[NL50-100 FR] Relamz

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #1

    [NL50-100 FR] Relamz

    xxx
    Last edited by Relamz; 28.05.15, 02:51.
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2
    Re: [NL20 SH] Relamz

    Väga ilusad pildid,edu!!!

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: [NL20 SH] Relamz

      Edu! Ilusad graafikud indeed. Move up, biidid küll ju :)

      E: Btw, move-up saladus pidi olema loosemaks/agromaks võtmine - ise muutsin oma stiili kardinaalselt ja isegi toimib selline soovitus. :)
      Last edited by kjmrc; 27.09.13, 16:42.

      Comment

      • jahimees
        Julm Donk
        • Feb 2013
        • 52

        #4
        Re: [NL20 SH] Relamz

        Saaksid oma graafikud teiste joontega ka üles panna ?

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: [NL20 SH] Relamz



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • ROTT RUUDI
            Grinder
            • Jun 2010
            • 520

            #6
            Re: [NL20 SH] Relamz

            Mitut lauda lased?

            Comment

            • p0l1
              Grinder
              • Jan 2011
              • 581

              #7
              Re: [NL20 SH] Relamz

              Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
              Mitut lauda lased?
              888s on 6 lauda max

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #8
                Re: [NL20 SH] Relamz

                Algselt postitas jahimees Vaata postitust
                Saaksid oma graafikud teiste joontega ka üles panna ?
                NL20 see kuu, muud limiidid näevad enamvähem samasugused välja.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Edu! Ilusad graafikud indeed. Move up, biidid küll ju :)

                E: Btw, move-up saladus pidi olema loosemaks/agromaks võtmine - ise muutsin oma stiili kardinaalselt ja isegi toimib selline soovitus. :)
                Aitäh Kaur! Eks ma üritan enda mängu agromaks ajada. Päris over adjustida ei taha, step by step üritan statsi numbreid suurendada. Peaasi, et enamus liigutused oleks enda mugavuse piirides, eks uue kuu lõpus näha ole mis numbrid näitavad.

                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                Väga ilusad pildid,edu!!!
                Aitäh

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
                Mitut lauda lased?
                6 lauda.

                Comment

                • estkriz
                  Jube Noob
                  • Dec 2012
                  • 123

                  #9
                  Re: [NL20 SH] Relamz

                  Flopi cbet 46% on kahtlaselt madal, aga tundub et toimib ..juu. Edu!

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: [NL20 SH] Relamz

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #11
                      Re: [NL20 SH] Relamz

                      Sul on see nicerdicer aastatetagune NL2 graafik ka alles? õigesti mäletan, siis 1000bi+ vähemalt oli seal :P.

                      good-luck laudades muidu. Sul kõik graafikud samasugused :D. Diagnoolis ülesse.
                      Last edited by VisaHing; 28.09.13, 10:21.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #12
                        Re: [NL20 SH] Relamz

                        Soliidne volüüm. Et sellist arvu käsi 6 lauaga pooleteise kuuga läbi mängida, tuleb iga päev ca. 8-9 tundi mängida?

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #13
                          Re: [NL20 SH] Relamz

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Soliidne volüüm. Et sellist arvu käsi 6 lauaga pooleteise kuuga läbi mängida, tuleb iga päev ca. 8-9 tundi mängida?
                          Pani ka imestama natuke aga paistab, et mott on laes ja graafikud ka kenasti üles :)

                          Good luck!

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #14
                            Re: [NL20 SH] Relamz

                            Laupäeval käisin tartus ja eile õhtu jõudsin tagasi. Sõpradega sai ulmekino! Laupäeval jaurasime linna peal ja pühapäeval käisime Dylan Moranit vaatamas. Korralikult sai ikka naerdud .

                            Võtan siis septembri kuu kokku. Tunde tuli 225, rekord tundide poolest.
                            Grääf ->
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Turniire näppisin ka päris palju kuigi ma neid eriti ei biidi. Mingi -200$ tulid turnad ja muud jama kokku.

                            Oktoobri üritan lebolt lasta.
                            [ ]300h
                            [ ]õppimine 40h
                            [ ]0 turnat
                            [ ]omahat ei näpi
                            [ ]kuhugi treeningsaidile kasutaja teha
                            [ ]kuu jooksul üks 7 päeva 100h minichallenge teha
                            [ ]NL30nes ilusti pidama, et uuel kuul NL50 ette võtta

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust


                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Sul on see nicerdicer aastatetagune NL2 graafik ka alles? õigesti mäletan, siis 1000bi+ vähemalt oli seal :P.
                            Ei ole kahjuks.

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Soliidne volüüm. Et sellist arvu käsi 6 lauaga pooleteise kuuga läbi mängida, tuleb iga päev ca. 8-9 tundi mängida?
                            Eks ta midagi sinnakanti ole.

                            -

                            Blockhead - The Music Scene

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • kala6li
                              Grinder
                              • Mar 2013
                              • 635

                              #15
                              Re: [NL20 SH] Relamz

                              Wow, nice volume, gl!

                              Comment

                              Working...