bet+:62.50
    Call PF 3bet:24.31
    4bet+ ratio:0.43
    PF squeeze:4.42
    Att to steal:33.96
    3bet steal:6.35
    Fold to steal:82.36
    Total AF:2.08
    Total AFq:44.20
    WTSD%:26.73
    WSD:53.72
    WWSF:41.06
    Cbet F:61.00
    Cbet T:55.65
    Cbet R:68.52
    Cbet F success:46.70
    Cbet T success:34.38
    Cbet R success:40.54
    Call F Cbet:34.88
    Call T Cbet:31.63
    Fold to F Cbet:54.64
    Fold to T Cbet:60.20
    PF Pos. Aware:4.58
    Call R eff:1.59


    Positsioonide kaupa vpip/pfr/3bet
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Oleksin väga tänulik, kui keegi märkab mingit massive leaki ja välja poindib. Võibolla on lihtsalt bad swing ja peab välja grindima aga võibolla on kuskil väga suur viga, mida ise ei märka.
  • korrastaja
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2013
    • 321

    #2
    Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

    Kuigi ma väga suur pro pole, mulje jääb lihtsalt, et kui võitsid nl5's 20 buyini ca 7k käega ning liikusid ülesse ja kõik kohe maha mängisid siis nl10 biitimisest tundub asi natuke kaugel olevat... muidugi ma üldse eksin vb :) Edu

    Comment

    • Kodu
      Klubi Liige
      • Dec 2008
      • 311

      #3
      Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

      BUTTON mäng on pees. Sealt peaks enamus raha tulema. Tundub, et pluffid seal üle rekside vastu.

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #4
        Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

        BTNi pealt peaks jep profit tulema, kui sealt ei võida, siis on midagi peetis.

        Comment

        • Jake
          Julm Donk
          • May 2014
          • 89

          #5
          Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

          Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
          Kuigi ma väga suur pro pole, mulje jääb lihtsalt, et kui võitsid nl5's 20 buyini ca 7k käega ning liikusid ülesse ja kõik kohe maha mängisid siis nl10 biitimisest tundub asi natuke kaugel olevat... muidugi ma üldse eksin vb :) Edu
          Ma ei väidagi, et päriselt biidin NL10t. Olen NL5 tagasi kolinud ning praegu olen seal heal juhul nullis. Alguses läks NL10s hästi, võite tuli, aga võibolla oli lihtsalt algaja õnn ning õnne kadumisel kukkusin kolinal alumisse limiiti tagasi.

          Comment

          • Jake
            Julm Donk
            • May 2014
            • 89

            #6
            Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

            Algselt postitas Kodu Vaata postitust
            BUTTON mäng on pees. Sealt peaks enamus raha tulema. Tundub, et pluffid seal üle rekside vastu.
            Buttoni suurema miinuse tekitavad need viis kätt, millega olen kaotanud:
            1.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            2.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            3.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            4.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            5.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Kuulaks hea meelega tagasisidet kätte kohta. Kui neid kaotusi poleks, siis oleks Button plussis. Ülejäänud kaotused on väiksed ja neid väga palju pole.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

              Algselt postitas Jake Vaata postitust
              Tundub, et oma stattide välja võlumine PTst on keerulisem, kui ma arvasin, siis kirjutan need ise välja:

              VPIP:17.70
              PFR:13.66
              3bet PF:6.42
              Wait, what? 6max?

              Comment

              • korrastaja
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2013
                • 321

                #8
                Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                Ok ok, aga edu ja gl!

                Comment

                • Jake
                  Julm Donk
                  • May 2014
                  • 89

                  #9
                  Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                  Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                  Wait, what? 6max?
                  Mkm, Full ring. Liiga loose?

                  Comment

                  • Kodu
                    Klubi Liige
                    • Dec 2008
                    • 311

                    #10
                    Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                    Kõik käed rekside vastu. Ühes lauas on fishi näha.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #11
                      Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                      Eip, pöörfi siis :)

                      Comment

                      • Jake
                        Julm Donk
                        • May 2014
                        • 89

                        #12
                        Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                        Eip, pöörfi siis :)
                        Kas teised statid on ka muidu okeid või karjub kuskilt midagi silma? :)

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #13
                          Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                          Käid tööl ka kuskil?

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #14
                            Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                            Olen silma peal hoidnud su piltidel, hästi tulistad.

                            GL!

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #15
                              Re: Pokker Austraalias, Cheers MATE! [NL5-NL10FR]

                              Nl5-ga elad seal Austraalias ära? või st kust aega leiad, kui tööl käid?Või ei käi ja oled pro?

                              Comment

                              Working...