[NL50-100 FR] Relamz

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #31
    Re: [NL20 SH] Relamz

    []300h | ~180h
    []õppimine 40h | ~5h
    []0 turnat
    [x]omahat ei näpi
    []kuhugi treeningsaidile kasutaja teha
    []kuu jooksul üks 7 päeva 100h minichallenge teha |otsustasin selle kuu lõppu jätta aga jäin täpselt siis haigeks
    []NL30nes ilusti pidama, et uuel kuul NL50 ette võtta

    Naljakas praegu vaadata neid eesmärke, ilmselgelt overkill. See kuu võtan asja rahulikumalt.
    Kuu keskel oli probleeme HUDiga. Peale 888 updatei kadus HUD üldse ära, 3-4 päeva mängisin väheke ilma kuniks avastasin HEMi uuenduse. Kuu eelviimasel nädalal jäin haigeks .

    Mõnus brake even jooks see kuu, vähemalt EV liigub vaikselt õiges suunas .
    Turnad + raceback = 250$. Sain isegi satikalt sunday millile pileti aga ei hittinud.
    Olen natuke starsi fr ka näppinud.
    $
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    BB
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    -
    Novembri eesmärk:
    [ ]150h mängu


    The Internet - Web Of Me
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #32
      Re: [NL20 SH] Relamz

      Edu!Millest see suur vahe EV joonega väga lühikese aja jooksul tekkis?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #33
        Re: [NL20 SH] Relamz

        Hea teema, 32 posti jooksul sai 3 korda naerda. :)

        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        kas ühes kuus on üldse nii palju tunde?
        Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
        Mis seal 15k. käe peal juhtus, et selline hiiter ? Muutsid midagi ?
        Algselt postitas viki Vaata postitust
        Edu!Millest see suur vahe EV joonega väga lühikese aja jooksul tekkis?

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #34
          Re: [NL20 SH] Relamz

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Hea teema, 32 posti jooksul sai 3 korda naerda. :)
          Tõenäoliselt lähemal ajal saad veel naerda

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #35
            Re: [NL20 SH] Relamz

            kas sa tegid pilte fotolõuendile? tahan osta kui sul on midagi ilusat müüa :)

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #36
              Re: [NL20 SH] Relamz

              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              kas sa tegid pilte fotolõuendile? tahan osta kui sul on midagi ilusat müüa :)
              Alles nüüd näen seda posti .
              Selline pilt ei pakuks huvi?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Või kumbki neist?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Oleks ka pakkuda midagi kunstipärast. Muidugi oleks viimase kunstiteose hind suhteliselt üüratu, sest peaks copyrights läbirääkimisi pidama.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Kolme esimese pildi puhul saaksid kasutada one time'i ja teeksin väga soodsa lõuendi hinna. See kehtib ainult sinule. PM kui pakub huvi .

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #37
                Re: [NL20 SH] Relamz

                Jaanuari graafik.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Enamus starsi NL25 FR, 1/3 proffitist 888 6max. BB graafik mingi pool buyini üle EV.
                After 12/31/13 sellepärast, et stars salvestas käsi vale kellaajaga.
                Tunde tuli ~155h.
                Starsis püüan kohe platinumi kinni ja 888s säilitasin goldstari.
                Esimene tõsine fullringi kuu .
                Pastilaa käest sai tunnike coachi võetud, infot sai kõvasti juurde. See kuu plaanis ka mõned tunnid võtta.
                Veebruari ainuke eesmärk on 155 tundi pokkerit.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #38
                  Re: [NL25 FR] Relamz

                  nice! kui nii korralik volüüm ka juba, siis proovi võimalikult kiirelt nl100 ja + saada. glglgl!

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #39
                    Re: [NL25 FR] Relamz

                    GL! Tore näha, et oled nanostakesist välja saanud!

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #40
                      Re: [NL25 FR] Relamz

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      nice! kui nii korralik volüüm ka juba, siis proovi võimalikult kiirelt nl100 ja + saada. glglgl!
                      Eks ma üritan .

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      GL! Tore näha, et oled nanostakesist välja saanud!
                      ty


                      Tänane päev
                      PS NL25
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      +
                      888 NL50
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      =
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #41
                        Re: [NL25-50 FR&SH] Relamz

                        Päris monster oled ju!

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #42
                          Re: [NL25-50 FR&SH] Relamz

                          Ilus graaf. Varsti Rudile ja Jänksile vastaseks :D

                          Comment

                          • Carl
                            FPP Pro
                            • Jul 2010
                            • 213

                            #43
                            Re: [NL25-50 FR&SH] Relamz

                            Ops, olen sind 888'sas laudades näinud. Väga kõva tulemus!

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #44
                              Re: [NL25-50 FR&SH] Relamz

                              palju laudu korraga ?

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #45
                                Re: [NL25-50 FR&SH] Relamz

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Päris monster oled ju!
                                Hiiteri otsas on ikka mõnus istuda .
                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Ilus graaf. Varsti Rudile ja Jänksile vastaseks :D
                                Hehe, ty .
                                Algselt postitas Carl Vaata postitust
                                Ops, olen sind 888'sas laudades näinud. Väga kõva tulemus!
                                Viimasel ajal järjest rohkem eestlasi 888sas, GL laudades!
                                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                                palju laudu korraga ?
                                Eks see laudade arv kõigub mingi 15 kandis. Kindlat laudade arvu mul pole, oleneb kui head on lauad.

                                Comment

                                Working...