Re: [NL20 SH] Relamz
[
]300h | ~180h
[
]õppimine 40h | ~5h
[
]0 turnat
[x]omahat ei näpi
[
]kuhugi treeningsaidile kasutaja teha
[
]kuu jooksul üks 7 päeva 100h minichallenge teha |otsustasin selle kuu lõppu jätta aga jäin täpselt siis haigeks
[
]NL30nes ilusti pidama, et uuel kuul NL50 ette võtta
Naljakas praegu vaadata neid eesmärke, ilmselgelt overkill. See kuu võtan asja rahulikumalt.
Kuu keskel oli probleeme HUDiga. Peale 888 updatei kadus HUD üldse ära, 3-4 päeva mängisin väheke ilma kuniks avastasin HEMi uuenduse. Kuu eelviimasel nädalal jäin haigeks
.
Mõnus brake even jooks see kuu, vähemalt EV liigub vaikselt õiges suunas
.
Turnad + raceback = 250$. Sain isegi satikalt sunday millile pileti aga ei hittinud.
Olen natuke starsi fr ka näppinud.
$
BB
-
Novembri eesmärk:
[ ]150h mängu
The Internet - Web Of Me
[
]300h | ~180h[
]õppimine 40h | ~5h[
]0 turnat [x]omahat ei näpi
[
]kuhugi treeningsaidile kasutaja teha[
]kuu jooksul üks 7 päeva 100h minichallenge teha |otsustasin selle kuu lõppu jätta aga jäin täpselt siis haigeks[
]NL30nes ilusti pidama, et uuel kuul NL50 ette võttaNaljakas praegu vaadata neid eesmärke, ilmselgelt overkill. See kuu võtan asja rahulikumalt.
Kuu keskel oli probleeme HUDiga. Peale 888 updatei kadus HUD üldse ära, 3-4 päeva mängisin väheke ilma kuniks avastasin HEMi uuenduse. Kuu eelviimasel nädalal jäin haigeks
.Mõnus brake even jooks see kuu, vähemalt EV liigub vaikselt õiges suunas
.Turnad + raceback = 250$. Sain isegi satikalt sunday millile pileti aga ei hittinud.
Olen natuke starsi fr ka näppinud.
$
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
BB
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
-
Novembri eesmärk:
[ ]150h mängu
The Internet - Web Of Me
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)







.


.
.
Comment