[NL50-100 FR] Relamz

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jake
    Julm Donk
    • May 2014
    • 89

    #46
    Re: [NL25-50 FR&SH] Relamz

    Rohkem postitusi tahaks näha! :D

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #47
      Re: [NL25-50 FR&SH] Relamz

      Algselt postitas Jake Vaata postitust
      Rohkem postitusi tahaks näha! :D

      Nagu näha siis ma pole suuremat sorti blogija, teen paar postitust ja kaon jälle kuudeks .

      Märtsi lõpus kolisin tartusse ja aprill panin printeri tööle.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by Relamz; 06.06.14, 16:30.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #48
        Re: [NL25-50 FR&SH] Relamz

        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
        Nagu näha siis ma pole suuremat sorti blogija, teen paar postitust ja kaon jälle kuudeks .

        Märtsi lõpus kolisin tartusse ja aprill panin printeri tööle.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Ainult NL25 ja NL50 või on kõrgemaid limiite ka sisse mixitud?

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #49
          Re: [NL25-50 FR&SH] Relamz

          Ty :)

          Ainult NL25 ja NL50.

          Comment

          • p0l1
            Grinder
            • Jan 2011
            • 581

            #50
            Re: [NL25-50 FR&SH] Relamz

            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
            Nagu näha siis ma pole suuremat sorti blogija, teen paar postitust ja kaon jälle kuudeks .

            Märtsi lõpus kolisin tartusse ja aprill panin printeri tööle.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            ilus.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #51
              Re: [NL25-50 FR] Relamz

              Millal NL100 liigud? Giraaf nagu lubaks :D

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #52
                Re: [NL25-50 FR] Relamz

                Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                ilus.
                thänks män
                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Millal NL100 liigud? Giraaf nagu lubaks :D
                Kui aeg õige siis liigun


                Täna varahommikul oli huvitav sess

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #53
                  Re: [NL25-50 FR] Relamz

                  Väga ilus!

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #54
                    Re: [NL25-50 FR] Relamz

                    Seda neljakohalist "päeva" olen ma kaua jahtinud .


                    23.7 buyini

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #55
                      Re: [NL25-50 FR] Relamz

                      'Haige tüüp :D kuidas sa jaksad nii palju volüümi anda :D WP WP

                      Comment

                      • Ermii
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 402

                        #56
                        Re: [NL25-50 FR] Relamz

                        wow ilus tulemus, kuidas selle 24h vastupidasid on minu jaoks ülemõistuse, selle 2 tundi vahepeal ikka magasid?

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #57
                          Re: [NL25-50 FR] Relamz

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          'Haige tüüp :D kuidas sa jaksad nii palju volüümi anda :D WP WP
                          Praegu on jalg kipsis ja üritan max ev'd välja pigistada, niisama ei viitsi lebodata ja sarju vahtida.


                          Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                          wow ilus tulemus, kuidas selle 24h vastupidasid on minu jaoks ülemõistuse, selle 2 tundi vahepeal ikka magasid?
                          Tänud Ermii
                          Selle 2 tunni jooksul jõudsin tiiru klubis käia. Hea sõber tuli austraaliast tagasi ja mängis ulmehead house muusikat, pidin korra kuulamas käima .

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #58
                            Re: [NL25-50 FR] Relamz

                            Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                            wow ilus tulemus, kuidas selle 24h vastupidasid on minu jaoks ülemõistuse, selle 2 tundi vahepeal ikka magasid?
                            Kui niimoodi pikalt üleval olla, siis on targem mitte lühikesi unepause teha. Eks see oleneb ka inimesest, aga mul endal on nii, et kõige raskem periood on mingi 18-20h üleval oldud ja sealt edasi läheb uuesti kergemaks. Kui aga vahepeal paaritunnine uinak teha, siis on hiljem veel hullem olla, sest tahaks tagasi magama minna ning mitte midagi ei saa aru.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #59
                              Re: [NL25-50 FR] Relamz

                              Siiicko, ilus!

                              Comment

                              • Majandaja
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 2133

                                #60
                                Re: [NL25-50 FR] Relamz

                                Väga ilus

                                Comment

                                Working...